VRSTA KABLA ZA KONEKCIJU PC I RESIVERA

Laik

Početnik
Poruka
10
KAKVU VRSU KABLA MORAM IMAT DVA ZENSKA ULAZA DEVETOPINSKA(NULL MODEM ),JER TAKVO KABLO NISAM BIO U MOGUCNOSTI IĐE U PROPALU CG DA NAĐEM AI U POLA BG-A SAm TRAZIO ALI...ALI NAĐOK NEKO KABLO NA JEDNOJ STR. IMA DEVETOPINSKI ZENSKI ULAZ A NA DRUGOJ 25 PINA MUSKI ULAZ I MOGU DA KONEKTUJEM TJ IMAM ULAZ ZA 25 PINA U PC-U I ULAZ ZA 9 PINA U RESIVERU E SAD MOZE LI TO TAKO MJESOVITO DA RADI I UOPSTE STO MI SVE TREBA ZA QUADRO 8050
 
Treba ti kabal koji se zove null modem kabal, trazi takav i sigurno ces ga naci jer ga ima u svakoj malo bolje opremljenoj prodavnici racunara i racunarske opreme, a ako ga ne nadjes onda se javi pa da ga sam napravis.
Pozdrav.

P.S. Molim te da ne pises velikim slovima jer izgleda kao da se deres na nekoga
 
Trebaju ti dva zenska 9-pinska konektora i trozilni kabal, pinove spajas 2-3, 3-2, 5-5. I imas sliku u prilogu.
Pozdrav
 

Prilozi

  • db9_null_dumb.JPG
    db9_null_dumb.JPG
    9,6 KB · Pregleda: 60
vidi samo me interesuje jos jedna stvar,danas sam trazi nul modem ali ga nemaju,ali mi je jedan momak ponudio na jednom kraju usb a na drugom kraju 9 pina,a u specifikaciji kaze da podrzava r323 ili r232 ne znam koja je tacno od ove dvije oznaka za nul modem,pa da li da uzmem to kablo ps cen je 15 evra,da li je to skupo???hvala
 

Back
Top