Muzika za voznju..........

Motorhead - Ace Of Spades :D [samo pazi na saputnike i sauchesnike u saobracjaju :P]

ja uglavnom drzhim po album AC^DC-a, Motorhead-a, Manowar-a, Sepulture, ZP-a, Kolja, Hladno Pivo, Idijoti, Goblini... stane dosta na 1GB mp3, pa sve to u kola :D
 
@hlns
Sepultura naravski :D

@tema
Zavisi sta hoces da uradis sa autom...ako hoces da pogines u agresiji:The Exploited
Ako hoces da te ubije pjesma: Pantera,Metallica (ove malo laganije)
Opasce ti raspolozenje i od udara depresije 101% gines...
Agresija...sta reci...samo vristi dok se budes lijepila za drvo ili gdje vec...

Za normalnu voznju uzmi normalan rock...EKV,moze malo punka:Napred u proslost...i sl

I cuvaj se :P
 
agresija: seek n destroy, this love, going under.
(znate koje su grupe)
ostala raspolozenja: nas rock :)
i to: ekv, smak, haustor, azra, film...
ma lom dobrih grupa smo imali..
a ako je romantic raspolozenje, pa se rasplaces, i spicis jos njih 5...onda uzmi..
.nothing else matters, bleeding me, dont cry...anesteziju..7dana...
 
Ja sam za to da bude bez muzike dok se ne izvezba voznja. Nakon toga mos da pustis i Slayer mocices da vozis. Mada moja preporuka je mozda Djole Balasevic, Paraf, Sarlo i tako to.
I to po rasporedu jedna gruva druga lagano. Da te odrzi u balansu a da se ne smoris. Ne bih ti preporucio nesto preterano za slusanje teksta. Mos se udubis i zveknes na nekoj krivini.
 
Nesto za pevusenje i podizanje raspolozenja... Balasevic bi me smorio, metal ne moze da se pevusi...Sada cte da me kritikujete ali jedno vreme sam imala Coloniu i to mi je bilo bas super, pa onda muziku Crna macka- beli macor, to je isto super za rasplozenje...Pa onda iz filma Walk the line.....
 
Ocean_State ;) DiscipliN A KitchmE :D \m/_

a ukoliko sluchajno ne ponesem mp3 u kola, uvek je na polici ispod volana Motorhead - Ace Of Spades [album - kaseta]. + josh neke kasete od cjaleta [poshto delimo kola, al uglavnom ih ja vozim svojim poslovima, pa je moja muzika uvek aktivna :D]

p.s. u ficjama nikad ne drzhim muziku [ne isplati im se da zbog radija i zvuchnika od cirke 200 evra obijaju mi kola... :D]
 
Kad sam kod sestre (jer ona ima radio u kola) onda kad ide na posao (a i ja sa njom) obicno je to od Mercyful Fate - Burning the Cross, Return of the Vampire, On a Night of Full Moon. Ako se to ne pusta onda ide King Diamond (moze album "House Of God") ili Falkenbach. . . A ako negde putujemo onda to ide kompletan opus King Diamond-a, Falkenbach, Garavi Sokak, KBO!, Amon Amarth i jos nesto za sta sam u tom trenutku raspolozen. . .
 
Jedno vreme sam isto samo King Diamond-a krljo u kolima...

@ Oktobar, pa mp3 kachim na radio direkt, u cjaletovim kolima, a u ficje kazhem, nemam nameru da ugradjujem muziku, jer se svaki ficja otvara [kulturno viljushkom, nekulturno rukom] lako.
ali u prvom ficji sam imao 2 zvuchnika i bass :D i to sam uzeo neke matore zvuchnike za rachunar, izvukao zhicu za jedan mali sub iza zadnjeg sedishta, i kachio telefon [tada sam imao N-GAGE sa 512MB] i radio, dvd, mp3 :D zhiveo n-gage :D
 

Back
Top