Pa, da li se palite na Velju?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Atreid

Primećen član
Poruka
768
Ministar Ilić najseksipilniji političar

Čak 78% ženskih ispitanika odgovorilo je da je Velimir Ilić najzgodniji i najseksipilniji političar, dok je 85% muških ispitanika odgovorilo da je Velimir Ilić simbol muškosti i potencije medju domaćim političarima.


cheerssn0.jpg


NVO BIRO je u periodu februar /mart 2007 sprovela istraživanje javnog mnjenja o seksipilnosti domaćih političara.

Istraživanje je sprovedeno na reprezentativnom uzorku od 2300 gradjana na teritoriji Srbije (bez Kosova). U anketi su bili uključeni prestavnici oba pola, svih seksualnih opredeljenja a ubedljivu pobedu odneo je Ministar za kapitalne investicije Velimir Ilić

Čak 78% ženskih ispitanika odgovorilo je da je Velimir Ilić najzgodniji i najseksipilniji političar, dok je 85% muških ispitanika odgovorilo da je Velimir Ilić simbol muškosti i potencije me?u domaćim političarima.

Posebno intersantni su odgovori gay ispitanika na pitanje „Sa kojim bi političarem najradije vodili ljubav ?“.

Od ukupnog broja gay ispitanika obuhvaćenih istraživanjem čak 89% posto njih odgovorilo je kako bi najradije u „otišlo u krevet“ sa Ministrom Ilićem.


Takodje čak 90% ispitanika oba pola smatra Velimira Ilića najmudrijim političarem i oličenjem odlučnog i moralno ispravnog muškarca.

Svi ostali političari nalaze se daleko ispod Velimira Ilića

NVO BIRO je stupila u kontakt sa Ministrom Ilićem i u dogovoru sa njim odlučila da rezultae kompletnog istraživanja predstavi u četvrtak 3. maja, u 12.00h u prostorijama Ministrastva za kapitalne investicije. Pozivamo sve novinare da uzmu učešće u ovom dogadjaju.

Velja Ilić: Ništa novo!


Ministar Ilić za Kurir kaže da organizacija Biro nije kontaktirala sa njim, ali da mu je svakako drago što je trijumfovao u kategoriji "najseksepilnijeg političara"!

- Drago mi je ako je tako. Inače, i ranije sam više puta pobeđivao u sličnim kategorijama.
Na naše pitanje kako komentariše to što je najpoželjniji i među homoseksualnom populacijom, ministar je odgovorio:

- O, bože! Pa, nemam komentar. Imaju ljudi pravo na svoje mišljenje i da podržavaju koga žele. Drago mi je ako sam i među njima popularan - kaže Ilić.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top