JA SAM PREDSEDNIK SRBIJE!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

radeyugo

Početnik
Banovan
Poruka
29
..SRBI UBITE SE LEPSE CETE ZIVETI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tri puta dnevno samaram majmuna, zena me vara sa njim, juce nije dosla kuci....juce sam bio na jednoj jahti i tamo popio pivo.....zaradio sam neku kintu...dao sam puno kinte za stampanje zute stampe....lepse ce se zivet kazu...smeh je najvazniji.....srbi mi smo braca .....stampacu vam ko koga i bicete najsretniji....bicete srecni i necete nestajati u brojkama od 40000 godisnje, a isti taj broj nece nastajati u obliku azijatske smese mesa van srbije.....dakle.....pivo, turska muzika i sto vise pricajte sta ko radi...ubijte se sutra i lepse cete ziveti........koga briga za zemlju...saka dolara i polutanska deca su danas moderna.....i gvozdje kroz pupak......citajte, glasajte...citajte, glasajte......citajte glasajte.....trvite, trvite, trvite.....
gde je aplauz?
 
radeyugo:
..SRBI UBITE SE LEPSE CETE ZIVETI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tri puta dnevno samaram majmuna, zena me vara sa njim, juce nije dosla kuci....juce sam bio na jednoj jahti i tamo popio pivo.....zaradio sam neku kintu...dao sam puno kinte za stampanje zute stampe....lepse ce se zivet kazu...smeh je najvazniji.....srbi mi smo braca .....stampacu vam ko koga i bicete najsretniji....bicete srecni i necete nestajati u brojkama od 40000 godisnje, a isti taj broj nece nastajati u obliku azijatske smese mesa van srbije.....dakle.....pivo, turska muzika i sto vise pricajte sta ko radi...ubijte se sutra i lepse cete ziveti........koga briga za zemlju...saka dolara i polutanska deca su danas moderna.....i gvozdje kroz pupak......citajte, glasajte...citajte, glasajte......citajte glasajte.....trvite, trvite, trvite.....
gde je aplauz?




i ja isto pišem svašta kad se napijem...
 
radeyugo:
..SRBI UBITE SE LEPSE CETE ZIVETI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tri puta dnevno samaram majmuna, zena me vara sa njim, juce nije dosla kuci....juce sam bio na jednoj jahti i tamo popio pivo.....zaradio sam neku kintu...dao sam puno kinte za stampanje zute stampe....lepse ce se zivet kazu...smeh je najvazniji.....srbi mi smo braca .....stampacu vam ko koga i bicete najsretniji....bicete srecni i necete nestajati u brojkama od 40000 godisnje, a isti taj broj nece nastajati u obliku azijatske smese mesa van srbije.....dakle.....pivo, turska muzika i sto vise pricajte sta ko radi...ubijte se sutra i lepse cete ziveti........koga briga za zemlju...saka dolara i polutanska deca su danas moderna.....i gvozdje kroz pupak......citajte, glasajte...citajte, glasajte......citajte glasajte.....trvite, trvite, trvite.....
gde je aplauz?

Razumem šta hoćeš da kažeš ali suviše je "razbacano". Neke opisane pojave se rade "planski i timski" i ne mogu se pretočiti u "krajnjeg potrošača" naše subkulture. Može i bolje...
Ocena:2 ali pošto si na "Krsti" onda - 4
 
jaguar b p:
Е, па то. Врло је безелоквентна


Khm... Pazi... Kao što rekoh, može biti "smislena" ili "besmislena" tj "bez smisla". Ovde vidimo da se slovo "z" pretvara u "s" zbog tzv. "peglanja" suglasnika iz druge polovine ćiriličnog rasporeda slova ali uz uvažavanje čuvenog pravila srednjeg prsta desne ruke metnutog na čelo kada na šalteru pošte želimo da se prisetimo kako se pravilno piše neka reč po najnovijoj gramatici koju je K. Vuk baš zamesio. Bilo nam je lakše dok pošte i banke nisu postojale.

Dakle Vaša reč "bezelokventna" u okviru rečenice "Vrlo je bezelokventna" se piše kao "beselokventna".
:mrgreen:
 
Lacibg:
Несретник је онај који дозволи да буде несретник. Тргни се ... Све је "у глави".


"Svi smo mi iz istog mesta i svi završavamo na istom mestu"
Neznani mudrac

Ko nema u glavi ima u nogama, ko nema u nogama ima u banci, ko nema u banci sigurno ima u mokraći.
Nije baš da niko ništa od nas nema negde.
D. Radović
 
Наравно свако нешто има. Да ли, полазећи од формуле знање=имање, заменом леве и десне стране и даље може да стоји једнакост - имање=знање ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top