STA TO ZNACI KAD ON MENI GASI TELEFON...

Jessica iz francuske:
Ne razumem stvarno sta mu to znaci,u stilu mi se malo zakacimo ili posvadjamo a ja ga napadam i raspravljam se sa njim,a njega valjda to sve smara,pa hoce da prekine vezu,ali se jos tu psujemo itd,pa kao ajde pa se cujemo kasnije,pa ja kad se smirim i kad ga kasnije okrenem vidim da je nedostupan do uvece da je ugasio tel,i ja se tu osecam ko golo gov no stvarno
... on meme ne shvata ozbiljno misim nije svesan,i ja nemam snage da raskinem jer znam kakav i da od muke i ponosa mi se on nebi nikad vratio.. ali zelim da on otvori oci... hvala u napred za vase savete,bas su mi potrbni!!!!
Bre.. najochiglednije je da mnogo smara$ lika. Nadji sebi neku zanimaciju u zhivotu. Pusti ga malo da di$e i videce$..
 
Jessica iz francuske:
hvala ti sandrina hvala svima vama!!!! ali

Drzi se Jessica...podrska u svakom slucaju...probaj ti njemu, odmah i sada da iskljucis telefon i ne javljaj se bar dva dana...probaj, nista ne gubis... :wink:
Ako mu je zaista stalo, vec ce naci nacina da ti to i kaze i dokaze... 8-)

Ako nije...sta ce ti on takav...ne zasluzujes ti to, a ni on ne zasluzuje tebe... :twisted:

p.s. Ovako bih ja uradila...i jesam...mozda ti budes imala vise srece :-?
 
sta ti je decko jessica? odakle je? ako je stariji od tebe, onda nije cudo sto iskljuci telefon kada bas preteras. cudi me da uopste trpi da ga napadas i psujes kada razgovarate telefonom. smiri se malo, odgovorna si za ono sto kazes makar bila i besna. razgovaraj sa njim o stvarima koje zelis da promenis ako ti je stalo do njega, nemoj da divljas, to ne pomaze. nije u redu to sto iskljucuje telefon, ali ne mozes ni ti da se ponasas kao deriste a da ocekujes da te on ispostuje.
 
Meni se svidjaju skoro svi saveti koje si dobila...
Ja bih dodala jos i da postoji mogucnost da on zeli posle svadje da napravi pauzu, pa se ugasi, jer racuna da se ti garant neces ugasiti, pa postoji sansa da ce se svadja produziti...
Koju zenu muski off u sred svadje ili neposredno nakon svadje, ne izludjuje?
 
gossca:
Ja bih dodala jos i da postoji mogucnost da on zeli posle svadje da napravi pauzu, pa se ugasi, jer racuna da se ti garant neces ugasiti, pa postoji sansa da ce se svadja produziti...
Koju zenu muski off u sred svadje ili neposredno nakon svadje, ne izludjuje?
To vam kazhem.. mnoge zhene bi samo da trljtljaju i trtljaju.. smara to.. atak na psihu! Ne znaju kada je dosta i kada trebaju da stanu. Samo kada bi manje smarala lika povadila bi vezu :D
 
Jessica iz francuske:
Ne razumem stvarno sta mu to znaci,u stilu mi se malo zakacimo ili posvadjamo a ja ga napadam i raspravljam se sa njim,a njega valjda to sve smara,pa hoce da prekine vezu,ali se jos tu psujemo itd,pa kao ajde pa se cujemo kasnije,pa ja kad se smirim i kad ga kasnije okrenem vidim da je nedostupan do uvece da je ugasio tel,i ja se tu osecam ko golo gov no stvarno ko neka stika,majke mi!!,jos najgore je sto on mene navodno voli i priznajem da imam dokaze toga,ali on mi nikad nista ne pokazuje,nije uz mene kad mi je potreban,toliko se osecam sama,tuzna,ostavljena, :confused: nevoljena,ne razumena itd... :-( :-( :-( i naravno ja ko neki debil se uvek kidam , placem i sikiram jer ga volim svim srcem i ne podnosim da se tako ponasa prema meni neznam vise sta radim,i kad mu kazem da nije svesan da i ako ga volim vise od svega i ako osecam da cu ga voleti dok ne umrem on mene polako ali sigurno gubi sa ovakvim ponasanjem,, on meme ne shvata ozbiljno misim nije svesan,i ja nemam snage da raskinem jer znam kakav i da od muke i ponosa mi se on nebi nikad vratio.. ali zelim da on otvori oci... hvala u napred za vase savete,bas su mi potrbni!!!!
draga jessica, mislim da je osoba koja spusta slusalicu nekome ili nece namerno da se javi kasnije na telefon, necivilizovani seljak i tesko da mozes nesto lepo od njega da ocekujes. neki ljudi jednostavno treba da se vrate u srednji vek, kada nije bilo telefona vec se komunikacija odvijala drugacije (hocu reci primitivno). moj ti je savet da zaboravis tog neandertalca koji ocigledno manipulise tvojim osecanjima
 
Jessica iz francuske:
Ne razumem stvarno sta mu to znaci,u stilu mi se malo zakacimo ili posvadjamo a ja ga napadam i raspravljam se sa njim,a njega valjda to sve smara,pa hoce da prekine vezu,ali se jos tu psujemo itd,pa kao ajde pa se cujemo kasnije,pa ja kad se smirim i kad ga kasnije okrenem vidim da je nedostupan do uvece da je ugasio tel,i ja se tu osecam ko golo gov no stvarno ko neka stika,majke mi!!,jos najgore je sto on mene navodno voli i priznajem da imam dokaze toga,ali on mi nikad nista ne pokazuje,nije uz mene kad mi je potreban,toliko se osecam sama,tuzna,ostavljena, :confused: nevoljena,ne razumena itd... :-( :-( :-( i naravno ja ko neki debil se uvek kidam , placem i sikiram jer ga volim svim srcem i ne podnosim da se tako ponasa prema meni neznam vise sta radim,i kad mu kazem da nije svesan da i ako ga volim vise od svega i ako osecam da cu ga voleti dok ne umrem on mene polako ali sigurno gubi sa ovakvim ponasanjem,, on meme ne shvata ozbiljno misim nije svesan,i ja nemam snage da raskinem jer znam kakav i da od muke i ponosa mi se on nebi nikad vratio.. ali zelim da on otvori oci... hvala u napred za vase savete,bas su mi potrbni!!!!
draga jessica, mislim da je osoba koja spusta slusalicu nekome ili nece namerno da se javi kasnije na telefon, necivilizovani seljak i tesko da mozes nesto lepo od njega da ocekujes. neki ljudi jednostavno treba da se vrate u srednji vek, kada nije bilo telefona vec se komunikacija odvijala drugacije (hocu reci primitivno). moj ti je savet da zaboravis tog neandertalca koji ocigledno manipulise tvojim osecanjima
 
Evo ovako:
Prvo se smiri. Onda odustani od toga da njemu nesto objasnjavas. Objasni sebi. Sta ti hoces .
Onda razmisli-da li ti njega volis. Prihvatas takvog kakav je. Ako je tako, onda nema potrebe za velikom raspravom. Onda je on vec sve sto ti treba. Nemoj da pokusavas da ga emotivno ucenjujes svojom ljubavlju. Nema potrebe da mu to nabijas na nos. Znas ono: "Kad bi me stvarno voleo ti bi sada -(pa tu dodje xy akcija koja nema veze ni sa zivotom a kamoli ljubavlju)npr-zeleo da idemo kod mojih prijatelja da igramo yamb.
Onda razmisli sta sve lepo prizilazi iz te veze. Stavi to na vagu pa onda razlog za svadje.Premeri da li su ti razlozi dovoljno vazni da budu cigle u zidu koji ce se stvoriti ako se tako nastavi.
Razmisli zasto si emotivno neispunjena i nesigurna. Onda razmisli koliko je uzrok zaista u njemu (kazes da te voli) i da li je to njegova duznost ili mozes i sama da ucinis nesto da bi se bolje osecala.
Zatim proveri da li ti je teze s njim ili bez njega. Obavezno mu zahvali sto ti se ne javlja na telefon i time te sprecava da vezu upropastis do kraja, jer - UBI ME PREJAKA REC...
 
A zasto nema leba? Sta leba ima samo kod tipova koje derete za kesh i jos im komandujete.

A to sto milioni tipova setaju ne znaci da bi nju zapali. Milioni njih imaju kitu 22 cm, a ja nemam.

Kakav kesh bre? Pa nema pas za shta da vas ujede :)

Daj Boze da se skupi neka kinta za bioskopsku kartu, ili kafu uz vodu .. i to ne voda-vodu, vec chesmovachu.

A u vezi miliona tipova, pa slusaj, nekome bi Dzesika zapala za oko sigurno. Za svaki lonac nadje se poklopac, narodski recheno.
 
Jessica iz francuske:
Ne razumem stvarno sta mu to znaci,u stilu mi se malo zakacimo ili posvadjamo a ja ga napadam i raspravljam se sa njim,a njega valjda to sve smara,pa hoce da prekine vezu,ali se jos tu psujemo itd,pa kao ajde pa se cujemo kasnije,pa ja kad se smirim i kad ga kasnije okrenem vidim da je nedostupan do uvece da je ugasio tel,i ja se tu osecam ko golo gov no stvarno ko neka stika,majke mi!!,jos najgore je sto on mene navodno voli i priznajem da imam dokaze toga,ali on mi nikad nista ne pokazuje, nije uz mene kad mi je potreban, toliko se osecam sama,tuzna,ostavljena, :confused: nevoljena,ne razumena itd... :-( :-( :-( i naravno ja ko neki debil se uvek kidam , placem i sikiram jer ga volim svim srcem i ne podnosim da se tako ponasa prema meni neznam vise sta radim,i kad mu kazem da nije svesan da i ako ga volim vise od svega i ako osecam da cu ga voleti dok ne umrem on mene polako ali sigurno gubi sa ovakvim ponasanjem,, on meme ne shvata ozbiljno misim nije svesan,i ja nemam snage da raskinem jer znam kakav i da od muke i ponosa mi se on nebi nikad vratio.. ali zelim da on otvori oci... hvala u napred za vase savete,bas su mi potrbni!!!!
ma voli te samo se pravi.. lol
 
Zaista ne razumem kakva je to ljubav ka d nije tu kad ti treba,kad se osecas sama,tuzna,ne voljena,ostavljena?Vremenom ce ti u toj vezi biti sve teze i osecaces se sve gore.Tako sam se svojevremeno i ja osecala,cak sam se i udala za njega,rodila decu,mislila da zivot bez njega ne postoji,mislila sam da necu preziveti kad smo se rastali(mada sam ja podnela razvod),a danas mislim koja sam glupaca bila.I kao sto vidis,prezivela sam i sada se osecam super,shvatila sam da postoje mnogo boljiljudi od njega,koji me cene,vole i postuju na iskren nacin,tu su uvek kad mi trebaju i uz koje sam stvarno srecna.Danas se pitam gde mi je pamet onda bila
 
Jessica iz francuske:
Ne razumem stvarno sta mu to znaci,u stilu mi se malo zakacimo ili posvadjamo a ja ga napadam i raspravljam se sa njim,a njega valjda to sve smara,pa hoce da prekine vezu,ali se jos tu psujemo itd,pa kao ajde pa se cujemo kasnije,pa ja kad se smirim i kad ga kasnije okrenem vidim da je nedostupan do uvece da je ugasio tel,i QUOTE]

Zovi ga na fiksni. ;-)
 
Mushmula:
Jessica iz francuske:
Ne razumem stvarno sta mu to znaci,u stilu mi se malo zakacimo ili posvadjamo a ja ga napadam i raspravljam se sa njim,a njega valjda to sve smara,pa hoce da prekine vezu,ali se jos tu psujemo itd,pa kao ajde pa se cujemo kasnije,pa ja kad se smirim i kad ga kasnije okrenem vidim da je nedostupan do uvece da je ugasio tel,i QUOTE]

Zovi ga na fiksni. ;-)
Mozda joj nije dao broj,a mozda ni na taj nece da se javi,kad vidi da je ona
 

Back
Top