Sta da radim?Svacije misljenje dobro doslo!!!

DecHko--

Početnik
Poruka
13
Ovako sa devojkom sam vec 2 godine...E sada ona je really cute tako da je stalno zovu iako znaju da je samnom 2 godine..Rekla je da kuliram to da ne budem ljubomoran i nisam..Samo sada svi joj salju sms itd..Veceras je decko zvao da se prosetaju ,a ona kao ne si lud..A svi znaju da sam sa njo..Jer bih trebao da zovem jednog po jednog i teram ih pi*ku materinu ili da ostavim lepo kako ona misli da bih trebalo...Hvala svima!;)
 
Sta da radis? Nista...Znas koliko tipova smara? dobiju broj od nekog drugog, zovu u tri sata noci...dave, salju sms-ove.....aaaaa....
Pa nije ona kriva....jos ako kaze, da nece i sa tobom je......Oko cega se ti nerviras? Bezveze...nece menjat broj zbog njih...treba ljudima javit promenu broja...gnjavaza je to....
A ovako ce kad tad prestati da smaraju....

Opusteno bre... :D
 
..ja bih se ipak zapitala...nesto tu nije u redu...
....ili je ona toliko fatalna....a verna....savrsenstvo...
(ipak je to 2-3-4 poziva dnevno,2-3-4 sms-a...hmmmm...)a ako su i tipovi razliciti...a jooj..
ne znam sta da ti kazem,nije da uvaljujem rovca..ali..ne znam..
btw..i ja sam zensko..i nisam ruzna..i zovu me..al ne toliko,i moj dragi to nikad nije saznao,i ne bi ni trebao,ni smeo,i ti sto su tad pozvali-vise nisu jer sam im pokazala gde je granica..
..a i ,uostalom,sta koj moj oni imaju mene da cimaju kad i Bog otac zna cija sam......bila...smrc..
 
DecHko--:
Ovako sa devojkom sam vec 2 godine...E sada ona je really cute tako da je stalno zovu iako znaju da je samnom 2 godine..Rekla je da kuliram to da ne budem ljubomoran i nisam..Samo sada svi joj salju sms itd..Veceras je decko zvao da se prosetaju ,a ona kao ne si lud..A svi znaju da sam sa njo..Jer bih trebao da zovem jednog po jednog i teram ih pi*ku materinu ili da ostavim lepo kako ona misli da bih trebalo...Hvala svima!;)
Slusaj ' vamo...
Ona zeli da ti znas da je pozeljna drugim muskarcima...poruka je jasna...
a) ne dobija dovoljno paznje od tebe...
+
b) malo koketira s njima, pa olaksava savest tako sto ti isprica ponest, ali ne bas sve

Pokloni joj vise paznje i ne skrtari s komplimentima za nju i smanjice se i broj njenih udvaraca...
 
DecHko--:
Naravno da nisam ljubomoran..Sve ucini za mene kao i ja za nju..A cak mi je dala svoj telefon na par dana i rekla...I dobijem ti na dan 1,2-3 sms-a ...E,ja sam taj..Nije bitno odakle mi broj..Dakle ne daje sto sam siguran..Nego eto..Smaraju jednostavno...Znaici kuliram? :) thanks..

Hahahahaha! Dala ti svoj telefon, pa odmah stigla poruka od nepoznatog obozavaoca. 'Oces da se kladimo da je poruku poslala sama sa drugog broja ili pak njena drugarica? I sad se ludo zabavljaju. Ala te rade, svaka im cast! :lol: :lol: :lol:
 
DecHko--:
Ovako sa devojkom sam vec 2 godine...E sada ona je really cute tako da je stalno zovu iako znaju da je samnom 2 godine..Rekla je da kuliram to da ne budem ljubomoran i nisam..Samo sada svi joj salju sms itd..Veceras je decko zvao da se prosetaju ,a ona kao ne si lud..A svi znaju da sam sa njo..Jer bih trebao da zovem jednog po jednog i teram ih pi*ku materinu ili da ostavim lepo kako ona misli da bih trebalo...Hvala svima!;)
Sigurno nisi ljubomoran...???
Nemoj sa njom da pricas o tome jer ce onda videti da nisi siguran i da se mozda pribojavas pa ces pogorsati stvar...Pravi se da ti je sve jedno...
Nastoj da ako vec nisi zadobijes njeno potpuno poverenje a to ce i tebi uliti poverenje u nju...
Uostalom 2 godine su dug period za vezu tako da mislim da nece biti nikakvih problema...
Ako imas neki predosecaj u vezi svega sto ti se desava, obavezno mu veruj...
 

Back
Top