Криминалац се јавно хвали кривичним делима

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Макро најбоље зна

Код нас макрои бране добро разрађен посао и немају ништа против да се у то умеша и држава и да поделе део профита

Славољуб Вељковић, самопроглашени председник Удружења власника ноћних барова (његов се зове „Кариби” и налази се у Параћину), на путу је да докаже да је у Србији могуће легализовати све у чему нас ухвате.

Он као макро жели да легализује проституцију а пошто се његова жеља већ годинама игнорише, прети да је, зарад девојачке среће и њихове добробити, спреман да објави имена свих политичара који су плаћали услуге анимир дамама ако се не легализује делатност којом руководи.

КАД НЕ ИЗИГРАВА ШЕФА УДРУЖЕЊА, ОН ЈЕ И ТРГОВАЦ ЖЕНАМА: „БИО САМ ДИСТРИБУТЕР ДЕВОЈАКА. САРАЂИВАО САМ СА ЉУДИМА ИЗ БЕОГРАДА, РУСИЈЕ И УКРАЈИНЕ, ДОВОДИО ДЕВОЈКЕ И ПРОСЛЕЂИВАО ДАЉЕ... ПРВИ УВОЗ УКРАЈИНКИ ИШАО ЈЕ ДЕЛИМИЧНО ПРЕКО МЕНЕ... ПОШТО САМ БИО ДИСТРИБУТЕР, МЕЊАО САМ ИХ НА 15 ДАНА. ПРЕПРОДАМ ЈЕДНУ И ДОВЕДЕМ ДРУГУ... [...] САМО ЈЕДНА ЗА ТОЛИКЕ ГОДИНЕ ЈЕ ПОКУШАЛА ДА ПОБЕГНЕ, АЛИ ЈЕ ВЕЋ СУТРАДАН УХВАЋЕНА У БЕОГРАДУ И ВРАЋЕНА НАЗАД.” („СВЕДОК”, 21. 12. 2004).

Да нешто није у реду ни са медијима ни са правном државом, можда доказују две фотографије такође објављене у листу „Сведок” које илуструју атмосферу у његовом бару „Кариби” – потпуно нага девојка на мермерном шанку води љубав са једним од гостију док око њих стоји неколико момака који помно надгледају чекајући да дођу на ред.

И ко каже да Вељковић не брине о својим цурама – на фотографији се види пешкирић испод њених ногу, ваљда да јој не буде хладно, а не треба сумњати ни да је добио дозволу да слика (по свему судећи силовања) буде објављена.

И ко може да каже да се и о Вељковићу неко не брине. Јер УМЕСТО ДА СЕ ПОЛИЦИЈА БАРЕМ ЗАИНТЕРЕСУЈЕ ЗА СЛУЧАЈ ТРГОВЦА ЖЕНАМА КОЈИ ТО ЈАВНО ПРИЗНАЈЕ И ИЛУСТРУЈЕ, ОН ПОСТАЈЕ РАДО ВИЂЕН САГОВОРНИК КОЈИ МОРАЛНО ПРОСВЕЋУЈЕ ЧЛАНОВЕ ДРУШТВА О НЕОПХОДНОСТИ ЛЕГАЛИЗАЦИЈЕ ПРОСТИТУЦИЈЕ. АУТОРКА ЕМИСИЈЕ „КЉУЧ” НА РТС-У СА УЖИВАЊЕМ ЈЕ ГУТАЛА СВАКУ ЊЕГОВУ ИЗГОВОРЕНУ РЕЧ А ЊЕНИМ СТОПАМА КРЕНУЛИ СУ И ДРУГИ МЕДИЈИ.

Ко би се још лишио погледа на свет човека који је решио да нас приближи Европи [...]

ДА ЛИ БИ И ГДЕ У БИЛО КАКВОЈ ОЗБИЉНОЈ ДРЖАВИ КОЛИКО ГОД СЕКСУАЛНО ЛИБЕРАЛНОЈ ОВАКАВ ЧОВЕК БИО НА СЛОБОДИ И ДА ЛИ БИ ОРГАНИЗАЦИЈЕ ЗА ЗАШТИТУ ЉУДСКИХ ПРАВА ДЕМОНСТРИРАЛЕ ПОТПУНУ РАВНОДУШНОСТ ПРЕМА САМОХВАЛИСАВОМ И САМОЗАДОВОЉНОМ ТРГОВЦУ ЉУДИМА?
 
Уколико је ово истина - а све читам па не могу да верујем.... заиста је мрачно. Него, нешто не чујем ове љиге из НВО - ове што траже већа права жена... итд.....па трговина људима и тај трафикинг ради проституције је кажњив према КЗ........
 
eremita:
Уколико је ово истина - а све читам па не могу да верујем.... заиста је мрачно. Него, нешто не чујем ове љиге из НВО - ове што траже већа права жена... итд.....па трговина људима и тај трафикинг ради проституције је кажњив према КЗ........

Ne boj se eremita, nema "to" zube... Obidji "Plavi most" i napravi anketu - "za koju ste stranku".
Šatro "naprasna briga" za one koji su rešili da gaje tradiciju najstarijeg zanata.

Sve je manje starih zanata u Srbiji...
 
Ma po meni je u redu da se neko bavi prostitucijom ukoliko je to njegov slobodan izbor cak su mi i profesionalne prostitutke mnogo postenije zene od onih dronfulja po splavovima sto se *ebu za dva koktela i voznju u dzipu .Sustina probleme je u makroima tj. trgovcima ljudima koji zloupotrebljavaju zene i odnose se njima na najnizi moguci nacin i uspostavljaju robski odnos sto bi trebalo iskoreniti i surovo kaznjavati a tu ubrajam i vlasnike raznih nocnih barova.
 
JABUCHILO:
a sto je nebulozna? zato sto se demostrira gradjanska inicijativa i mobilise javnost da postavi ministarstvu unutrasnjih poslova legitimno pitanje povodom otsustva hapsenja pri ocigledno priznatim elementima krivicnog dela? umesto da si otisao da das prijavu... e covece.
Zašto? Zato što se iščuđava nečemu čega ima na sve strane, od Srbije do Zimbabwea. I sad ćemo da tupimo o nekakvoj nepravdi... :roll: Kao iznenađeni smo, a?
 
svetolik trpkovic:
Ma po meni je u redu da se neko bavi prostitucijom ukoliko je to njegov slobodan izbor cak su mi i profesionalne prostitutke mnogo postenije zene od onih dronfulja po splavovima sto se *ebu za dva koktela i voznju u dzipu .Sustina probleme je u makroima tj. trgovcima ljudima koji zloupotrebljavaju zene i odnose se njima na najnizi moguci nacin i uspostavljaju robski odnos sto bi trebalo iskoreniti i surovo kaznjavati a tu ubrajam i vlasnike raznih nocnih barova.
Ti si kao i obično pogodio ''žilu''. Ali ima toga još. Imajući u vidu crnogorsko iskustvo, ne bi me čudilo da su i ovde neki političari imali...hm, nešto s tim. No, treba dakle razdvojiti ''najstariji zanat'' sam po sebi, (koji se inače odvija i u zemljama u kojima se kažnjava smrću) od trgovine devojkama, silovanja ili prisiljavanja na te radnje, kao i svega ostalog što uz to ide. Možda bi zaista trebalo razmisliti o legalizaciji samog ''posla'', da bi onda smanjili broj ''pratećih pojava'' koje sam naveo, a za koje bi kaznena politika trebala biti znatno oštrija.
 

Back
Top