Криминалац се јавно хвали кривичним делима
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Криминалац се јавно хвали кривичним делима

Primećen član Sorab1 (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Криминалац се јавно хвали кривичним делима

Макро најбоље зна

Код нас макрои бране добро разрађен посао и немају ништа против да се у то умеша и држава и да поделе део профита

Славољуб Вељковић, самопроглашени председник Удружења власника ноћних барова (његов се зове „Кариби” и налази се у Параћину), на путу је да докаже да је у Србији могуће легализовати све у чему нас ухвате.

Он као макро жели да легализује проституцију а пошто се његова жеља већ годинама игнорише, прети да је, зарад девојачке среће и њихове добробити, спреман да објави имена свих политичара који су плаћали услуге анимир дамама ако се не легализује делатност којом руководи.

КАД НЕ ИЗИГРАВА ШЕФА УДРУЖЕЊА, ОН ЈЕ И ТРГОВАЦ ЖЕНАМА: „БИО САМ ДИСТРИБУТЕР ДЕВОЈАКА. САРАЂИВАО САМ СА ЉУДИМА ИЗ БЕОГРАДА, РУСИЈЕ И УКРАЈИНЕ, ДОВОДИО ДЕВОЈКЕ И ПРОСЛЕЂИВАО ДАЉЕ... ПРВИ УВОЗ УКРАЈИНКИ ИШАО ЈЕ ДЕЛИМИЧНО ПРЕКО МЕНЕ... ПОШТО САМ БИО ДИСТРИБУТЕР, МЕЊАО САМ ИХ НА 15 ДАНА. ПРЕПРОДАМ ЈЕДНУ И ДОВЕДЕМ ДРУГУ... [...] САМО ЈЕДНА ЗА ТОЛИКЕ ГОДИНЕ ЈЕ ПОКУШАЛА ДА ПОБЕГНЕ, АЛИ ЈЕ ВЕЋ СУТРАДАН УХВАЋЕНА У БЕОГРАДУ И ВРАЋЕНА НАЗАД.” („СВЕДОК”, 21. 12. 2004).

Да нешто није у реду ни са медијима ни са правном државом, можда доказују две фотографије такође објављене у листу „Сведок” које илуструју атмосферу у његовом бару „Кариби” – потпуно нага девојка на мермерном шанку води љубав са једним од гостију док око њих стоји неколико момака који помно надгледају чекајући да дођу на ред.

И ко каже да Вељковић не брине о својим цурама – на фотографији се види пешкирић испод њених ногу, ваљда да јој не буде хладно, а не треба сумњати ни да је добио дозволу да слика (по свему судећи силовања) буде објављена.

И ко може да каже да се и о Вељковићу неко не брине. Јер УМЕСТО ДА СЕ ПОЛИЦИЈА БАРЕМ ЗАИНТЕРЕСУЈЕ ЗА СЛУЧАЈ ТРГОВЦА ЖЕНАМА КОЈИ ТО ЈАВНО ПРИЗНАЈЕ И ИЛУСТРУЈЕ, ОН ПОСТАЈЕ РАДО ВИЂЕН САГОВОРНИК КОЈИ МОРАЛНО ПРОСВЕЋУЈЕ ЧЛАНОВЕ ДРУШТВА О НЕОПХОДНОСТИ ЛЕГАЛИЗАЦИЈЕ ПРОСТИТУЦИЈЕ. АУТОРКА ЕМИСИЈЕ „КЉУЧ” НА РТС-У СА УЖИВАЊЕМ ЈЕ ГУТАЛА СВАКУ ЊЕГОВУ ИЗГОВОРЕНУ РЕЧ А ЊЕНИМ СТОПАМА КРЕНУЛИ СУ И ДРУГИ МЕДИЈИ.

Ко би се још лишио погледа на свет човека који је решио да нас приближи Европи [...]

ДА ЛИ БИ И ГДЕ У БИЛО КАКВОЈ ОЗБИЉНОЈ ДРЖАВИ КОЛИКО ГОД СЕКСУАЛНО ЛИБЕРАЛНОЈ ОВАКАВ ЧОВЕК БИО НА СЛОБОДИ И ДА ЛИ БИ ОРГАНИЗАЦИЈЕ ЗА ЗАШТИТУ ЉУДСКИХ ПРАВА ДЕМОНСТРИРАЛЕ ПОТПУНУ РАВНОДУШНОСТ ПРЕМА САМОХВАЛИСАВОМ И САМОЗАДОВОЉНОМ ТРГОВЦУ ЉУДИМА?

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Криминалац се јавно хвали кривичним делима

Pa kad necete mene da stavite za ministra policije.Pomracio bih slavu Eliot Nesa.

Početnik СЕРЕЈОЖА (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Если мы находим российскую девочку там, то мы сбросим атомную бомбу на Вас братья

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

prostitucija i treba da se legalizuje...
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

a jel prostitucija podrazumeva i one domace [politicke] ku*ve ili samo inostranu radnu snagu

bubobubo nije na forumu
    anarhista. ali kako mu to dodje nesto kao don kihot, onda se predstavljam kao liberal.
    Ističe se bubobubo (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

kako da ga uhvate kad je ministar policije kriminalac? dss je najvise pao u mojim ocima kad su za ministra policije stavili kriminalca.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2080

Уколико је ово истина - а све читам па не могу да верујем.... заиста је мрачно. Него, нешто не чујем ове љиге из НВО - ове што траже већа права жена... итд.....па трговина људима и тај трафикинг ради проституције је кажњив према КЗ........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio eremita
    Уколико је ово истина - а све читам па не могу да верујем.... заиста је мрачно. Него, нешто не чујем ове љиге из НВО - ове што траже већа права жена... итд.....па трговина људима и тај трафикинг ради проституције је кажњив према КЗ........
    Ne boj se eremita, nema "to" zube... Obidji "Plavi most" i napravi anketu - "za koju ste stranku".
    Šatro "naprasna briga" za one koji su rešili da gaje tradiciju najstarijeg zanata.

Sve je manje starih zanata u Srbiji...

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Ma po meni je u redu da se neko bavi prostitucijom ukoliko je to njegov slobodan izbor cak su mi i profesionalne prostitutke mnogo postenije zene od onih dronfulja po splavovima sto se *ebu za dva koktela i voznju u dzipu .Sustina probleme je u makroima tj. trgovcima ljudima koji zloupotrebljavaju zene i odnose se njima na najnizi moguci nacin i uspostavljaju robski odnos sto bi trebalo iskoreniti i surovo kaznjavati a tu ubrajam i vlasnike raznih nocnih barova.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

kakva nebulozna tema...

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

E hebiga Jomini covek otvori prvu temu bez slika zaklenih ljudi i dece i i tako a ja bas pomislio da je na putu izlecenja .

bubobubo nije na forumu
    anarhista. ali kako mu to dodje nesto kao don kihot, onda se predstavljam kao liberal.
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    E hebiga Jomini covek otvori prvu temu bez slika zaklenih ljudi i dece i i tako a ja bas pomislio da je na putu izlecenja .
    hehe. dobar mu je avatar.

Domaćin JABUCHILO (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Citat Original postavio СЕРЕЈОЖА
    Если мы находим российскую девочку там, то мы сбросим атомную бомбу на Вас братья
    skoro pa bez gramatickih gresaka. ako, vezbaj samo, kad zavrsis osmi probaj opet.
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -
    a praznom divanu nigde kraja.

Domaćin JABUCHILO (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    94

Citat Original postavio jomini
    kakva nebulozna tema...
    a sto je nebulozna? zato sto se demostrira gradjanska inicijativa i mobilise javnost da postavi ministarstvu unutrasnjih poslova legitimno pitanje povodom otsustva hapsenja pri ocigledno priznatim elementima krivicnog dela? umesto da si otisao da das prijavu... e covece.
    batina ima dva kraja,
    k___c ima jedan kraj -
    a praznom divanu nigde kraja.

bubobubo nije na forumu
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio JABUCHILO
    skoro pa bez gramatickih gresaka. ako, vezbaj samo, kad zavrsis osmi probaj opet.
    ahahahahaha!!!
    care!

Primećen član malaaleja (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Kakve je nekad kupleraje imala Pesta.
    Iz TV serije Tale. Za one malo u godinicama.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio JABUCHILO
    a sto je nebulozna? zato sto se demostrira gradjanska inicijativa i mobilise javnost da postavi ministarstvu unutrasnjih poslova legitimno pitanje povodom otsustva hapsenja pri ocigledno priznatim elementima krivicnog dela? umesto da si otisao da das prijavu... e covece.
    Zašto? Zato što se iščuđava nečemu čega ima na sve strane, od Srbije do Zimbabwea. I sad ćemo da tupimo o nekakvoj nepravdi... Kao iznenađeni smo, a?

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio svetolik trpkovic
    Ma po meni je u redu da se neko bavi prostitucijom ukoliko je to njegov slobodan izbor cak su mi i profesionalne prostitutke mnogo postenije zene od onih dronfulja po splavovima sto se *ebu za dva koktela i voznju u dzipu .Sustina probleme je u makroima tj. trgovcima ljudima koji zloupotrebljavaju zene i odnose se njima na najnizi moguci nacin i uspostavljaju robski odnos sto bi trebalo iskoreniti i surovo kaznjavati a tu ubrajam i vlasnike raznih nocnih barova.
    Ti si kao i obično pogodio ''žilu''. Ali ima toga još. Imajući u vidu crnogorsko iskustvo, ne bi me čudilo da su i ovde neki političari imali...hm, nešto s tim. No, treba dakle razdvojiti ''najstariji zanat'' sam po sebi, (koji se inače odvija i u zemljama u kojima se kažnjava smrću) od trgovine devojkama, silovanja ili prisiljavanja na te radnje, kao i svega ostalog što uz to ide. Možda bi zaista trebalo razmisliti o legalizaciji samog ''posla'', da bi onda smanjili broj ''pratećih pojava'' koje sam naveo, a za koje bi kaznena politika trebala biti znatno oštrija.

Neproveren član Cossack (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da, treba legalizovati prostituciju- to bi bar delimicno ako ne potpune zaustavilo kidnapovanje i trgovinu ljudima.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bubobubo
    kako da ga uhvate kad je ministar policije kriminalac? dss je najvise pao u mojim ocima kad su za ministra policije stavili kriminalca.
    Covek je pre za ministra gradjevine ....barata sa ciglamaili trgovine trrafikant....

bubobubo nije na forumu
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

Citat Original postavio nesha taxista
    Ti si kao i obično pogodio ''žilu''. Ali ima toga još. Imajući u vidu crnogorsko iskustvo, ne bi me čudilo da su i ovde neki političari imali...hm, nešto s tim.
    slazem se. ja bih prvo posumljao na minisra policije. za njega znamo da nije cist.
    pitanje je samo koliko je prljav.

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Cossack
    Da, treba legalizovati prostituciju- to bi bar delimicno ako ne potpune zaustavilo kidnapovanje i trgovinu ljudima.
    RFID dobro dodje ali se onda tu javi verski problem tj oni kojima duša baš i nije čista...

Slične teme

1. Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 20.11.2008., 14:00
  2. Друг Фидел хвали Православље!
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.10.2008., 00:48
  3. Рус јавно избламишао Шутановца!
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 28.10.2007., 19:25
  4. Кризна група хвали ЛДП