Muske bokserice...

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Ljudi ja sam svesna da je ovo totalno ........... glupa tema.

A josh gore je sto je predmet rasprave izmedju mene i mog decka vec ihaj.....

....tako da moram da pitam? Znaci uske(uz nogu) ili siroke bokserice? Koje vam vishe odgovaraju i koje su vam podesnije za treninge?

....buduci da on tvrdi da su debili svi oni koji kazu da su siroke bolje, a moj bivshi tvrdi da su budale svi oni koji kazu da su uske bolje.....
....koja glupost :roll: ....
....al me kopka....
 
Zavisi šta trenira. Ako je šah u pitanju, može i razgaćen, ukoliko to ne ometa previše drugu stranu (ili baš zbog toga). Nekada, dok sam se kao bavio sportom, praktikovao sam slip. U početku i bez gaća, sve dok nakon jedne sportske manifestacije koju sam dobrim delom presedeo na klupi poznanica nije svima ispričala kako mi je sagledala vršnjaka i pratioce mu. Možda najbolje slip kupaći, najmanje smeta, drži sve na jednom mestu, a i lako se postavlja kurcobran preko njega (ukoliko se pojavi potreba za istim).

I ako mogu da primetim, obojica (tvoj bivši i sadašnji) su dokoni debili koji generalizuje na bezvezne teme. Ili si ih ti bar tako prikazala.
 
...tako izgleda kad se izdvoji iz cele price :roll: ....a pocelo je kad sam sadasnjem kupila lepe siroke boxe sa tasmanijskim djavolom...:)
....u sustini nije problem da se nesto vidi....nego je problem udobnost....
...prvi tvrdi da je najbolje kad boxe-to drze na jednom mestu fiksirane,manja mogucnost povrede....(trenira ninjutcu)
...a drugi tvrdi da se tako one stvari greju i da to ne valja posle :roll: ....
...kad trcis na primer , sta ti je bolje?

...mislim nemoj da neko misli da nam je ta tema preokupacija u razgovoru , ali je mene bas ono eto zintrigiralo...
 
ja ne treniram jel to znachi da nisam kvalifikovan?...
svejedno uske su shit!!!...uqvaju mi se testisi i celoqpan reproduktivni aparat...bolje su shiroke jer landaraju samim tim vazduh bolje kruzhi...bolja ventilacija thats all...
 
Nogavice shirokih boxerica umeju da se uvrnu, zarolaju, podignu, zavuku u dupe i stegnu jaja. Dok se to ne desi sve je savrsheno i ja dajem prednost shirokim. Kad se desi, pronadjem prvi ulaz bez interfona, zavuchem se unutra i ispravim situaciju.
 
ubedljivo dajem prednost uskim gaćama
jer drže viseće delove ne mestu.

mnogi ne znaju, ali zbog slobodnog treskanja
viseći delovi mogu da se bukvalno povrede.

i to nisu naivni bolovi, ljudi se onesvešćuju od tih bolova.
samo se jedne noći probude i počnu da urliču kao
da izbacuju kamen.

drugo, ovo se može uporediti sa ženskim (ne)nošenjem
grudnjaka, ko stalno nosi široke bokserice visuljci se baš
otegle.
 
...ма једном скоро сам нешто журио, па их нисам ни обукао...е од тада све чешће преферирам тако...озбиљно (а и кад ме појуре некад...па не стижем :lol: :wink: )

...обавезно, али обавезно слип за тренинг...
...чак и овако кад је узак џинс, панталоне или сл...

...а овако у кућевној варијанти...боксерке зна се...(по могућству она 2 пара која сам носио кад сам имао 15...јесте да имају пар рупица :lol: ...али јбг емотивац сам...једном сам их спасао пред само бацање у ђубре :lol: )
 
Uske uz telo bokserice su moj favorit. A gde ti decko trenira? I ja sam to nekada trenirao, sada ne mogu da nadjem vremena, a tako mi nedostaje. Ne postoji lepsa vestina od te ehhhh! Uvek me vuce zelja da joj se ponovo vratim!
 

Back
Top