maticna sa grafickom

Z

Zoran85

Gost
Hteo bih da uzmem novu maticnu plocu sa ugradenom grafickom karticom radi igranja starijih strateskih igara kao Civilisation III,Planet Earth,Tropico,...
1-Da li je ova graficka dovoljna?
2-Da li ove maticne ploce takode imaju AGP ukoliko se odlucim i za bolju graficku?

Blagodarim
 
Zoran85:
Hteo bih da uzmem novu maticnu plocu sa ugradenom grafickom karticom radi igranja starijih strateskih igara kao Civilisation III,Planet Earth,Tropico,...
1-Da li je ova graficka dovoljna?
2-Da li ove maticne ploce takode imaju AGP ukoliko se odlucim i za bolju graficku?

Blagodarim

Onda uzmi Asus A7v8x-mx ona ima integrisanu grafiku od 32 do 64 MB(zavisno koliko dodelis) i ima AGP slot,a i jeftina je,i zavrsice ti posao.Ovo je ako imas AMD procesor a ako imas Intela onda Asus P4SGX-MX.Poz
 
rastamann:
Oko Intel-a je Cvele potpuno u pravu, a shto se AMD-a tiche, moja preporuka je Epox, ima integrisan GF4 MX440, AGP 8x, DDR 400, Lan 10/100 etc...
Naravno da sam i ja pre za Epox-a,u bilo kom pogledu,samo neznam koji je chipset na tom epox-u jer ako je VIA onda mu je to fakticki isti djavo,al ako je Nforce onda ako imas para uzmi epox-a.
 

Back
Top