PUKLA MI JE VEZA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Maha-maja

Poznat
Poruka
7.375
EMOTIVNA
:sad: Kako da prebolim ... :confused: :cry:
Primedbe i sugestije za ,,prvi udar" :-? Papirnih maramica sam kupila 2 tone...
traene.jpg
 
Maha-maja:
EMOTIVNA
:sad: Kako da prebolim ... :confused: :cry:
Primedbe i sugestije za ,,prvi udar" :-?
Papirnih maramica sam kupila 2 tone...
traene.jpg
Majce, glavu gore, maramice baci, nije smak sveta. Uspostavices novu ako ne uspes da sastavis staru. Mada, zivotno iskustvo kaze, jednom ili vise puta "lepljenja" veza nema sanse za uspeh. Ne "trosi" suze...? Nabaci osmeh, u inat, prkosi problemu i ostalima :-D :D :grin:
 
Ma pucaćeti još veza do kraja života, tako da to ne bi trebala da shvataš ozbiljno, tj. kao i u svemu u životu nabićićeš se. Ne kaže se za džabe vreme leči rane, veruj mi to je istina ma koliko ti teško i/ili neobično sada bilo. Ajde pozzz.
 
Biti "sigle" uopste nije tako strasno! Zasto se toliko plasiti? Muskarci dolaze i odlaze iz nasih zivota, zadrzi se onaj koji Ti je sudjen. Ako Ti je sudjen onda cete ponovi biti zajedno, ako nije bolje je ovako.
Ja sam uglavnom "sigle" i to mi ne predstavlja takav problem. Kakvi su ovi danasnji muskarci, a ja obicno gajim razmazena mamima derista, uglavnom mi i ne nedostaju toliko. Vreme izmedju veza provodim "izgradjujuci" sebe. U ovom gradu uvek moze da se nadje neki jeftini kurs jezika, plesa, borilackih vestina ili bilo cega drugog sto Tebe zanima na ovom svetu. Kad nemas decka imas vremena na pretek i iskoristiga na sebe! Mozda ces na taj nacin upoznati nekog mnogo zanimljivijeg.
Glavu gore!
 
Draga mahamajo, probaj da se "konektuješ" ponovo, pa ako baš ne ide, menjaj "provajdera". Ima ih oko tebe koliko hoćeš, samo pogledaj i izaberi. Ja lično u takvim situacijama ne koristim maramice duže od 24h, već moto "ko zna zašto je to dobro". Puno sreće u izboru novog "provajdera" ti želim! (naravno, ukoliko se odlučiš za tu opciju)
 
Teska situacija. Ali, verovatno je pukla zato sto je to trebalo da se desi. Ne verujem da pucaju veze u kojima su ljudi hepi. Pucaju, ali, na kratko, pa se onda sedne, prica, pa se nesto skonta i eto...
Tako da...verovatno nisi nesto vazno i vredno izgubila.
Mozda nije lose da razmislis sta si stvarno dobijala?
I? Sta planiras sada?
 
Ne daj se Majče!
Lepo ti već rek'o neko - ako nije uspelo, verovatno to nije bilo "to".
Ti si dobra (u svakom pogledu ;-) ) i znaj da negde postoji čovek "krojen" za tebe, a sve što ti se do sada u životu dešavalo je samo priprema da sretneš NJEGA.
Sudbina postoji i dobra je!
 
Puknu veze........kad su bez veze.....
prvo mislis da veze imaju veze
a posle shvatis da su bezveze........
i onda pravis teze a to je bez veze........
bolje pravi vezu nego losu tezu......
a i moje teze bas su bez veze...........
posto nemam tezu , nemam ni vezu..........

bas sam preterao.............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top