Kada neko drugi posalje E-Mail, a tom stigne kao da sam ja poslao, sta znaci onda to

Ne verujem da ce ti ovo pomoci, ali da kazem sta znam...

Na nekim sajtovima, najcesce skola ili drugih ustanova, ima opcija da ukucas "poruku" i ukucas sa kog e-maila si to poslao. E sad, ta "poruka" je u stvari e-mail, a njima stigne kao da je sa onog maila koji je ukucao onaj koji je poslao, iako sa tog mail-a nista nikad nije ni poslato...

Ako nema veze sa tim, ne znam
 
nemanja02:
nemoguce da ima vidusa menjao sam sustem skoro
Ako nemas AV cim se nakacis na net ima sansi da zakacis virus, pa i ako si instalirao OS pre 5min...
AnaBg:):
to znaci da si puko...cimam se...toz naci a je neko prosledio tvoj e-mail(valjda)
Sta rece, ko se cima. Ako ja nekom posaljem mail i on ga zna, to ne znaci da moze da salje poruke kao ja...:roll:
 
nemanja02:
kada neko drugi posalje e-mail a tom stigne kao da sam ja poslao. sta to treba da znaci.recimo vi posaljete nekom e-mail a stigne kao da sam ja po poslao sta to treba da znaci. Molim za pomoc.

Ma to znači da se neko zajebava s tobom i/ili tom osobom koja dobija mailove.
Postoje programi koji omogućuju slanje takvih mailova ( u normalnim okolnostima postoji samo mesto za upis adrese primaoca, dok kod ovakvih programa imaš i mogućnost da napišeš adresu pošiljaoca, koju god želiš ).
Jedan takav program : http://sourceforge.net/projects/x-mailer/
 

Back
Top