Te dosadne bubuljice...

Ko pala s marsa:
Znam da covek dobije bubuljice, pogotovu u pubertetu, ali sam ubedjena da postoje neka DELOTVORNA sredstva koja ih lece.. Sta vi mislite, i koji su to proizvodi? :roll:

Ništa ne možeš mnogo da učiniš.Najviše je to stvar genetike,na žalost.Ti samo možeš malo da ublažiš stvar sa dobrom higijenom i pravilno odabranim preparatima za čišćenje i negu kože.
8-)
 
i sad ja zloca! a parka?! :))))))))
e marsovka slusaj jedan litl savet.ovo cu reci samo tebi i samo jednom.sebamed gel protiv bubuljica.mislim da kosta citavih 303 dinara u lili parfimerijama.naneses lepo na cisto lice pre spavanja.umivajte se ljudi pobogu!
kada se gel osusi nanesi debeo sloj sinoderm masti na to mesto.sinoderm kosta oko 70 dinara i imas ga u slobodnoj prodaji u apotekama.ako nije neki hormonski poremecaj, trebalo bi da pomogne.
gel lepo sasusuje, a sinoderm otklanja crvenilo i iritaciju.
 
Pa ako su ti bubuljice normalne, tj., ako ih ubijaju antibiotici, onda idi kod dermatologa. Ako su hormonski potkovane, ili jos gore, geneticki, mozes samo da smanjis zlo. Najveci i najefikasniji preparat svih vremena, a tako mu i cena kaze je Dercomclear. Ali ima, hvala bogu i jeftinijih i efikasnih.
 
Khm, koristila sam dosta sra**a ali nista ne pomaze. Ovo sto ja imam su mitiseri, i mogu samo da ih cedim, cedim, cedim.... Ah da, koristi ovo:
1.Garnier pure deep pore wash (al da ima ona crvena bubuljica nacrtana, to je za to)
2.Biomaska (lekovita glina)
Toliko od mene ...zz :)
 

Back
Top