Legijine recenica koja me odusevljava. A Vas?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sever.sena

Obećava
Poruka
75
U svojoj odbrani na sudjenju penzionisani pukovnik Milorada Ulemeka-Legija je izjavio "Vlast me nikada nije zanimala, za nju nisam sposoban i ne smatram da sam dovoljno pametan da bih mogao da vodim jednu državu". Ovo je prvi put da cujem u zemljici Srbiji da tako nesto pametno izjavi bilo ko (a, iskreno govoreci, ocekivao sam od Dragoljuba Micunovica!) jer u njoj su svi "sposobni" za sve a narocito da "vode" drzavu a kazu i fudbalsku reprezentaciju. A voditi drzavicu Srbijicu u problemima "preko glave" je sitnica za mnoge. Gledate ih skoro svakodnevno na nacionalnim i ne-nacionalnim televizijama.
 
Postoje devojcice dokazi protiv Legije a on moze da pokazuje koliko je bolid koliko hoce i da lupeta,vadi se,bulazni,ko dokaze da nije tacno za sta se optuzuje bice na slobodi.
Narode,kontaktiram ja sa ljudima koji su za radikale i sps i svi su svesni i priznaju da su Legija i Jovanovic sa Zemuncima ubili Djincica i druge ali,kao sta ces,sad je fora da se to negira ali je tako bilo i drago im je zbog toga,kao i sam Seselj koji je pricao kako se u Hagu radovao sto je Djincic ubijen ako se tudjoj smrti raduje,nece dobro proci
 
Sarge:
Postoje devojcice dokazi protiv Legije a on moze da pokazuje koliko je bolid koliko hoce i da lupeta,vadi se,bulazni,ko dokaze da nije tacno za sta se optuzuje bice na slobodi.
Narode,kontaktiram ja sa ljudima koji su za radikale i sps i svi su svesni i priznaju da su Legija i Jovanovic sa Zemuncima ubili Djincica i druge ali,kao sta ces,sad je fora da se to negira ali je tako bilo i drago im je zbog toga,kao i sam Seselj koji je pricao kako se u Hagu radovao sto je Djincic ubijen ako se tudjoj smrti raduje,nece dobro proci


Ako postoje dokazi..... :?
Mada dok ne vidim Cedu u zatvoru...i dalje tvrdim da je Srbija propala drzava.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top