Maraton

Cat_Woman

Zainteresovan član
Poruka
185
Jel bio neko od vas na maratonu juce? Kakvi su utisci? Ja sam jedva docekala da ne bude kise tih dana oko maratona pa da, posle 3 kisne godine ponovo planinarim F.gorom sa gomilom ljudi... :)
 
hahah :D kako ste zli :P zar tako prema deci? na njima svet ostaje :D


bili neki moji drugari, kazu da je valjalo... oni su spavali gore, napili se, otreznili se, i na maraton :D
 
Svaka cast mada za mene definicija "ludog provoda" ukljucuje zurku muziku alkohol i sex i tako to, alil ajd svako voli nesto drugo.... :lol:
 
Aleksej_BASO:
Svaka cast mada za mene definicija "ludog provoda" ukljucuje zurku muziku alkohol i sex i tako to, alil ajd svako voli nesto drugo.... :lol:

Чекај...па и моја дефиниција провода је тако некако...ко каже да сам ја само шетао по планини :) ...и успут још пређеш маратон од 102км, зар није лудница?...
 
Bila sam gore, bilo mi je fenomenalno, bili smo u kampu. Inace sam iz Banjaluke. Presla sam 19.905 km
Kad smo se vratili sa maratona u kamp citavu noc je bila gitara, pjesma.....gotivica!!!
 
bo!:
Bila sam gore, bilo mi je fenomenalno, bili smo u kampu. Inace sam iz Banjaluke. Presla sam 19.905 km
Kad smo se vratili sa maratona u kamp citavu noc je bila gitara, pjesma.....gotivica!!!
Ma tih 19.900 još i nekako, ali onih zadnjih 00.005 km, kako li si samo izdržala ?!? :shock:
 

Back
Top