Dvorci i letnjikovci Vojvodine

Pitao sam al nezna radno vreme. On je bio jednog vikenda pre podne i utisci su mu vise nego pozitivni. Nahvalio mi je ljubaznost i dobru klopu u jednom restoranu al sad sam mu zaboravio ime al znam da mi je pominjao neku ergelu za konje. Jedino radno vreme nezna. zao mi je sto nemogu da pomognem !
 
UAR:
Moze li neko ko zna da napise kojim danima su otvoreni ovi dvorci i koja je cena ulaznica.
Npr.Dvorci u Kulpinu, u Eckoj, Fantast i Kastel u Backoj.

..kastel je u ecki.....fantast je besplatan ali poneki put hoce da stanu i nelegalno naplacuju ulaz.....kastel je da popijes kafu i picis dalje...fantast je da se uplati prenociste kada povedes ribu......
 
jerotije:
Pitao sam al nezna radno vreme. On je bio jednog vikenda pre podne i utisci su mu vise nego pozitivni. Nahvalio mi je ljubaznost i dobru klopu u jednom restoranu al sad sam mu zaboravio ime al znam da mi je pominjao neku ergelu za konje. Jedino radno vreme nezna. zao mi je sto nemogu da pomognem !

Mislim da je ergela kod Fantasta (dvorac Dunđerskih kod Bečeja).
 
dodjoh nakon godinu dana ponovo u srbiju na odmor sa namerom da ga iskoristim aktivno i to bas obilaskom nekih interesantnih lokacija u vojvodini jer se za to spremam vec odavno.kad ne lezi vraze drugi dan po dolasku drmne me gradski prevoz na parkingu u novom sadu i rasturi prednji deo auta.bila i policija.sve po propisu.i onda cekaj 12 dana njihov izvestaj o udesu da bih mogao potrazivati od osiguranja da popravim auto.nakon toga osiguranje me razvuklo jos sedam dana pa dosli prvomajski praznici i limar nije radio iako mi je primio auto nedelju dana ranije i rekao da ce zavrsiti do petka.nije ga ni pipnuo .ja danasdodjem kod njega on kaze bice sigurno u utorak.a ja letim u cetvrtak nazad.e, jesam li se proveo za odmor,vala jesam.a jos sam mislio da dovedem familiju jednog mog drugara da malo vidi vojvodinu.dobro je sto nisam jer bi mi .ebo sve po spisku. naravno ovde nisam dobio drugi auto na koriscenje dok se moj radi sto je na zapadu cini mi se pravilo ,ili se varam... :cry:
 

Back
Top