Vas prvi poljubac....

14 godina.prvi sastanak..prvo pracenje kuci, a ja zvacem zvaku(soft-puna mi usta)i razmisljam kako cu da je pljunem jer ja ogromna, jos kad mi zavali jezik definitivno cu se ugusiti..neuspjeli pokusaj da je pljunem u saku fol kasljem..on me preduhitrio tako da sam zaista pljunula na brzinu ko neka baraba!Kakva je to romantika bila!Cim sam dosla kuci navalim da perem zube i ogledam se u ogledalu da vidim imali kakvih znakova po cemu bi mama primetila!Kakva glupost!
 
Ha,ha! Bolje da se ne secam,bilo je smesno,isprepadala sam se kao da idem na streljanje. Sedeli smo i pricali a ja sam od treme pocela da mucam!HA,HA,HA!Imala sam 15 godina.
Ma bilo je slatko!I on je bio sladak i sve mu je nekako bilo simpaticno.Tada mi se JAKO svidjao, kasnije je postao centar mog sveta,dugo smo bili zajedno :cry: ...Godine prolaze i sasvim sam sigurna da nikoga necu voleti kao njega,on ce uvek biti poseban. Sta ucini prvi poljubac! :oops: :wink:
 
Bila sam osnovna skola,jako zaljubljena u tadasnjeg "decka" sa kojim sam se drzala za ruke oko godinu dana.. I onda - naravno,pao je i prvi poljubac... Ali sam poljubac mi i nije ostao bas u nekom lepom secanju... Nisam bila odusevljena poljupcem,vec samim pojmom da sam ga dozivela... :lol: :roll: :wink:
 
Onaj prvi pamti se zauvek, a uvek mu prethodi malo nervoze i strepnje, jer mu pridajemo veliki znacaj.
Postoje poljupci raznih vrsta i nacina, ali i specificnosti koje se razlikuju od naroda do naroda. Slatka strepnja koja mu prethodi obicno se ne može izbeci. Mislim da sam imala tada 9 godina:))))
 
imala sam 11 god.U diskoteci na moru igrala sam sa nekim nepoznatim tipom koji mi je sasvim neocekivano krljno zvaku ....uzzzzaaaassss....a zatim me uhvatio za dupe.....jaooooo....i vise se niceg ne secam :roll: uzgred,bila sam pijana :roll:
 
eh moja prva ljubav... imala sam 12-13 godina. Koliko je bilo strepnje!!! A opet cini mi se da sam onda imala vise hrabrosti nego sada!!! haah bilo je simpaticno,ali kad bih morala da uporedim... pa i nije nesot narocito osim sto je PRVI :D
 
Ah taj prvi poljubac! Uvijek će biti tema i pričaće se o tome. :)
Moj prvi poljubac je bio u 1 srednje.Upoznala sam ga preko sestre i prvo smo se viđali samo kada smo u društvu u jednom tada popularnom kafiću, ali tada još nismo bili zajedno.To je bilo samo simpatisanje. :o Onda me je jedne subote pozvao da izađemo iz kafića da prošetamo.Šetali smo ,a u meni je vladalo takvo uzbuđenje.Sjedili smo zajedno i pričali onda sam ja ustala jer sam bila malo nervozna jer sam znala da će to biti to.Kada sam ponovo sjela on se približio i poljubio me je.Znam da se kaže da se prvi poljubac pamti i pamtim ga, ali moj nejljepši poljubac nije prvi. :?
 
Moj prvi poljubac je bio bas grozan!Oboje smo imali po 14 god.a i bez iskustva.S`obzirom da je video kako sva drhtim od treme rekao mi je da ce me on nauciti da se ljubim!?Hm......Ja sam `posao` definitivno bolje obavila od njega jer me je svu prakticno izbalavio!!!Bilo je bas grozno!To je bio nas jedini poljubac.......stvarno nisam mogla opet da se poljubim sa njim
 
Hm...nisam znala da ima i tako naprednih devojcica,mislim na onu koja je sa jedanaest isla u diskoteku i napijala se :roll: :? Ja sam imala tu srecu,sa svojih 13,da mi zapadne "iskusan" deckic (naravno koliko on to moze biti u tim godinama)... BIlo je to za vreme bombardovanja,rveli smo se pola sata da bi postigao zeljeni cilj... :D ...mmmmmm... kasnije decko nije mogao da dise :lol: Mislim da to sve govori...
P.S.Svideo nam se ili ne ,definitivno ce biti zapamcen...
Toliko od mene...
 
Bio je kraj aprila i divno proljecno popodne...sjedjeli smo u nekom parku, malo je ljudi bilo, i nesto pricali, na izgled nepovezano. I ne znam kako se desilo, skroz spontano. Poljubili smo se, njezno. Pa onda jos jednom, malo ozbiljnije. I stvarno se nesto u vasioni pomjerilo :). Meni je bilo divno. Mozda sto sam imala kasnih 17, ne znam. Poslije me pitao: jel se stvarno nijesi prije ljubila? :)
 
Obracam se svim djevojkama koje se plase tog prvog poljupca da ne budu lude, imam obavezu da ovo napisem jer sam se ja prva bojala ko niko..... Apsolutno nema potrebe za tim jer je to NISTA i greske su nemoguce... Opustite se i uzivajte to je to
 
Obracam se svim djevojkama koje se plase tog prvog poljupca da ne budu lude, imam obavezu da ovo napisem jer sam se ja prva bojala ko niko..... Apsolutno nema potrebe za tim jer je to NISTA i greske su nemoguce... Opustite se i uzivajte to je to
Pa, hvala ti u ime svih forumašica sa pdf-a "Žene" na ovoj podršci za taj predstojeći prvi poljubac u životu.
Znamo mi teoretski da to nije ništa strašno... treba samo zažmuriti na toj klupici i prepustiti se usnama tog 14-godišnjaka (ili 15-godišnjaka, ili koliko će već taj naš prvi dečko imati godina), ali eto.... meni su moje drugarice iz škole koje već imaju dečka prepričavale na velikom odmoru kakav je taj poljubac, ali ja se plašim :sad2:
 
А ХА ХА А ЛОЛ

Ја се не сећам првог спајања усана и језика с било ким, заиста. Можда је био вртић а можда и матура. Гимназијска.
Али дефлорацију славим ко крсну славу. 9.1.2005, око 20.00, Стубичка шума.
Запамтили сте.
 
Obracam se svim djevojkama koje se plase tog prvog poljupca da ne budu lude, imam obavezu da ovo napisem jer sam se ja prva bojala ko niko..... Apsolutno nema potrebe za tim jer je to NISTA i greske su nemoguce... Opustite se i uzivajte to je to

Pa nije bas tako....greske su vise nego moguce.
Eto ja sam silno izgresila prvi put, zato sam morala da cekam punih 15 godina na drugi pokusaj..a jos uvek cekam, mada spremnija nego ikad...:p

- - - - - - - - - -

А ХА ХА А ЛОЛ

Ја се не сећам првог спајања усана и језика с било ким, заиста. Можда је био вртић а можда и матура. Гимназијска.
Али дефлорацију славим ко крсну славу. 9.1.2005, око 20.00, Стубичка шума.
Запамтили сте.

Jesmo, to mi je slava :per:
 
Imala sam 13 godina. I on isto. Secam se da je bilo jako lepo. Dan danas mi se usne razvuku u osmeh kad ga vidim. :)

- - - - - - - - - -

Pa nije bas tako....greske su vise nego moguce.
Eto ja sam silno izgresila prvi put, zato sam morala da cekam punih 15 godina na drugi pokusaj..a jos uvek cekam, mada spremnija nego ikad...:p

- - - - - - - - - -



Jesmo, to mi je slava :per:

Svake godine dok budete lomili slavski kolac mislices na defloraciju voljenog nam Blekija :mrgreen:

- - - - - - - - - -

E da. Oboma nam je bio prvi poljubac.
 
Pa, hvala ti u ime svih forumašica sa pdf-a "Žene" na ovoj podršci za taj predstojeći prvi poljubac u životu.
Znamo mi teoretski da to nije ništa strašno... treba samo zažmuriti na toj klupici i prepustiti se usnama tog 14-godišnjaka (ili 15-godišnjaka, ili koliko će već taj naš prvi dečko imati godina), ali eto.... meni su moje drugarice iz škole koje već imaju dečka prepričavale na velikom odmoru kakav je taj poljubac, ali ja se plašim :sad2:

I treba da se bojiš!
Šta ako bude neki puno stariji dečko, od 17 ili 18 godina i ne bude imao nimalo razumevanja za tebe, nego ti samo krkne jezik u poluzatvorena usta, a ti nespremna, uplašena, ustreptala.
Takav grubijan će ti skršiti sve snove!
 

Back
Top