Prolece medju 4umashima...

Enfroz2891.

Iskusan
Banovan
Poruka
5.907
....Tarzan!
Ma ne...nego..ovako:
Od relativno skoro sam doshao do informacije o za mene iznenadjujucem broju veza 4umashica&4umasha,pa me interesuje kako vi posmatrate tu problematiku mudri ljudi 4umski?
Da li je to "prolece",preklati zagorelosti na obostranu korist ili samo trend?Mozda neshto 4.,....
?
Slobodno mozete da kazete i koga ste vi prichepili.

U ******..od kad ne otvorih temu na 4umu....."Jaaao shto mene sramotaaa"
 
Prvo sam se malo zabrinuo jer sam mislio da imash tachnu informaciju privatnog karaktera,pa se zachudih odakle li mu?
Onda sam shvatio da je to samo na foru od"zagoreo"pa mi laknulo.
Od metro-egzibicioniste sa zivotnom preokupacinom,mushki pupaq/biceps/triceps to mu dodje ko kompliment.
 
Ja to iz sveg srca podrzavam. Bez obzira na moje trenutno zadovoljno stanje u RL , smatram da je mnogo lakse na 4umu upoznati osobu , istomisljenika i eventualno soulmate :) , nego u klubu ili kaficu gde ces se verovatno zalepiti za neku budalu koja ekstra izgleda...
 
Enfroz2891.:
Prvo sam se malo zabrinuo jer sam mislio da imash tachnu informaciju privatnog karaktera,pa se zachudih odakle li mu?
Onda sam shvatio da je to samo na foru od"zagoreo"pa mi laknulo.
Od metro-egzibicioniste sa zivotnom preokupacinom,mushki pupaq/biceps/triceps to mu dodje ko kompliment.
Metro, metro, samo metro..
metro djeci treba,
jer sa Krste non$alatno
ljuta zmija vreba :) Dragan Kojic Keba... mas', lukac i 'leba :D

Vi$ bre da niko ni$ta ne priznaje.. (da bi mogli jo$ ne$to da kresnu na konto diskrecije) :twisted:
 
Copy_Cat:
ooooooooo de ste drugari. :lol: shta sam propustila? ma frozen to su sve urbane legende breeeeeeee kakve veze aj kazi jednu bar. :lol:
:D
Bash pre neki dan razmishljam se da te upishem na temu"ko vam nedostaje od starih 4umasha":D
Ima i trend vracanja starih 4umasha..jagodica i amfibija od pre neki dan al pod novim nikom...sad i ti,al sa starim...jel i to "urbana legenda"?:lol:
Ali to je za drugu temu i drugi pod4um...
 
Zefirra:
Ta devojka sto je ti nazva ''siroto bure'' je u vezi sa najboljim covekom po mom misljenju , u ovoj zemlji ...i oboje su iskocili malo vishe od tog fizickog zatupljujuceg nivoa...veoma je lepa,veoma je pozitivna i udaje se za njega uskoro...
...eto ti ta treca riba , po tvom kriterijumu , sta njoj fali...i ako zelis da me pitas nesto o slici pitaj me na pp...nemoj da me ''reklamirash'' :roll:...
A zato si ti okachila tu fotku.. .da ti krstosexualci pi$u PPove pa da ih onda muva$.. lukavo nema $ta. Pro$ao sam ja te $kole. Samo javno i ispod svecje :) Ja bih ipak odrezaotolike ljude iz tvog profila jer sigurno nisi trazhila dozvolu da ih kachi$ po netu! Aj stani pored Angeline ili neke manjekenjke ako ima$ resu :D
 
Zajebavaj ti zajebavaj ono je samo bila moja slika u normalnom izdanju , a za pp...to znaju oni koji su probali i neslavno proshli,tj nijedan sa ''muvanjem'' nije proshao slavno iz razloga sto sam zauzeta,pa onda eto sad ce svima biti jasno da nemam nameru da se muvam po forumu...:mrgreen:....a ove postove gore cu da pobrishem zarad teme...
 
Zefirra:
Zajebavaj ti zajebavaj ono je samo bila moja slika u normalnom izdanju , a za pp...to znaju oni koji su probali i neslavno proshli,tj nijedan sa ''muvanjem'' nije proshao slavno iz razloga sto sam zauzeta,pa onda eto sad ce svima biti jasno da nemam nameru da se muvam po forumu...:mrgreen:....a ove postove gore cu da pobrishem zarad teme...
Jesi ti neka teritorija pa si zauzeta? :) Da nisi htela da kazhe$ da si 'zauzdana'?

Po$to si sada zauzeta, javi mi kad bude$ bila 'oduzeta' da krenem sa muvanjem preko PPa
 
cLick - OR - Die:
Jesi ti neka teritorija pa si zauzeta? :) Da nisi htela da kazhe$ da si 'zauzdana'?

Po$to si sada zauzeta, javi mi kad bude$ bila 'oduzeta' da krenem sa muvanjem preko PPa
Da ja sam njegova teritorija ,i drago mi je sto je to tako....dakle branice me i razbice njusku svakome ko pokusa da izvrsi invaziju na mene...tako da ja vas sve cuvam da vam se to ne desi , lepo vam kazem da nisam raspolozena za te kombinacije...
 
Zefirra:
Da ja sam njegova teritorija ,i drago mi je sto je to tako....dakle branice me i razbice njusku svakome ko pokusa da izvrsi invaziju na mene...tako da ja vas sve cuvam da vam se to ne desi , lepo vam kazem da nisam raspolozena za te kombinacije...
Mene bi bilo sramota da si moja devojka i da pi$e$ svakakve stvari po krsti. Ja sam ipak patrijahalno vaspitan, a ako mi se omakne pa se kresnemo.. pa.. pogre$i chovek.. mozda sam i ja nekada bzvlzvlbz.. :D
 

Back
Top