Ridjokose u epskoj fantastici?

meni su ridje devojke posebno zanimljive(nemojte misliti svasta) pa sam se bas pitala sta muskarci misle o tome. Oduvek sam zelela biti ridja...Eto a rodila se ovde, ko mi je kriv...A za Avijandu nikako nisam bila sigurna jel ridja ili plava, cak ni za Morgazu i Elejnu, ne znam cime me je to Dzordan zbunio.U Plivu ih nesto nema.Smrc :cry:
Da ne zna mozda neko neku knjigu gde se pojavljuju?Od epske?
 
sub-topic Frizerski salon ... (naravno morate osim tena i boje ociju da uzmete u obzir i karakter,(ridje lose stoji kilavim devojcicama) , duzinu,oblik kose...da li ima decka ili jock...& naravno cuvenog Hogarovog saveta Hamletu:"Sine u zivotu se cuvaj samo levorukih macevalaca,jednonogih pilica i ridjokosih zena..."
 
Da li si svestan sa kime pricas?Pa mi smo, bar vecina nas,(ja sigurno jesam) fanatici.Naravno da smo citali Jordana.Sjajan je i nek pozivi dugo, i napise jos 20 knjiga!

Ajde reci, sta te jos zanima?Dopada ti se epska?Bices tuzan kad procitas sve sto je moguce nabaviti, i shvatis da za nastavak(recimo naseg dragog PLIV-a) moras da cekas da prodju sve fudbalske utakmice i renoviranje kuce i jos kojesta, pa onda da nekako nabavis knjigu....na jedvite jade, ko zna kad,a ako budemo cekali prevod dodjavola. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ja vise nemam sta da citam zato visim na ovom forumu! :-( :cry: :cry:
 
E, meni su ridji ljudi (i momci i devojke) uvek bili gotivni, narocito zato sto ih nema puno u okruzenju! A koncept heroine mi nekako vise ide uz crne devojke, ridje tu i tamo, a plave nikako!!! Nikako!
Ja sam oduvek zelela da budem tamno ridja, lepo bi mi stajalo, ali imam blage, telece oci :(
Ostacu crnka dozivotno, jbg.
Kad mi je do tog fazona, jednostavno na prednjem delu glave, iznad cela, simetricno izvucem dva plava pramena s obe strane. Milina!
 
Kaa:
btw..sta fali telicima - imaju lepe,krupne,nevine okice,...`sem u corbi...

Sto je los trip, Kaa??
Znas kako je sve to pocelo...
Posla ja na neki trance zur i ono, nisam znala sta cu sa kosom, i izvuchem dva plava pramena na glavi, napred, ali ne skroz napred, malo u stranu (***** li ga, kako sad da objasnim..?!), i kad sam se pojavila celom mom drustvu se dopalo, a jedan lik je prokomentarisao da lichim na one neustrasive SF devojke iz stripova.
Otada mi je to omiljeni trip ;)
Pa, sto se ociju tiche, ridje bolje stoji snaznim, opasnim devojkama, a moje telece ochi ne idu uz koncept, kapiras?? :-? Ali, posto imam izrazito svetao ten, kada zmurim-ridje mi stoji fantasticno!!! :lol: Imam lice mladje nego sto stvarno jesam, jbg.
 

Back
Top