K 750i

nacafaca

Zainteresovan član
Poruka
375
E imam sledeci problem: znaci ranije sam bez problema prebacivala slike sa njega na komp preko usb a sada nema sanse!Znaci slikam ja sa njim normalno i imam te slike u fonu ali ne mogu da ih prebacim u ***** mi govori da je folder empty!Koliko ja vidim slike mogu samo da se prebace sa memory stick a ne sa phone memory i onda podesim ja da on automatski snimljene slike cuva u memory stick i slika ali tih slike posle uposte nema u fonu!I kada pokusam da prebacim slike koje u phOne memory na memory stick kaze mi memory stick eror,pa kakav eror bre?A muziku normalno brebacujem sa kompa na fon to jest na memory stick i tu ne kaze nikakve eror!
 
nemam taj fon ali isto sranje je i na k500i moguce je da treba da se reinstalira driver ili da se reinstalira program ta za PC mozda se nesto zbagovalo to ce biti najpre ako je do sad sve radilo probaj nista te ne kosta 15min reinstalacije :P
 
a da li koristis sinhronizaciju ili data transfer?

Skini
MyPhoneExplorer
Sjajan program. Sa njim imam punu kontrolu podataka, od sredjivanja rokovnika do backupovanja adress booka , slika i svega sto postoji u telefonu.
 
Nemkec_SM:
nemam taj fon ali isto sranje je i na k500i moguce je da treba da se reinstalira driver ili da se reinstalira program ta za PC mozda se nesto zbagovalo to ce biti najpre ako je do sad sve radilo probaj nista te ne kosta 15min reinstalacije :P
A koliko to kosta i ja imam taj problem?
 

Back
Top