koji program za backup drajvera?

neledr

Primećen član
Poruka
748
Da vam nesirim pricu,koji bi program mogao da iskoristim da bih "pokupio" drajvere sa mog notebooka, posto moram da preinstaliram windows,a NARAVNO Bog sveti zna gde sam ih stavio pre godinu dana kad sam ga dobio.....Da li je dovoljan My Drivers, i shta da radim kada on odradi posao,a kada budem instalirao Win?
 
My Drivers je sasvim dovoljan. Kad on odradi posao, smesta drajvere u jedan folder kojem si ti odredio lokaciju. Kad reinstaliras Win, pretpostavljam da ces drajvere da instaliras preko device manager-a, na update driver, pa onda odredis da drajvere vuces iz tog foldera gde si ih sacuvao.

Ako imas samo jednu particiju, onda ih sacuvaj negde na flesu ili nekom disku.
 
Fast collect
zatim izaberi opciju
Backup all drivers
ponudice ti neko default mjesto za cuvanje tih drajvera, a ako ti se ne dopada odredi mu putanju sam na opciji Browse..

Jednostavno..

P.S.
Moras biti strpljiv prilikom bekapa drajvera jer, sve zavisi koliko je tvoj racunar opremljen koje cim i koje sve drajvere imas.. No, kako rekoh budi strpljiv da zavrsi zadati posao..

Nakon sto zavrsi posao, svi drajveri ce da se nalaze u jednom folderu, tako da imas spasene drajvere i na jednom mjestu..

Srecno...
 

Back
Top