Natpis za majicu

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Moja drugarica i ja još od pretprošle godine želimo da odštampamo neki zanimljiv natpis na majicama. To smo bile videle na moru, tada je bila prava pomama za tim, međutim, na to smo ubrzo bile zaboravile i setile smo se danas, kada je jedan momak u gradu prošao pored nas u majici sa natpisom ''Imam 100 miliona dinara!''.
Moja drugarica je pitala potom brata za ideju, a on joj je predložio - ni manje ni više - ''Nolje grob nego rob'' :D (pošto moja drugarica inače insistira na nekim nacionalnim elementima).
Ja sam joj posle davala sledeće predloge: čuveno istorijsko ''Volim i ja vas'', ona je htela nešto ubojitije, tada je meni palo na pamet - ''Kastriram onog ko me pogleda'' :D , ali joj je to bilo agresivno (mada je simpatično, zaista :twisted: ).
Imate li vi neke ideje za natpis? Nešto kratko, ali originalno, ali svakako ne patetično i ne vulgarno?
 
stupidshirt.jpg
 
"Lepota nije prelazna, al je prolazna, zgrabi me dok ne bude kasno" :lol:
"Ko tebe kamenom, ti njega stiklom u glavu" hahaa
"Baba sera"
Stari dobri grafit moze da posluzi : "To sto i nad popom ima pop nije hijerarhija nego perverzija"
Ako voli te nacionalno-vaspitne "Motika je iz raja izasla", "Ko rano rani, vazda mu se spava", "Ko drugome jamu kopa, fizicki je radnik", "Dangube svih zemalja ujedinite se"...a ima i ona rodoljubiva hah vec odavno "ishabana" "Fu ck the Coca Fu ck the Pizza all we need is Gibanica" ili "Radza rules" (sa slikom rakistine :P) ili varijacija "Sljiva je iz raja izasla"...
"Veselim se po svadbama" ili crnja varijanta "Placem po sahranama" :P
 

Back
Top