Vidimo se posle foruma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Forum je jedno ludilo sačinjeno od bezbroj ludila na jednom mestu. Evo pokazaću vam na primeru ovog posta. Samo budala bi mogla ovako nešto da napiše. Ja, sticajem okonosti, relativno skoro banovao sam čoveka na forumu - tražio mi je razlog zašto mu je obrisana tema.
 
stari forumaš:
Sve je kratkog veka. Sve je čista glupost. Sve je neko dokazivanje - reklama, razumeš. Stvorena je lažna slika o svemu tome, razumeš. To je samo muka, problemi, jad, beda, banovanja - ništa drugo, samo to.


Ja sam eto prestao da moderišem. Počeo sam da bežim u taj neki zdrav razum. Hiljade i hiljade drugih sajtova, hiljade i hiljade propuštenih replika.


anonimni forumaš:
Znaš šta mi je smešno? To je kad dodju moderatori a korisnici počinu da se diskonektuju. To mi smešno, veruj mi.


Kosrisnik je morao biti banovan. Taj korisnik je mogao biti banovan bilo kad i bilo gde i bilo od koga. To je neka kultura sačuvaj bože. Trenerka uvučena u gaće, gaće uvučene u čarape, čarape uvučene u trenerku. Pa to bi svaki moderator administrator na zapadu strogo sankcionisao.


anonimna forumašica:

Ja želim i sutra da budem forumašica. Nisam ovde došla na pet minuta razumeš? Kapiraš, mislim, želim da kad dodjem na ovaj forum a ono svi da padaju u trans. Hoću da to traje večno. Mislim ono, mislim kapiraš šta hoću da ti kažem?
 
Ja ništa ne kapiram, zaista .
a093.gif


Матор сам ја за ово ...
 
novi forumaš:
Па да ли ти знаш кад реагују модератори у Русији? Кад неко изтролује форум са 250.000 безвезних постова. А ови овде да их питаш зашто су ти обрисали поруку не би знали шта да ти кажу.

najbanovaniji forumaš:
Ja spamujem forume od kada znam za sebe. To je moj život. Gledam ove mangupe što uzmu alternativne nickove pa kao provociraju, smešni su majke mi. Evo pre neki dan jedan takav počeo da me proziva. I šta sam ja trebao da radim? Da se povučem? Šta?

korisnik stariji od foruma:
Pa ne mogu ja da dolazim na forum a da izigravam ozbiljnu osobu u RL i da neko od kolega dostavlja posle linkove i šta ti znam ja već. Prave zaebanciju samo da bi se očešali za plakat od stranke ili da bi popili kafu sa predsednikom omladinaca. Kakva ozbiljna politika? Sto puta ti govorim: da ih sve zajedno istreseš iz gaća - ne bi našao ništa pametno da vidiš


moderatori nadrndani, supermoderatori nadrndani, administratori nadrndani. Mlad korisnik se odlučuje - ili banovanje ili ništa.
 
bubobubo:
neka si ti i moderator sto puta, sta ce ovo na politici?

Zar ova politika života nije nastala zbog politike odredjenih političkih snaga koje se i dalje kandiduju?
Zar ne prepoznaješ ko postavi najgluplje slike ovde?
U Japanu bi ljudi izvršili harikri kad upropaste nešto, ovde se još i kandiduju...

p.s. zbog stalnih medjusobnih pretnji kako na PP tako i javnih kroz teme, dobih inspiraciju o žestokim momcima...
 
Архангел:
A je l' možeš ti da se samobanuješ? Il' barem da samozalokotiraš ovu temu? Aj molim te..

Dilemu je razresio bivsi rezim tako sto je dinamizirao i intenzivirao pljacku (uzmi sto god vise mozes dok si na vlasti), odnosno preraspodelu preostalog nacionalnog bogatstva na privatne racune. Korisceno je apsolutno sve: stampanje para, izvozno-uvozne dozvole, zajmovi, drasticne razlike ulicnog i zvanicnog deviznog kursa, drzava je figurirala kao glavni svercer i mafijas, organizovani kriminal je maltene postao merilo patriotskog ponasanja. Srbija je dospela na sam vrh svetske lestvice po korupciji, na samo dno po siromastvu. Nekoliko procenata vladajuce i mafijaske elite brckalo se u dzakuziju, dok se narod davio u jadu i cemeru.

I KAKO ONDA POŠTEN LOPOV, PO UBEDJENJU, DA KRADE U TAKVOM DRUŠTVU?
 
Iron Lord:
Zar ova politika života nije nastala zbog politike odredjenih političkih snaga koje se i dalje kandiduju?
Zar ne prepoznaješ ko postavi najgluplje slike ovde?
U Japanu bi ljudi izvršili harikri kad upropaste nešto, ovde se još i kandiduju...

p.s. zbog stalnih medjusobnih pretnji kako na PP tako i javnih kroz teme, dobih inspiraciju o žestokim momcima...

Jedno je sigurno. :| Tvoji postovi nikad nijesu dosadni. :p
Baneš iznenada, drmneš sa omanjim zemljotrestićem i razbiješ monotoniju foruma :lol:
Ponekad pomislim da nijesi zadužen za entertainment korisnika ;-)

p.s.

Koji je lijek protiv manjka nemaštovitosti?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top