DOMAĆE MANEKENKE SPONZORUŠE_Drage žene koje su vam od njih ogavne,antipatične i zašto
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 72

Tema: DOMAĆE MANEKENKE SPONZORUŠE_Drage žene koje su vam od njih ogavne,antipatične i zašto

Aktivan član mrs depp (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Talking DOMAĆE MANEKENKE SPONZORUŠE_Drage žene koje su vam od njih ogavne,antipatične i zašto

Super je kad si savršeno građen,lep,Bogom dan,al nažalost kad si glup,i isfoliran.............. 80% MANEKENKI SU SPONZORUŠE(statistike govore),SVE HVATAJU FRAJERE NA BEBE...KAKO TO DA SE NI JEDNA NE ZALJUBI U nekog radnika 3.klase?
    Poslednji put ažurirao/la mrs depp : 28.04.2007. u 00:36

Iskusan SiIent Bob (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano Re: DOMAĆE MANEKENKE SPONZORUŠE_Drage žene koje su vam od njih ogavne,antipatične i z

Svi radnici 3će klase koje znam su u braku. Ni jedan akademac kog znam nije u braku... Dobro, ima ih 3 - 4...

Domaćin xiaoyu (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano Re: DOMAĆE MANEKENKE SPONZORUŠE_Drage žene koje su vam od njih ogavne,antipatične i z

Vanesa ti uzela dečka pa si ljuta?

suus cuique mos - svako ima svoj način

Aktivan član carolina 212 (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: DOMAĆE MANEKENKE SPONZORUŠE_Drage žene koje su vam od njih ogavne,antipatične i zašto

I ti tako sedis i ubijas se od razmisljanja zasto se manekenke zaljubljuju u ovakve ili onakve muskarce Svasta, cime danas ljudi zamaraju svoj mozak(?)!

Aktivan član carolina 212 (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio xiaoyu

Primećen član More_bre (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

hahahahaaaaaa

kakva žalosna teemaaaa.

daj bre molim te, ja sam uvek za vrhunski kvalitet
    fizičkih atributa, pa kad ožežem karličnom regijom
    u visokom ritmu, tres, tres, tres, ah, ah, ah...

kratkost i besmislenost života ne može da opravda
    nikakav intelekt, jedino što čini da čovek kaže da mu je
    život lep jeste da je imao sexualne odnose sa prelepim
    14-godišnjakinjama (u pravo vreme naravno, nikako kad si puno stariji)

Aktivan član McCurdy011 (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: DOMAĆE MANEKENKE SPONZORUŠE_Drage žene koje su vam od njih ogavne,antipatične i zašto

Sto mrzim kad se za lepe zene odmah misli da su glupe.
    Primitivnog li razmisljanja.

Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

ma nisu one glupe, nego uživaju u onome što imaju.

oni što ih mrze zbog toga su žalosni.

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio xiaoyu

HA,HA VANESSA JE PEVAČICA I GLUMICA......NEMAM NIŠTA PROTIV NJE....

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

ljudi bre,ne mrzim ja nikog,samo mi je gadno da su danas takve merila vrednosti...Danas će vam jedna od njih što vas svakog dana gledaju sa Pinka,koje su se fudbalerima,Miškovićevim sinom,il su navatele nekog pevača,reći kad ih pitate-A ŠTA SI TI STUDIRALA? ODGOVOR JE UVEK_ja sam manekenka i žena,devojka tog i tog...............FUJ!!!!

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

naravno-NISU SVE SPONZORUŠE!!! ZATO JE I TEMA-DOMAĆE MENEKENKE SPONZORUŠE!!! Znam mnoge koje su ćerke bogatih,koje su završile studije i pametne su,njih ne ubrajam u ovu temu!

Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

ako znaš mnoge bogate i vredne pažnje
    onda ih pitaj za savet ili pomoć kako da i ti postaneš
    uspešan i bogat i da se više ne moriš
    besmislenim temama kao što je ova.

zašto ti nemaš devojku ?

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Čekaj realno-što većina njih ne upise matemetiku,fiziku,neke vredne nauke,nego sve(SKORO SVE) privatni SEGA_MEGA_TREND FALKULTET??? mislim stvarnoooooo................toliko lepih devojaka,koje imaju neki značajan cilj,pametne,samosvesne,rečite i načitane,ZNAM LIČNO,lepše i to mnogo puta više od ovih naših devohjaka iz Silikonske doline,blago rečeno-ODUVAJU IH....a ni jednoj takvoj devojci nje pala na pamet reč-MANEKENSTVO.....

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio More_bre
    ako znaš mnoge bogate i vredne pažnje
    onda ih pitaj za savet ili pomoć kako da i ti postaneš
    uspešan i bogat i da se više ne moriš
    besmislenim temama kao što je ova.

zašto ti nemaš devojku ?
    Ha,Ha ja spadam u devojke,a slobodno mogu to da kažem,koje su i inteligentne,samosvesne,realne a dobrog izgleda....samo vidiš,meni novac nije potreban,pa ja ne jurim bogate frajere....ja ga sama stvaram.

Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

ovo što tebe ( i ne samo tebe) mori je nešto što je
    pojava koja postoji oduvek i svuda ! shvati to i opusti se.

ženama je bitno da imaju stabilnu i predvidivu životnu situaciju - to im je u instinktu.

odatle nije teško izvući da je ponašanje koje si ti naveo kao iritantno,
    ustvari vrlo predvidivo ako se ima na umu da je ženama prioritet
    stabilnost i sigurnost u cilju odgajanja potomstva.

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Čekaj ,ne znam kakvog si finansiskog stanje a kakav si čovek,da li bi ti bilo sve jedno da te juri npr.neka riba sa pinka,kao ona Bojana,Biljana,Adrijana Čortan,i da znaš da te jure samo zbog keša???mislim da mnogi lovatori toga nisu svesni...Možda sam ja vaspitana van vremena,al uvek su me učili starom poslovicom-'Bolje jesti sam luk sopstvenom rukom stečen,nego tuđe pečenje'.......nekako smatram da su SPONZORUŠE GUBA 21.VEKA.

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

[/B]Kejt Mos meni spada u najlepše manekenke sveta,ali za nju nikad nisi mogao da čuješ da je sa nekim bogatim matorcem koji je od nje stariji od 25 pa nadalje....uvek neki problematični frikovi....[B]

Učlanjen
    26.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

ja ovo pričam sa jedinom namerom da TEBE ubedim
    da je besmislena tvoja nervoza po ovom pitanju.

uvek je bilo devojaka/žena/baba koje rešenje egzistencije
    vide u "bogatoj udaji".

ja vrednujem isključivo anđeosku lepotu i devojački nežnost,
    i ne zanima me materijalno stanje.

zanima me samo stabilna ličnost, higijensko i zdravstveno stanje.

ako si devojka, i prezireš pomenute primerke (koji predstavljaju pojavu)
    veruj mi tvoja briga je suvišna i besmislena.
    živi svoju lepotu i devojaštvo i ne brini o njima.

konkretno, mene ne mogu osvojiti pomenute jedinke onime
    čime se eksponiraju na medijima, kao ni njihove kopije bilo gde.

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Citat Original postavio mrs depp
    Super je kad si savršeno građen,lep,Bogom dan,al nažalost kad si glup,i isfoliran.............. 80% MANEKENKI SU SPONZORUŠE(statistike govore),SVE HVATAJU FRAJERE NA BEBE...KAKO TO DA SE NI JEDNA NE ZALJUBI U nekog radnika 3.klase?
    Izuzetno koplikovano i zanimljivo pitanje.I ja se svaki dan pitam isto sto i ti.Pa verovatno se ne zaljubi neka tamo fancy manekenka u radnika trece klase,iz prostog razloga sto ona i doticni nemaju slican ukus,interesovanja,itd.Sta ce oni zajedno?Ne mislim da je u toj prici neko od nekog bolji ili gori,nego se jednostavno ljudi potpuno razlikuju.Zasto se naprimer,neki profesor univerziteta ne zaljubi u kafe kuvaricu ili u cistacicu?
    I sad sve hvataju frajere na bebe.....bas to neko zna.Zar je problem da se neko zaljubi u lepu i uspesnu devojku?Zar je problem da se neka riba zaljubi u lepog,mladog sportistu ili glumca?Ne kapiram toliku mrznju prema lepim i uspesnim zenama.........

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

ženama je bitno da imaju stabilnu i predvidivu životnu situaciju - to im je u instinktu.
    Jaoooooo što volim ovoooo
    Čekaj, tebi nije bitno da imaš "stabilnu i predvidivu životnu situaciju"? Mislim, ne voliš pare, el to?
    C c c..... Šta sad da ja otvorim temu o šupkovima i latentnom homoseksualizmu :?
    Nije instinkt srećo to što nas nagoni da volimo pare. To je čista, lepa, slatka i ljubljena pohlepa i imaju je svi
    OK, ranije je bio i strah... Ali i to imaju svi. :wink:
    Janidebi

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Čekaj realno-što većina njih ne upise matemetiku,fiziku,neke vredne nauke,nego sve(SKORO SVE) privatni SEGA_MEGA_TREND FALKULTET??? mislim stvarnoooooo................toliko lepih devojaka,koje imaju neki značajan cilj,pametne,samosvesne,rečite i načitane,ZNAM LIČNO,lepše i to mnogo puta više od ovih naših devohjaka iz Silikonske doline,blago rečeno-ODUVAJU IH....a ni jednoj takvoj devojci nje pala na pamet reč-MANEKENSTVO.....
    pa sto bi upisivale matematiku,fiziku ako ih to jbn ne zanima :?

nek se udaju za koga hoce,nek prave bebe sa kima hoce,taj sto ih je izabrao sigurno se ne kaje..nije mi jasno sto tebi smeta ko je sa cijim sinom,ovim ili onim...tebi ako nesto tako smeta nemoj se kretati u tim krugovima i nemoj se baviti tudjim zivotima...ko da je zaista bitno ko je sa kim,zasto,koje fakultete ima itd :?
    you make me sick because i adore you so

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A zašto TI ne rešavaš neke jednačine ili ne spremaš ispite umesto što čitaš tabloide?

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

zato sto nije jos stasala za fakultet
    you make me sick because i adore you so

Aktivan član Mushmula (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

[QUOTE=Emily_Bg]Izuzetno koplikovano i zanimljivo pitanje.I ja se svaki dan pitam isto sto i ti.Pa verovatno se ne zaljubi neka tamo fancy manekenka u radnika trece klase,iz prostog razloga sto ona i doticni nemaju slican ukus,interesovanja,itd.Sta ce oni zajedno?QUOTE]

Pre bih rekao, iz prostog razloga sto ne mogu da se sretnu. Gde si ti videla manekenku u fabrici?

Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio Banshee
    zato sto nije jos stasala za fakultet
    Joj draga/dragi,kad samo upališ TV one iskaču na sve strane.Ja ipak imam neki verodostojan cilj u životu,a završiti samo jedan falkultet smatram izuzetno malo.Čovek treba da bude svestrana ličnost i da ga sve zanima,jer samim tim produbljuje svoje znanje.Što više saznaješ,veći si i vrediji čovek.

Slične teme

1. Domaće...koje volimo ...
    Autor Mirka Šizika u forumu Muzika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 17.10.2010., 01:15
  2. Zasto zene napusavaju onoga ko pokaze interesovanje za njih...?
    Autor Aleksej_BASO u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 269
    Poslednja poruka: 01.02.2007., 15:39
  3. Koje domace sajtove najcesce posecujete?
    Autor zelkom u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 14.09.2006., 15:04
  4. ZASTO SU ZENE KOJE JAKO VOLE LJUBOMORNE ?
    Autor sssm u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08.01.2006., 05:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •