Glumac Lecic naljutio LDP

malaaleja

Primećen član
Poruka
722
Danas je na upr.odb. imenovane stranke osudjen postupak i javno istupanje svog bivseg clana i desne Cedine ruke.
Izjavili su da se imenovani BL nije pridrzavao pravila partije (ovo mi lici na PARTIJSKI VOJNIK) i da je svojim ponasanjem pokazao ko je, i td i tome slicno.Bilo je u vestima pa nisam bas ve dobro odgledao ali sustina je u pitanju koje se namece.Nasta LDP lici ako zahteva partijske vojnike.
 
Лечића је оставила жена. Отишла је са неким много млађим фрајером, што је Лечић јако тешко примио, тако да је пук'о тотално, па се вероватно и са овима у ЛДП-у раскантао, а можда није добио оно што је очекивао, мислим у материјалном смислу...
 
GZ:
Nemojte mi vise o LDP-u Boga vam...
Svaka druga tema vezana je za LDP, ko da su oni neki faktor..

Na kraju krajeva, pocecu da sumnjam u vecinu tema koje imaju u naslovu LDP, kao cistu propagandu i jos gore, besplatno reklamiranje...
Потпуно си у праву!Много су досадни и злоупотребљавају форум,пошто су им пресушили извори финансија...8-)
 
Strela:
Лечића је оставила жена. Отишла је са неким много млађим фрајером, што је Лечић јако тешко примио, тако да је пук'о тотално, па се вероватно и са овима у ЛДП-у раскантао, а можда није добио оно што је очекивао, мислим у материјалном смислу...
Паде ми напамет идеја, да би колегиница Газдарица могла да помогне сиротом Лечићу ... :lol: Јер, много ми је тешко због насталих неспоразума унутар ЉДП-а :lol:

- Искрено забринут -
 
GZ:
Nemojte mi vise o LDP-u Boga vam...
Svaka druga tema vezana je za LDP, ko da su oni neki faktor..

Na kraju krajeva, pocecu da sumnjam u vecinu tema koje imaju u naslovu LDP, kao cistu propagandu i jos gore, besplatno reklamiranje...

Zao nam je svima ali za dobrim konjem se dize prasina,pa je tako i neophodno da se prica o nama jer smo mi postali stvarnost koja je neizbezna. Svakim danom smo sve veci i ima nas sve VISE I VISE.............................................. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
od mene zavisi:
Zao nam je svima ali za dobrim konjem se dize prasina,pa je tako i neophodno da se prica o nama jer smo mi postali stvarnost koja je neizbezna. Svakim danom smo sve veci i ima nas sve VISE I VISE.............................................. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Наравно да се за коњима диже прашина...И има све више...Коња.:lol:
 
od mene zavisi:
pa pogledaj malo bolje dragi moj u toj ekipi od 1997 nema cede,razmisli malo koliku je on tada imao podrsku na ulicama bg-a,pa ce ta tvoja petica da dobije jos jednu 0,dakle 50-kapiras :idea:
Da li ti kapiras da stranke iste opcije(jakobinci)sada imaju isti rejting kao i pre deset godina - 5%.U poslednjih deset godina glasovi te opcije su se prelivali iz jedne stranke u drugu(sada LDP ima najvise)ali rejting je ostao isti
 
BG5:
Da li ti kapiras da stranke iste opcije(jakobinci)sada imaju isti rejting kao i pre deset godina - 5%.U poslednjih deset godina glasovi te opcije su se prelivali iz jedne stranke u drugu(sada LDP ima najvise)ali rejting je ostao isti



Samo prati situaciju pazljivo i videces za koga ce da gasaju glasaci ds i g17 na sledecim izborima,sad kada su videli za kakve su prevarante glasali koji prave vladu sa kostunicom koga su do juce pljuvali.
 

Back
Top