Jednostavna pomoc-koju kontrolu koristiti.....za C#

@Obersturmfuehrer
А јел може некако да се та три стандардна тока( in, out, error) "редиректују" уколико програм није направљен користећи .NET? Ја сам пробао, направио сам конзолни програм у С-у али онда неће да ради то преусмеравање... Ако направим тај конзолни програм(чије стандардне stream-ove треба касније из другог програма да "преусмерим") у Managed C++у или С#-у, све ради ОК односно може да се преусмере... Јел има неки начин да се то изведе ако програм чије stream-ове треба да преусмерим није писан на .NET-у( нпр.у С-у је писан програм)?
 
toxi:
@Obersturmfuehrer
А јел може некако да се та три стандардна тока( in, out, error) "редиректују" уколико програм није направљен користећи .NET? Ја сам пробао, направио сам конзолни програм у С-у али онда неће да ради то преусмеравање... Ако направим тај конзолни програм(чије стандардне stream-ove треба касније из другог програма да "преусмерим") у Managed C++у или С#-у, све ради ОК односно може да се преусмере... Јел има неки начин да се то изведе ако програм чије stream-ове треба да преусмерим није писан на .NET-у( нпр.у С-у је писан програм)?
Ne vidim razlog zašto ne bi moglo. Pogledaj WinAPI i nađi kako možeš iz aplikacije da pristupiš stadrdnom ulazu/izlaz neke druge aplikacije koju je tvoj program pokrenuo. Dakle, samo korak 3 i 4 iz datog primera http://www.codeproject.com/csharp/ProcessStartDemo.asp se (možda) razlikuju.
 
OK, моја је грешка што нисам нагласио да се питање односи на .NET( дакле да програм који ће вршити преусмеравање тока неког другог програма буде написан у .NET мислим без позива WinAPI функција). Може ли се то тако, или ипак мора WinAPI?
 

Back
Top