nea roda, atos, grcka
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: nea roda, atos, grcka

Početnik
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Red face NEA RODA, ATOS

Zanima me da li je neko bio u ovom mestu i kakva su iskustva. Interesuje me mesto, plaze, zabava, cene...
    Ja treba da budem u vili Xerxis, pa bi bilo odlicno da cujem necije iskustvo i o smestaju.
    Hvala
    Poslednji put ažurirao/la shatza : 27.04.2007. u 11:46

Podrazumevano Re: nea roda, atos, grcka

Mene zanima isto to !!! Mozes li ti meni sada da kazes kako ti je bilo?Ta VILA na fotkama izgleda kao mali raj, ali mi mesto deluje kao pustara- a trebalo bi uskoro odluciti da li ici tamo- polazak je 11, septembra! Odgovori mi molim te POMAGAJ!
    Poslednji put ažurirao/la ksenija blahblah : 18.08.2007. u 10:40

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Evo -ja ću!
    Bili početkom jula u Phillipos hotel-u, koji se vodi kao u Uranopolisu a ustvari je bliži Nea Rodi. To ti je malo mestašce, ima par uličica, par dragstora, apoteku, crkvu Sv. Nikole,ODLIČNU PLAŽU i dva beach bara- jedan se upravo tako i zove - Xerios, fenomenalan, ležaljke se ne naplaćuju ali plaćaš piće. Ima i natkriveni deo sa ležaljkama i udobnim foteljama(noću radi kao kafić, neko veče budu i devojke na šipci , čemu se posebno radovao muški deo društva. Drugi je mali restoran-picerija. E, sad, ima jedan koji se zove WET dreams,on je jedno kilometar udaljen od mesta, sa bazenom odakle se pruža fenomenalan pogled na more, sa odličnom plažom i pratećim sadržajima ali tih dana još nije bio potuno spreman za goste(bazen još nisu pustili). A,inače, mislim da će biti savršen-malo se bućkaš u moru, pa popiješ piće pa se preseliš u bazen...
    Sve u svemu- ne znam koliko imaš godina, mi smo išli sa manjom decom i meni je bilo savršeno- toliko da se na hotelskoj plaži i bazenu nijednom nismo okupali- išli smo svaki dan na druge plaže...
    P.S. Cene pića su od 2,5 EUR (za grčku kafu), 3 EUR za nes , pivo, sendvič, 6-7 za koktele...

O, hvala! Ta Vila Xerxis deluje fenomenalno kao i taj beach bar- ali me je zabrinulo sto negde ne stavljaju fotke mest- pa sam pretpostavila da je bas malo A u principu- imam 19 god. za nedelju danaKONACNO imam prijemni ispit na FLU-u i posle toga mi je uzasno potreban odmor -odlazim na more posle tri godine- najverovatnije cu ici sa deckom - a mozda odem i sama!Drugarica uvek ide preko tog Unis toursa-a i uvek je odusevljena.Htela sam u NEOS MARMARAS ali mi ne odgovara datum polaska-pa u potrazi za necim drugim naleteh na fotke ove vile i njene plaze sa suncobranima od trske_i tu odlepim skroz Samo mi je bitno da se ne osecam kao da sam u nekoj pustari na kraju sveta- Ima li tamo nekih dobrih restorana? HVALA jos jednom

pajamaca
    Guest

premesticu na temu o grckoj...

Slične teme

1. Maler je muskog roda ili...
    Autor plus17ultra u forumu Žene
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 22.01.2009., 15:56
  2. Lose grejanje na atos prime 1.1
    Autor umbraiskra u forumu Automobilizam
    Odgovora: 2