KLIN - KLINOM...Pošteno..???

SANDRINAbg

Elita
Banovan
Poruka
16.741
Evo da krenem od početka..:

Predveče sam izletela iz kuće k'o furija...u trenerci...strašno...nikad to ne radim. Uopšte mi nije problem da za minut obučem farmerke i majicu, al' večeras sam baš šiznula...toliko da je i moj pas bio k'o bubica...jadna je samo trčala za mnom bez lajanja, zastajkivanja i ostalih vragolija, koje su uobičajene za nju...zna kuca, zlato moje... :smile:

Pri prelasku ulice, jedan u "passatu" je skroz usporio i ja krenem...on krene...ja se vratim, on stane...i tako dva puta...
Okrenem se ja prema vozaču i sočno opsujem, što inače stvarno retko radim...naročito na sred ulice i sama...Oči mi skroz-naskroz poplavele od besa, al' vidim kroz šoferku da se tip smeje...

Tu sam samo odmahnula rukom, po onom, lud čovek i prešla na drugu stranu, kad čujem, čovek me zove po imenu...
Da skratim, tip je izašao iz kola, ispostavilo se da se znamo još iz gimnazije...sećam ga se naravno, jer i stanuje dosta blizu mene, mada se nismo videli godinama...još od škole. :smile:

Mic po mic...reč po reč, i dogovorismo se da izadjemo u subotu. Kako smo razmenili brojeve mob-a, još uvek mogu da odustanem.

Glavna dilema , a i razlog pisanja svega ovoga je, da li je pošteno prema tom čoveku da ga iskoristim u ovom momentu, kako bih prevazišla svoje trenutne emocije, a da se ne bih ponavljala koje...svi to već znate..? :roll:

Znači, poznavajući sebe, on može samo da mi posluži za par izlazaka, a u ovom raspoloženju, ne samo da ne garantujem da bih bila prijatno društvo, već znam da budem poprilično mušičava, zanovetna i razmažena, a u stanju sam, kada mi ove osobine dolaze do izražaja, a i ne pokušavam da ih suzbijem :oops:

Inače, on je u skoli bio zatreskan u mene, a koliko sam videla danas, bogme probudila se i " stara ceznja" iliti "tiha patnja", te će biti lak plen, a sigurna sam da ja nema šanse da nešto više osetim za njega...tek trenutno prevazilaženje aktuelnih mi problema i kakvu-takvu zabavu... :smile:

Da li je pošteno da bilo šta počinjem sa tim čovekom, ili da mu javim da otkazujem sudar i da sačekam da dodjem sebi i normalno udjem u neku sledeću vezu? :roll:

Šta biste vi uradili..??? :smile:
 
Hehe...dosle mi Leptirica i Samantha...moje omiljene 4rumasice...znam ja devojke da ste vi na mojoj strani, al' budimo realne..:

" Ne cini drugome ono sto ne zelis da neko tebi cini" ... :lol:

Frka mi da me maler ne potera...ipak me zabole za njega, a covek ce se Jopet primiti...'ebi ga...nije fer... :roll:

A opet, kad pomislim, da li bi neki frajer o meni tako razmisljao...kresnuo bi i cao djaci, jel'... :mrgreen:

Leptirice, sta rece dvica ..? Nisam dobro cula..? :wink: :lol:
 
SANDRINAbg:
Hehe...dosle mi Leptirica i Samantha...moje omiljene 4rumasice...znam ja devojke da ste vi na mojoj strani, al' budimo realne..:

" Ne cini drugome ono sto ne zelis da neko tebi cini" ... :lol:

Frka mi da me maler ne potera...ipak me zabole za njega, a covek ce se Jopet primiti...'ebi ga...nije fer... :roll:

A opet, kad pomislim, da li bi neki frajer o meni tako razmisljao...kresnuo bi i cao djaci, jel'... :mrgreen:

Leptirice, sta rece dvica ..? Nisam dobro cula..? :wink: :lol:


Dvica reche da i shto nije lepo nekad moze da bude korisno. I kaze da mushki rod treba zlostavljati jer oni to vole... :lol:
A ja kazem...uradi onako kako osecash....i ne razmishljaj... :)
 
Kad_LupimLupim:
Jujuju... sramote :mrgreen:

Znaci ti si resila problem neјebice?
A on ga je u sustini vec umocio... eeee jbte, a samo se vozio u svom Passatu...
AAAAAALESKEEEEEEEEEEEEEEJ, dolaz' vamo, jel vidis sta znache kola, a?

(:

hahahaha...niiisam jos ...tek treba u subotu ako mi se bude htelo :roll: :razz:

Nego, ko valja dop ovde...lose stojim sa alkoholom...brzinski me fata...nema 'ebacine u treznom stanju...trenutno?? :oops:
:mrgreen:
 
Samantha Jouns:
Ma sta ti je????? Nemoj tako da razmisljas...jel mislis da tipovi dok hebu drugu misle na svoje zene, devojke??? Sta ti je ??? Ne budi luda!!!

Ako se prima primiga onda ...:lol:
Ako neko treba da ide u pakao onda sam to ja...:twisted:

E a da ga prebacim na tvoj broj kad si vec raspolozena za maltretiranje " mladica"? Mis'im, ako se ja ponovo ubedacim...nije los tip... :lol:
 
Ja bih njemu rekla (a svakako cesh u toku razgovora da pomenesh ex - ako sam ispravno zakljucila posto nisam pratila slucaj) dakle, ja bih mu rekla - trebash mi da me uteshish, bash divno shto si se pojavio u mom zivotu .. i time pokrijesh svoju grizu savesti, a i dobijesh to shto hocesh. A i on dobije ... i svi na dobitku.
 
Vesela_zena_beogradska:
Ja bih njemu rekla (a svakako cesh u toku razgovora da pomenesh ex - ako sam ispravno zakljucila posto nisam pratila slucaj) dakle, ja bih mu rekla - trebash mi da me uteshish, bash divno shto si se pojavio u mom zivotu .. i time pokrijesh svoju grizu savesti, a i dobijesh to shto hocesh. A i on dobije ... i svi na dobitku.

Vesela, ovo mi deluje jos i najpostenije...da znas da cu tako...bar nesto slicno...ako 'oce, 'oce, a ako nece...ne mora i tako me bas briga... :lol:

Posteno..! :wink:
 
Vesela, ovo mi deluje jos i najpostenije...da znas da cu tako...bar nesto slicno...ako 'oce, 'oce, a ako nece...ne mora i tako me bas briga...

Posteno..!

Ja sam uvek za to da se otvore karte i nisam ni malo lukava, mada mi to nije nikakav plus u odnosu sa mushkarcima, ali nemam zivce za igrice, ili ko shto neko pomenu na drugoj temi onaj vic o kokama koje trche josh jedan krug da ne ispadne da su lake .. smeshno, pa i meni se `ebe kao i njemu, necu da radim u korist svoje shtete, i ako pozovem na seks onda ne zovem na kafu, i slichno. Par puta mi se desilo da se kresnem sa likom sa kojim verovatno ne bih pod drugachijim okolnostima, nego mi je uleteo kao uteha, ali je on to znao, rekla sam mu, prihvatio je to tako i da znash da je bilo odlichno. Bolje je da radish neshto korisno nego da razmishljash o ex. Samo ti baci karte na talon, pa ako nece on da 'te teshi', ima ko hoce.
 
nerzumem......zasto mora kres....???? :shock:
ja mislim da kres u tvom slucaju...NIKAKO ...nedolazi u obzir...rano je još.... :wink:
Izadji sa njim,što da ne,nek ti prica,nek te mazi,pazi,zivka svaki dan,nek se zaljubi.......da se osetis da vredis vise nego sto si pomisljala(i sumljala,verovatno) ovih 2 meseca,posle onog Onn-a...da osetis da si žena,bre.A kres.?.pa,najlakse je rasiriti noge.....a šta sutra???(mislim u tvojoj glavi) :?
 
E jbg, kod mene vazi ona deviza - put do srca vodi preko qrca ... i osim shto se rimuje u mom slucaju je i bukvalno tako, jer nema teorije da se zaljubim u nekoga ko mi ne odgovara najpre u krevetu. Samo sam jednom napravila greshku pa sam se smorila sa chovekom u koga sam se najpre zaljubila, a vishe vala jok. E sad, ako ovaj prethodni savet znachi da nasha Sandrina treba da igra tu igru zavodjenja dok se chovek ne zaljubi, a da sama ostane i dalje pod emotivnom blokadom zbog prethodne veze - ja to ne volim tako, previshe je okrutno. Kod seksa je bar jasno - chist rachun ..
 
SANDRINAbg:
Evo da krenem od početka..:

Predveče sam izletela iz kuće k'o furija...u trenerci...strašno...nikad to ne radim. Uopšte mi nije problem da za minut obučem farmerke i majicu, al' večeras sam baš šiznula...toliko da je i moj pas bio k'o bubica...jadna je samo trčala za mnom bez lajanja, zastajkivanja i ostalih vragolija, koje su uobičajene za nju...zna kuca, zlato moje... :smile:

Pri prelasku ulice, jedan u "passatu" je skroz usporio i ja krenem...on krene...ja se vratim, on stane...i tako dva puta...
Okrenem se ja prema vozaču i sočno opsujem, što inače stvarno retko radim...naročito na sred ulice i sama...Oči mi skroz-naskroz poplavele od besa, al' vidim kroz šoferku da se tip smeje...

Tu sam samo odmahnula rukom, po onom, lud čovek i prešla na drugu stranu, kad čujem, čovek me zove po imenu...
Da skratim, tip je izašao iz kola, ispostavilo se da se znamo još iz gimnazije...sećam ga se naravno, jer i stanuje dosta blizu mene, mada se nismo videli godinama...još od škole. :smile:

Mic po mic...reč po reč, i dogovorismo se da izadjemo u subotu. Kako smo razmenili brojeve mob-a, još uvek mogu da odustanem.

Glavna dilema , a i razlog pisanja svega ovoga je, da li je pošteno prema tom čoveku da ga iskoristim u ovom momentu, kako bih prevazišla svoje trenutne emocije, a da se ne bih ponavljala koje...svi to već znate..? :roll:

Znači, poznavajući sebe, on može samo da mi posluži za par izlazaka, a u ovom raspoloženju, ne samo da ne garantujem da bih bila prijatno društvo, već znam da budem poprilično mušičava, zanovetna i razmažena, a u stanju sam, kada mi ove osobine dolaze do izražaja, a i ne pokušavam da ih suzbijem :oops:

Inače, on je u skoli bio zatreskan u mene, a koliko sam videla danas, bogme probudila se i " stara ceznja" iliti "tiha patnja", te će biti lak plen, a sigurna sam da ja nema šanse da nešto više osetim za njega...tek trenutno prevazilaženje aktuelnih mi problema i kakvu-takvu zabavu... :smile:

Da li je pošteno da bilo šta počinjem sa tim čovekom, ili da mu javim da otkazujem sudar i da sačekam da dodjem sebi i normalno udjem u neku sledeću vezu? :roll:

Šta biste vi uradili..??? :smile:

jel TDI?
 

Back
Top