ostrvo SKIATHOS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da za sada.inace sajt,pravi porodica koja letuje kod mobilnog.pa pored reklame omogucili su nam i da zaradimo reklamirajuci grcke radnje sa ostrva.vesna,neka ti to bude uteha da nisi jedina kojoj je mobilni "uvalio".ovoj dami,em sto sam "uvalio" em mi jos pravi sajt,ne samo da se reklamiram vec i da zaradim.ona je ili za "lazu" ili je 20-tak godina ispred nekih.nemojte se truditi da proveravate sledecih sedam dana jer su ljudi na putovanju po evropi.....
 
Vidim da je nastala nova tema, ali sam se plasio da pisem da i ovde ne napravim sr...! Kako Vam se cini sve ovo?! Interesuje me sa gledista normalnih,gde sam pogresio? Nego, da li ja imam privilegiju na vadjenje vize za grcku s obzirom da vec 4 godine za redom idem tamo, a i pre sam putovao? Posto nisam stalno zaposlen, imacu verovatno problema?!
 
Bogdan Telenor:
Vidim da je nastala nova tema, ali sam se plasio da pisem da i ovde ne napravim sr...! Kako Vam se cini sve ovo?! Interesuje me sa gledista normalnih,gde sam pogresio? Nego, da li ja imam privilegiju na vadjenje vize za grcku s obzirom da vec 4 godine za redom idem tamo, a i pre sam putovao? Posto nisam stalno zaposlen, imacu verovatno problema?!
Ti ni sam neznas sta pises. Lazes sam sebe. Pa zar nisi zaposlen u Telenoru hmmmm....
 
mobilni:
To najbolje znaju oni koji putuju poslovno-cesto(codemaker).neka odgovori ako zna.......
To sto cest putujem u Grcku, nije razlog da sam "strucnjak za vize"
Meni licno vize nisu problem, evo za 15 dana idem ponoov u Grcku i dobio sam vizu bez i najmanjeg problema.
Cerka koja je nezaposlena, vadi individualnu uz garantno pismo nekog od prijatelja iz Grcke ili ljudi za kojeje radila tamo, uz moju i zeninu potvrdu da je izdrzavano lice i to je sve.

Detalje ne znam, ali verujem da ako neko ima vise viza u pasosu, nekako to drugacije gledaju, ali ne mogu da tvrdim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top