daj, nedam, daj , ma nedam, ma ima da das, necu!, daj bre!ne dam

W.A.S.P.:
ha, znate na sta mislim, sigurno vam se desilo, ono ona kao nesto nece, pa nece a ti je onako nagovaras sve nesto se tu kao trudis i na kraju kad sam uzmes bude ti bolje nego da ti je 6 puta bez muke dala za redom ; jel sam u pravu?

Na **** mi idu takve trebe. Šatro ne daju, al kad ih primiš napale se ko beštije. Ma malo borbe i igre povuci potegni u redu, ali sad da mi pri svakom zaustavljanju držiš predavanja "nisam ja takva", "ne nadaj se ničemu" i slično, a na kraju ipak padne ili ga popu.ši, ma svaka čast draga, al si u qrcu. Draže su mi ove jače u glavi, kad ide, ide sve brate mili, a kad ne ide odma se zna pa da se opušteno zayebavamo...
 
daj, daj, daj...miris toplog ( zaboravila cega )...voli me ko nekad, voli istim zarom...ne ne neeeee...nedam ti da odes....ocu da te volim, ocu sve po starom......bleeeeeee....beeeeee......jaoooooooo...... :lol: :lol:
a116.gif
 
Na **** mi idu takve trebe. Šatro ne daju, al kad ih primiš napale se ko beštije. Ma malo borbe i igre povuci potegni u redu, ali sad da mi pri svakom zaustavljanju držiš predavanja "nisam ja takva", "ne nadaj se ničemu" i slično, a na kraju ipak padne ili ga popu.ši, ma svaka čast draga, al si u qrcu. Draže su mi ove jače u glavi, kad ide, ide sve brate mili, a kad ne ide odma se zna pa da se opušteno zayebavamo...
nenenene, nije fazon da se ona pravi fina nego da ne da iz inata, te sto se prave fine ako posle ulozenog truda nece ni da dunu teram djonom
 
W.A.S.P.:
nenenene, nije fazon da se ona pravi fina nego da ne da iz inata, te sto se prave fine ako posle ulozenog truda nece ni da dunu teram djonom
Uh, kao fine su najgore... ono... kad joj se sviđaš, pa želi da se prestavi kao svetica... te neće da duva, te neće anal, te ovo, te ono, te poljubci... a dva dane pre tebe je duvala direktno iz guze...
 
Car Zg:
Na **** mi idu takve trebe. Šatro ne daju, al kad ih primiš napale se ko beštije. Ma malo borbe i igre povuci potegni u redu, ali sad da mi pri svakom zaustavljanju držiš predavanja "nisam ja takva", "ne nadaj se ničemu" i slično, a na kraju ipak padne ili ga popu.ši, ma svaka čast draga, al si u qrcu. Draže su mi ove jače u glavi, kad ide, ide sve brate mili, a kad ne ide odma se zna pa da se opušteno zayebavamo...

hahahahahahahaha ovo je dobro :lol:
 

Back
Top