Одећа

Poruka
6
Моја драга је мало... хм... како се то каже... "попуњена". Наравно, мени не смета, слатка ми је и тако, волим је због многих других ствари, те ми "витак стас" не значи ништа (да не помињем како је и овако лепа и како јој та килажа која њој смета стварно лепо стоји).
Елем... Половином маја треба да идемо у неку свадбу и она је у паници шта да обуче. Искрено њена гардероба је 98% спортска, а оно што није 'више не може да обуче :sad: . Волео бих да је поштедим муке и "депресије" кад крене да испробава одећу коју је "прерасла", те сам решио да је частим новом гардеробом за ту прилику, али је проблем што у граду нема ништа да се купи што је по мало младелачки (има 40 година, али је тај тип и управо јој таква гардероба пристаје), ништа "шиз", примењнљиво и за друге прилике итд.
Питам вас да ли знате неки сајт, неки часопис (а да то није Бурда) где се може наћи гардероба која припада ткз "носивој" моди, а не она за модне ревије и сл.
Срдачан поздрав и хвала на помоћи.
 
Bravo za odluku da je častite odećom! :D Stvarno je jako mali izbor zanimljive odeće za malo starije i punije žene. Ima u Piramidi na spratu butika sa malo svečanijom garderobom za žene, mada možda je i to pomalo "tetkasto", zavisi šta voli. Ili da ode kod neke dobre krojačice da joj sašije po meri nešto što je ona zamislila.
 
praktichna zhena...

a kakav si ti, razbijash se od basketa svaki dan??? stho nju ne vodish malo da igra nego je pustas da trune ona svaki dan za shporetom a ti ladish jaja to? sta ces ti da obuces? ko vam se zheni uopsthe? nek obuce neshto sivo
 
pa nisam samo cvece i ptichice ****** imam i ja... ajd kako god

dobro a kao nisam uopshte u pravu?????

dosta mi je toga da budem "simpatichna" pun mi vas je k

ok preterala sam ali ne mogu vishe... kako god 2

i nisam!
 
koja bi to bila velicina? sta te interesuje, modeli, da se skroji ili bas haljina da se kupi? ja znam marku koja u francuskoj proizvodi haljine do broja 56, mogu da ti dam sajt ako hoces da bacis pogled ili da izvucem neki model ako ne znas francuski, ako ti znaci nesto. ako bi ti to pomoglo bar da se krojacici objasni sta ona hoce.
 
ne razumem u cemu je fora.covek je tako lepo pismo napisao.vidi se bre da voli svoju zenu.zasto pljujes po temi,ako ti se ne svidja,pomisli da se neko tako izivljava nad tobom.to je cist prostakluk.
 
He...jes ti dobar nick...obozavala sam te kolacice....cak je bila i pesmica....kako bese ono...ne secam se.... :confused:

Neznam gde si....pokusaj preko kataloga Neckermann, Quelle...i sl...ima stvari...moze da se iskombinuje.....ili da je direktno vodis i da zajedno pretrazite butike...kako nebi kupio nesto pogresno.....sem ako je zaista dobro poznajes... :)
 
Meni se cini da u Zari, osim mladalackih malih brojeva ima izbor i za malo punije... cak sam i cula jednu devojku koja je popunjena da kupuje tamo, jer u drugim "modernim"radnjama nema njena velicina...
Sad ne znam koji broj nosi...
A da.. Max MAra... :))))

A zekstra? Nikolas? Balasevic? Moze neke pantalonice, i kosulja... Al sam izreklamirala firme koje cak i ne nosim!! :) Ma zna ona gde ima stvario za nju, ne mora bas da izgleda tip-top!!! Neki interesantan detaljcic... marama preko crne haljine, stikle, malo deblje stabilne...(to cak i ja nosim)

Pozdrav!!
 
Čovek je lepo napisao...
чича глиша:
Питам вас да ли знате неки сајт, неки часопис (а да то није Бурда) где се може наћи гардероба која припада ткз "носивој" моди, а не она за модне ревије и сл.
Срдачан поздрав и хвала на помоћи.
 
чича глиша:
Моја драга је мало... хм... како се то каже... "попуњена". Наравно, мени не смета, слатка ми је и тако, волим је због многих других ствари, те ми "витак стас" не значи ништа (да не помињем како је и овако лепа и како јој та килажа која њој смета стварно лепо стоји).
Елем... Половином маја треба да идемо у неку свадбу и она је у паници шта да обуче. Искрено њена гардероба је 98% спортска, а оно што није 'више не може да обуче :sad: . Волео бих да је поштедим муке и "депресије" кад крене да испробава одећу коју је "прерасла", те сам решио да је частим новом гардеробом за ту прилику, али је проблем што у граду нема ништа да се купи што је по мало младелачки (има 40 година, али је тај тип и управо јој таква гардероба пристаје), ништа "шиз", примењнљиво и за друге прилике итд.
Питам вас да ли знате неки сајт, неки часопис (а да то није Бурда) где се може наћи гардероба која припада ткз "носивој" моди, а не она за модне ревије и сл.
Срдачан поздрав и хвала на помоћи.
U Aveniji mode u novom Merkatoru ima dobrih i kvalitetnijih stvari i za malo krupnije dame.Jednostavan kroj,dobar materijal,malo tamnija boja i bice o.k.Mislim da Gary Weber tamo ima isto modele za gospodju a i u Muri se moze naci nesto.Tamo vam je bar na jedom mestu .Pozz
 

Back
Top