Hip-Hop Zurka u VA???

Alexxxa2

Aktivan član
Poruka
1.013
Mislim da bi konacno bilo vreme da se napravi jedna fenomenalna hip-hop zurka u Valjevu.
Ono ja bih to napravio u Artu, ali ne da pushtaju retardiranu mjuzu, vec da bude uzhivo... Da mogu mladi MC'jevi da se dokazu i pokazu. Npr. da bude nekih i iz drugih gradova. NPR ovaj Tatula i tako nesto. Koliko ja znam nije skoro bila nijedna dobra hip-hop zurka...Vise kao "hip-hop veceri" ili bolje "Underground Nights" a moze negde i napolju pa da bude i skatera i rolerasha itd. Ono da bude wrx... Milim da bi stvarno to moglo da se organizuje...
 
"Sondiraj" teren, vidi da li postoji kapacitet posetilaca za tako nesto, pa ako postoji, onda okupis manju ekipu ljudi od poverenja i krenete da obigravate oko institucija u gradu. Pa onda odete u neku veliku firmu, pa ponudite da stavite njihovu reklamu, delite njihom materijal na ulazu, pa dobijete od Opstine prostor za tako nesto, pa pustite karte u pretprodaju 20-30% niza cena da bi imali pare za obrtanje itd. Prvi put je uvek tesko ali posle ide lakse! I naravno, organizacija ovakvog dogadjaja traje oko 4-5 meseci, minimum ...
 
Pa i hoce da bude tako nesto, samo treba da se organizuje...Ako sve bude kako treba, sledece godine bi trebalo da bude to, ali pre toga da vidim koliko ima tih sto slushaju rap. Da se organizuje hop zurka u Artu. To za pocetak...
 
Art hol ....... hmmmmmmmmmm

Pokusaj da razsmlis o nekom egzoticnijem mestu, npr. na otvorenom negde, a da ne morate da placate zakup ... Pokusajte da pravite nesto tipa Egzit ...

Inace, Egzit je poceo u parku (pored svih hala i dvorana)!
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..."
(ПРЕТЊА СМРЋУ)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 

Back
Top