Reči - lepe, nežne, brižne...

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Postoji tema za najlepše stihove, za najlepše izjave ljubavi...
A šta je sa porukama koje čuvate u telefonu? Ima li među njima one koje ne biste hteli da brišete, koje vam posebno znače? One koje su vam slali partneri, prijatelji, ili neki drugi ljudi, po nečemu značajni u vašim životima?

Podelite sa nama jednu takvu poruku...

Sva autorska prava su zaštićena. :D

Evo, ja izdvajam iz svog Inbox-a jednu, poslao mi je jedan prijatelj... ili možda i ne... u svakom slučaju, neko meni značajan...

''Samo sam želeo da znaš da sam tu i da si ovde. Nedostaje mi to, da si srećna.''
 
''Volela bih da sam sada tamo gde si ti, da ti šapnem reči dragosti i topline... Volela bih da sam Bog, da iz svake tvoje suze nikne biser ili cvet, da svaki tvoj korak bude slavlje u vasioni, da svaki tvoj osmeh dotakne nebo, da tvoje oči blistaju od punoće života, da ti duša treperi od radosti...''
Ja, jednoj osobi koju mnoooogooo volim...

Da čujem vaše...
 
Od "My blue-eyed boy":
Ne postoji nacin da ti opisem koliko mi sada nedostaje tvoj glas, tvoje okice, tvoje usne, tvoja kosa...
Za jedan tvoj poljubac ljudi bi odlazili u ratove, osvajali svetove... Plovili morima na tvoju zapovest. Ja samo jedan poljubac trazim... Samo jedan...
 
- Sanjam uvek jedan isti san, srecan, i zacudo tako realan, ali iz nekog neobjasnjivo bednog razloga - neostvariv...
-Ti si ta cudna ptica slobodna sa kavezom u dusi... Drumovi beli zovu te otkad za sebe znas, sutra, prekosutra, nebitno... znam da me ostavljas.
- Ne znam zasto od svake koju upoznam pokusavam da napravim savrsenu tebe, i ne znam zasto se posle svega uvek vracam tvojoj nesavrsenosti...
- Silna je ljubavi moc... u jutra besana jos dodje nezvana, i ko provalnik mi luta po mislima i pesmama... Al to je sve sto mi mozes.
 

Back
Top