S&L-conversation...
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: S&L-conversation...

Domaćin katy (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Talking S&L-conversation...

Ova tema je otvorena specijalno za katy & Andjelčića....moramo da se ispričamo ko ljudi...da ne bi smarale na drugim temama, ovde ćemo sve raspraviti...vodiće se razgovor o svemu,...i ko god želi da se pridruži, doda nešto, tema je otvorena, ne morate da kucate...heal the world...

Sonja & Lela

Domaćin tyra (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Re: S&L-conversation...

zakljuchace vam .

Aktivan član rale77 (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio tyra
    zakljuchace vam .
    hope so

Zainteresovan član White_@ngel (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2007.
    Reputaciona moć
    41

Hahaha a ja mislila da je neko postavio temu za S&L,ali za satove......
    (Inace S&L je generalni zastupnik za Srbiju za satove D&G,Esprit,Romanson,Braill,Tom Taylor,Casio..... :wink: )

Primećen član **case-problem**Andjelčić (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

E pa nije niko postavio za satove i slicno...a ako budu videli o cemu ce mo da pisemo nece imati srca da nam zatvore....

Ističe se gt500 (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Ooooooooo pa andjelcicu, pa gde si ti ....... sta ces ovako kasno ?

Učlanjen
    22.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

E Sonjice moja draga bas sam se sada setila dogodovstine iz osnovne skole..kada smo isli na veliki odmor iza skole tamo kod ljubicaste prodavnice!!! Ispod Saleta i Pavleta...
    I tamo je skoro bila uvedena linija 57-ice..i Jeca i ja se pravile pamtne i kao idemo jednu stanicu basem pa da dodjemo ispred skole...ulazimo ja i ona na zadnja vrata basa!!! Nesto zderemo..(milim da sam ja onu pastetu a Jeca picu)..Jeca seda na zadnje sediste a ja stojim onako pored nje..i samo prilazi nam neka ciganka..odnosno ne znam da li je musko ili zensko jer od prljavstine nisam mogla da uocim indetitet....prilazi on/ona i otima meni iz rukumoju pastetu a Jeci onako halapljivo picu..Ja pogledam u Jecu i pocnem da se smejem ko luda..a ona onako sedi i gleda u svoju sada praznu ruku..i kada shvati sta joj se desilo poce se smejati!!!!! Izlazimo nas dve onako place nam se koliko nam je smesno a Jeca na sve ovo kaze :" Pa mogla je makar da me pita dala bi joj a ne onako da mi otme....nedaj boze da me je ogrebala da dobijem neku bolest..." Ja je onako gledam a u sebi se mislim mukica.....jao kako je to bilo dobro...samo kada se setim tih dana kada smo se zezali u osnovnoj a sada moramo samo da ucimo...ali ima tu svacega...samo da se setim jos nekog dozivljaja i pisem nase ludisti iz "DETINJSTVA" !!!!!!!!!!! :-D :grin: :smile: :-)

Učlanjen
    22.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

E Sonjice moja draga bas sam se sada setila dogodovstine iz osnovne skole..kada smo isli na veliki odmor iza skole tamo kod ljubicaste prodavnice!!! Ispod Saleta i Pavleta...
    I tamo je skoro bila uvedena linija 57-ice..i Jeca i ja se pravile pamtne i kao idemo jednu stanicu basem pa da dodjemo ispred skole...ulazimo ja i ona na zadnja vrata basa!!! Nesto zderemo..(milim da sam ja onu pastetu a Jeca picu)..Jeca seda na zadnje sediste a ja stojim onako pored nje..i samo prilazi nam neka ciganka..odnosno ne znam da li je musko ili zensko jer od prljavstine nisam mogla da uocim indetitet....prilazi on/ona i otima meni iz rukumoju pastetu a Jeci onako halapljivo picu..Ja pogledam u Jecu i pocnem da se smejem ko luda..a ona onako sedi i gleda u svoju sada praznu ruku..i kada shvati sta joj se desilo poce se smejati!!!!! Izlazimo nas dve onako place nam se koliko nam je smesno a Jeca na sve ovo kaze :" Pa mogla je makar da me pita dala bi joj a ne onako da mi otme....nedaj boze da me je ogrebala da dobijem neku bolest..." Ja je onako gledam a u sebi se mislim mukica.....jao kako je to bilo dobro...samo kada se setim tih dana kada smo se zezali u osnovnoj a sada moramo samo da ucimo...ali ima tu svacega...samo da se setim jos nekog dozivljaja i pisem nase ludisti iz "DETINJSTVA" !!!!!!!!!!! :-D :grin: :smile: :-)

Slične teme

1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 26.02.2007., 03:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •