preporucite software...
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: preporucite software...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano preporucite software...

kupio sam mp3 player koji cak podrzava i divx, e sada, program koji sam sa njim dobio, za konvertiranje filmova u odredjenu rezoluciju, ali on trazi da bude sam mp3 player prikacen, i kao direkt na njega ubacuje film, e zao mi je mp3 player-a, jer radi i po 3 sata da bi se ubiacio film, pa mi je potreban neki program koji konvertira filmove, ali da mogu da ja dam tacnu rezoluciju, ili da bar nude ponudjenja oko 220x176 (nesto tako) aspect ratio, i sam kvalitet...
    mislim da ne trazim puno

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Re: preporucite software...

Imam iRiver H320 PM3 player koji podrzava divx ali ne pada mi na pamet da gledam film u rezoluciji 200x120 ili koliko je vec, oci ima da ti ispadnu, to je glupost. Ja cak ne mogu da gledam filmove ni na 17" monitoru, posle 10 minuta mi se zamuti vid, zamisli sta bi se desilo na ovom prcmoljku od playera.

Primećen član T i h i (avatar)
    Učlanjen
    25.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio zeljusa
    kupio sam mp3 player koji cak podrzava i divx, e sada, program koji sam sa njim dobio, za konvertiranje filmova u odredjenu rezoluciju, ali on trazi da bude sam mp3 player prikacen, i kao direkt na njega ubacuje film, e zao mi je mp3 player-a, jer radi i po 3 sata
    MOVAVI je skup od šest alatki za rad s video materijalom. Program se može upotrebiti za konvertovanje filmova s DVD diskova u formate koji su pogodni za reprodukciju na portabl uredajima: telefonima, džepnim racunarima i portabl plejerima kakav je iPod. Alatka za automatsko poboljšanje kvaliteta snimaka funkcioniše bez greške, uspeli smo da neke snimke snimljene u uslovima lošeg osvetljenja znacajno "osvetlimo" i eliminišemo digitalni šum. Kovertor poznaje formate AVI (DivX, XVid), DVD, VOB, IFO, MPEG, MPEG4 (iPod, PSP, MP4), 3GPP, 3GPP2, MOV, WMV, ASF, RM, MP3 i WAV i u stanju je da pripremi materijal za snimanje na video DVD ucitavanjem više datoteka razlicitih formata. Rudimentarnu montažu koja podrazumeva izbacivanje delova video materijala (reklame i sl.) program radi neverovatno brzo jer ne radi ponovnu konverziju. MOVAVI poseduje veoma atraktivne efekte pretapanja kadrova ciji efekat možete videti u realnom vremenu. Iz filmova je moguce izvesti samo zvuk ili napraviti galeriju "zamrznutih" fotografija. Kopiranje celokupnih DVD diskova radi bez greške pa vam za ovu operaciju nisu potrebni zasebni programi. Sve u svemu, solidan program za prihvatljivu cenu.

Windows
    Tip programa : šerver

iz lista moj mikro decembar 2006god
    a tu je uvek i nero vision kao i gomila 3gp konvertera samo neznam što da se mučiš i bečiš nije vredno truda

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio klika
    Imam iRiver H320 PM3 player koji podrzava divx ali ne pada mi na pamet da gledam film u rezoluciji 200x120 ili koliko je vec, oci ima da ti ispadnu, to je glupost. Ja cak ne mogu da gledam filmove ni na 17" monitoru, posle 10 minuta mi se zamuti vid, zamisli sta bi se desilo na ovom prcmoljku od playera.
    brate kvalitet je odlican, nije lose...

HVALA NA PROGRAMU, ODLICAN JE!
    Poslednji put ažurirao/la zeljusa : 26.04.2007. u 15:18

Slične teme

1. Preporucite
    Autor u forumu Zdravlje
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 05.03.2008., 21:54
  2. preporucite mi
    Autor jednastvar u forumu Strategije
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 04.07.2006., 08:02