diaspora na forumu...razlika razmisljanja..

vaseron:
ma nema tu politike...vidi se drastricna razlika u tretiranju osoba iz diaspore..
Cek, ne razumem :D drasticna razlika u tretiranju osoba iz dijaspore ili drasticno razlicita tretiranja tema osoba iz dijaspore?? Mislis na ovo drugo? A na sta tacno mislis? Koja razlika u misljenjima, koja drasticnost itd. ? Jel zbog sarme od ukiseljenog kupusa ili sarme od kupusa sa sirtjete??
 
zašto misliš da te tretiraju drugačije jer nisi 'odavle'?
nisam primetila da ostale iz dijaspore ''različito tretiraju''...

znači, drugi razlog je u pitanju....misli o tome....imaš tri šanse da pogodiš!

(nervira me kada napišem nešto zbog čega ću upasti u sopstvenu zamku i upustiti se u polemiku)
 
pile_babino:
ma @vaseron je ostao nedorecen. ne zna ni sam sta nas pita. Kada smisli nek se javi.@sumitara upala u sopstvenu zamku:) bar me citiraj da ne bismo imali nedoumice o tome kome se obracas:) uostalom nije pitanje za tebe:) koj ti curac pa upadas u sopstvene zamke. I ti si ostala neshvacena i aj zaebi
Joooj, izvini...tek sad vidim da pitanje nije za mene!
Osećaš se prozvano....zašto??? Imaš tri šanse da pogodiš!
 
E bas ima idiota i medj jednima i drugima. Ja se gadim idiJota koje ti ovde opisa, ali se vecina njih smiri tj.opusti u normalnim uslovima za zivot i ne reaguje tako burno, nego su salozeni i mirni, pa normalno da proizilazi da su oni u pravu a ne oni divljaci sto se deru. To sto su oni brdjani i sto ce ostati brdjani i zatucanci to je drugo. Al ne razbiram pametne koje imaju sta da kazu a prezentuju ga tako ruzno i ljuto. Istina je istina ali i diplomatije je diplomatija. Eto toliko o toj filozofiji ako mene pitate
 

Back
Top