Manchester United

Nece izgurace u top 4 ovu sezonu ali ja samo nemogu da verujem da su oni kao drugi da nije Pepa ispada da bi bili u borbi za titulu budi Bog sa nama...Sledece sezone ce mu dati jos nekoliko stotina vrhunskog veznjaka ce dovesti jos nesto nazad i jos neko krilo...I ako nebude znao kud bije nece ga nista spasiti...Ali aj na stranu sto ne volim Murinja nije da ga ne volim ne znam ko ga moze voliti sa ovakvom igrom i svaki poraz ovakve 'igre ' je pobeda za fudbal kao sport...ovo je sramota za Manchester...Ali cemu brate toliki kukavicluk o cemu se radi stvarno??? Zasto svaku utakmicu izgledaju kao da idu na nula nula??? Pa nisu bre uvek bile ovakve njegove ekipe...
 
Nece izgurace u top 4 ovu sezonu ali ja samo nemogu da verujem da su oni kao drugi da nije Pepa ispada da bi bili u borbi za titulu budi Bog sa nama...Sledece sezone ce mu dati jos nekoliko stotina vrhunskog veznjaka ce dovesti jos nesto nazad i jos neko krilo...I ako nebude znao kud bije nece ga nista spasiti...Ali aj na stranu sto ne volim Murinja nije da ga ne volim ne znam ko ga moze voliti sa ovakvom igrom i svaki poraz ovakve 'igre ' je pobeda za fudbal kao sport...ovo je sramota za Manchester...Ali cemu brate toliki kukavicluk o cemu se radi stvarno??? Zasto svaku utakmicu izgledaju kao da idu na nula nula??? Pa nisu bre uvek bile ovakve njegove ekipe...

Nisu u pravu si, secam se onog Celsija 2004-2006 i cak i protiv velikog Fergusona i Mancestera uvek je isao na pobedu, u LS isto, Barsi dao 4 komada u jednoj utakmici... kao da je vremenom promenio pristup igri i gleda da odigra sto obazrivije... bas i pizdim zbog toga, imas Marsijala, Sanceza, Pogbu, Matu, neke od najkreativnijih i najtalentovanijih igraca na planeti i ti se tako osramotis, 4 suta na gol za 180 minuta, joj bruko. Naravno da njega treba kriviti, nema opravdanja, on dovodi igrace, sastavlja tim, postavlja utakmicu, ko je drugi kriv nego on.
 
Šta nisam upravu? Pa napiso sam upravo da nikada Murinjove ekipe nisu bile kukavičke kao ovaj mančester...Nije mi jasno šta se dešava...

- - - - - - - - - -

Doduše nije se libio da uništi fudbal kada mu rezultat ide u prilog...ali ovo sa Mančesterom ne znam...Kao da mu je u glavi kako mu je uČelziju pukla svlačionica...i nemože da se oporavi...
 
Ovo je Murinjo....ovo je njegovo pravo lice. Mislim da je zavrsio sa klupskim fudbalom vise nikada nista osvojiti nece osim ako se ne promeni iz korena jednostavno je procitan i vise mu ne prolaze cekalice.... U pocetku je imao uspeha jer je bio nepredvidljiv a sad kad je procitan gotov je. Ako je neko primetio u modernom fudbalu sve se manje i manje isplati imati pristup igri kao sto ima Murinjo...takvi bunkerasi i jajare polako odlaze u proslost.... Spanska liga je jaca od Premijer lige ali marketing kreira javno mnjenje, a englezi su majstori za marketing......
 
Poslednja izmena:
Šta nisam upravu? Pa napiso sam upravo da nikada Murinjove ekipe nisu bile kukavičke kao ovaj mančester...Nije mi jasno šta se dešava...

Desava se da nisi dobro procitao, ti si napisao "nisu bre uvek bile ovakve njegove ekipe" a ja sam napisao "nisu u pravu si"

- - - - - - - - - -

Trebao sam staviti zarez, trebalo je da pise "nisu, u pravu si" :)
 
E pardon kolega 'ma bad' :D Nego šta misliš? Šta će biti snjim
Ja mislim daće mu dati fore još jednu sezonu dovedi sve što oćeš iako opet bude isto ma letiš matori neće te oprati ni sava ni dunav...Ruku na srce mančesteru fali organizator igre da budu vrhunska ekipa ali to svakako neopravdava to što sada liče na javor!!!daće sto milki verovatno za Eriksena Veratija moje mišljenje...
 
Kaže mi drug danas Murinjo ne zna da se nosi sa ulogom 'favorita' pogledaj njegov Inter tada opravdano može da igra na kontre defanzivno itd...U redu ali je uspeo sa Realom ipak da uzme titulu i da gurne prst u oko Barseloni...I njegov Čelzi u prvom mandatu je bio stroj od ekipe imali su iZrazitu ulogu favorita i sve su gazili!!! Tako da nisam siguran možda mu bolje leži kada ga otpišu...Ali ja stvarno mislim da ga je onakav sunovart u Čelziju ubio u pojam nepamtim
Da se ikada tako nekome treneru otrgla
Ekipa...I to za njega egoistu je mislim veliki udarac i da mu je toliko poljuljalo samopudanje naravno nesme to da pokaže ni sekunde idalje mora da glumi šmekera ali otud mislim ovoliki kukavičluk kod njega...stvorili su neku ozbiljnu blokadu kod njega...
 
Mislim da je Zlatana opet angažovao samo da ima čime da plaši igrače ako nekom slučajno padne napamet da ga bojkotuje!!!

- - - - - - - - - -

Ono nemoj Zlatana da pustim na tebe! .Zlatan dodje kao osigiranje Murinjovog autoriteta puno gotivi Murinja i poštuje a i sam je veliki autoritet...
 
Kaže mi drug danas Murinjo ne zna da se nosi sa ulogom 'favorita' pogledaj njegov Inter tada opravdano može da igra na kontre defanzivno itd...U redu ali je uspeo sa Realom ipak da uzme titulu i da gurne prst u oko Barseloni...I njegov Čelzi u prvom mandatu je bio stroj od ekipe imali su iZrazitu ulogu favorita i sve su gazili!!! Tako da nisam siguran možda mu bolje leži kada ga otpišu...Ali ja stvarno mislim da ga je onakav sunovart u Čelziju ubio u pojam nepamtim
Da se ikada tako nekome treneru otrgla
Ekipa...I to za njega egoistu je mislim veliki udarac i da mu je toliko poljuljalo samopudanje naravno nesme to da pokaže ni sekunde idalje mora da glumi šmekera ali otud mislim ovoliki kukavičluk kod njega...stvorili su neku ozbiljnu blokadu kod njega...

Dobro kazes sve... ne znam, slazem se da ce dobiti bar jos jednu sezonu, ipak ce ove godine zavrsiti kao vicesampion, posle Mojesa, Gigsa i van Gala ovo sad je super... plus ako se Gvardiola izduva jer on nigde nije ostao duze od tri sezone onda se moze nadati i tituli tamo kasnije. Ali slazem se, opet ce spiskati stotine miliona na neke igrace "po njegovoj zamisli" a da li ce to ispasti kako treba to je pitanje... ja i dalje ne verujem da imas jednog Sanceza i Marsijala i da se ne vidi ni trunka kreativnosti u napadu, da ne stvoris skoro nista celu utakmicu... cist bezobrazluk.
 
Nakon Murinja odmah petarda.
Naravno, ni ta petarda nije realna, tj. plod je nekog oduševljenja kod igrača što je Murinjo otišao, ali tek sada treba vidjeti šta Ole može da uradi, tj. da li će istaći kandidaturu da preuzme klub na duže staze ili samo grije mjesto za nekog drugog.
 
Ima mnogo rupa u igri, to je cinjenica. Potpuna je promena koncepta tako da je prednost sto protivnici nisu naviknuti. Iskreno, prvi pravi veliki test je ovo veceras protiv Njukasla, tesko gostovanje, protiv tima kome trebaju bodovi, ali koji nije nesto puno kvalitetan.
Ono sto je bitno sa druge strane je pozitivnost u igri, veliki broj sprinteva i ono sto me raduje pokusaj osvajanja lopte nakon sto je izgube.
Mislim da Solskjer nije bas neki takticar, tako da ovo sto je do sad pokazano je vise stvar mentaliteta na koji su dobro odgovorili. Kad budu timovi skapirali kako igramo, bice problema, a bice problema i protiv jacih ekipa. No i to je nesto. Benitez kao dobar takticar bi mogao da vec proba da iskoristi mane, tako da gledamo veceras.
 
Gotovo, rešena sudbina Huana Mate!

566764


Danas je važan dan za ekipu Mančester junajteda, kako su nakon angažovanja Danijela Džejmsa iz Svonsija ponudili i novu saradnju jednom od najiskusnijih igrača u klubu.

"Skaj Sports" prenosi da je uprava Junajteda donela odluku da sa Matom produži saradnju, pa će po svemu sudeći Španac ostati na "Old Trafordu" i naredne sezone.

Njemu je ugovor sa klubom isticao 30. juna tekuće godine, ali je doneta odluka da Mata ostane u Mančesteru, kako je jasno da bi naredne sezone mogao da bude od koristi treneru Solskjeru.

U sezoni za nama je bivši igrač Valensije i Čelsija upisao 22 nastupa u Premijer ligi, postigao je tri pogotka i zabeležio četiri asistencije.

Brojni klubovi su pokazali interesovanje za njegove usluge, kada je ušao u poslednjih šest meseci aktuelnog ugovora, ali izgleda da Mata ostaje tu gde jeste, na "Teatru snova".

https://www.sportske.net/vest/transferi/gotovo-resena-sudbina-huana-mate-378677.html
 
Egzodus na "Old Trafordu", 14 igrača napustilo klub, kapiten i Španac na čelu kolone

566860


Najpre je Junajted obelodanio da je postignut dogovor oko angažovanja Danijela Džejmsa iz Svonsija, da bi se koji sat kasnije pojavila informacija da će Huan Mata potpisati novi ugovor sa klubom.

Ipak, za razliku od Mate, u klubu neće ostati Ander Erera i Antonio Valensija, koji se nalaze među 14 igrača kojima se klub sa "Old Traforda" danas zahvalio na saradnju.

Španac karijeru najverovatnije nastavlja u Pari sen Žermenu, nije poznato koji će biti sledeći korak iskusnog fudbalera iz Ekvadora.

Pored Erere i Valensije klub su napustili i Džejms Vilson, koji je svojevremeno postigao dva gola na seniorskom debiju u dresu "Đavola", kao i mladi igrači Milen Bars, Džošua Boui, Zakari Dirnli, Kalum Gribin, Di Džej Bafonž, Regan Pul, Tom Seng, Tajrel Voren, Kalum Vilan i Meti Vilok, kao i internacionalac iz SAD Metku Olosunde.

https://www.sportske.net/vest/medju...b-kapiten-i-spanac-na-celu-kolone-378699.html
 
Nova varijanta za Pogbu, najozbiljnija do sada?

568057


Pol Pogba je i dalje meta Juventusa koji pokušava da pretekne Real, kako sada stvari stoje, ima bolje igrače za trampu.

Naime, probaće da zadrže Dibalu, platili bi oko 110 miliona Francuza i poslali Daglasa Koštu na "Old Traford". Jedna varijanta je Brazilac, druga Kanselo, ali on želi u Mančester Siti.

Pogba inače ima ideju da ode, on čak smatra da će Junajted morao da ga proda jer će mu cena padati kako ugovor bude bliže kraju.

Sari ne računa ni na Kediru i Matuidija, oni bi mogli da donesu dodatni novac u kasu, kako bi se ispunile želje novog trenera.

Naime, osim Pogbe, on traži i jednog štopera, kao i desnog beka. Da bi kupovao, Juventus mora da se oslobodi četiri ili pet igrača, ali kako rekosmo, Dibalu će prodati samo u slučaju neke velike ponude, a i dalje odbijaju da ga menjaju za Ikardija.

Francuz ćuti, alternativa je Sergej, ali Paratići smatra da je bolje probati sa povratkom Pogbe, nego platiti 100 miliona za Srbina.

https://www.sportske.net/vest/transferi/nova-varijanta-za-pogbu-najozbiljnija-do-sada-379104.html
 

Back
Top