Manchester United

Mancester je najodvratniji klub svih vremena na tih 100 000 strana se moze pisati samo o bestu koji je umro od alkohola,fergusona koji seksualno zlostavlja male decake,kinu koji tuce komsijsku decu i koji je proglasen za najprljavijeg igraca engleske svih vremena,o ronaldu koji siluje devojke po hotelskim sobama,runiju koji opsuje 150 puta po utakmici,sudijskim i transfer namestaljkama .... itd...
 
Vidi se koliko volite beni Manchester, kad vam je ime teme napisamo pogresno....Ko je jos cuo za " RED DAVILS"???

Meni je na listi 5 najomrazenijih klubova...tako da nisam u vasem klubu...

8)
 
bojan86:
Sad ce manchester da budi malo popularniji zbog Vidica, ali zato
Liverpool je Liverpool, za taj klub se zivi!

Arsenal je mnogo bolji od oba tima, samo ove sezone ne mogu da se sastave zbog povreda( a i i Vijera je otišao, pa nikako da se naviknu).A kad se vrate u formu,svi ste gotovi, pa i ''moćni Čelzi''.Alex.L
 
Liverpool je najbolji klub i ima vise trofeja i od Mancestera i od Arsenala.Strasno me nervira Man Utd i to ne menja ni sto je tu Vidic koga strasno gotivim,sta vise sad ih jos vise mrzim zato sto je Vidic ispao strasno glup sto je otisao u Mancester u kome ce verovatno da greje klupu,a ne u Liverpool u kome bi sigurno bio u prvoj postavi.Sto se tice Arsenala oni su fenseri najgori,kurche se nesto na onom njihovom petoparcu a kad odu na gostovanja pucaju...Najvise volim Liverpool i to se nece promeniti ni ako budu bili u Championshipu!!!! You'll never walk alone :)
 
Liverpool mrzim iz više razloga, jedan od njih je sto su prošle sezone ispali jako nezahvalni prema svojim igračima koji su im osvojili Ligu Šampiona, i prodali ih ili ih poslali na klupu. Osim, toga mislim da nisu zaslužili da uđu Ligu Šampiona iako su prvaci.(ovo ne govorim kao navijač Arsenala, nego kao apsolutno neutralan posmatrač, ozbiljno).Ako je neko prvi u Evropi,valjda se očekuje da bude prvi, ili bar drugi, u svojoj ligi. Nećete mi valjda reći da je Premiership, jači od Lige Šampiona. Naravno, to nije jedini razlog, ima ih mnogoooooo.
Nego, ja se nešto ne sećam kada je zadnji put ''slavni'' Liverpool osvojio Premiership.Za sve ove godine koliko pratim engleski fudbal(moj omiljeni, samo njega aktivno pratim) pre Čelzija, to su uglavnom bili ili Arsenal ili Manchester Utd(nažalost oni su osvojili više, ne mogu da lažem:-(:sad:;)).
Što se tiče Manchestera, prema njima sam neutralan, osim kad igraju protiv Arsenala, naravno, i protiv Liverpoola(pogodite, kad za koga navijam:-D).
Srećna svima Nova godina, i sve najbolje.Alex.L
 
.pissbottleman-e, kad budemo pisali o najsarmantnijim, najplemenitijim i najboljim ljudima, onda cemo razgovarati o tome sto ti pricas... ovde se govori o najvecem fudbalskom klubu na svetu, o klubu koji ima najbolje navijace, ciji je stadion uvek pun i ciji tim na svakoj utakmici napravi dobru zabavu za fanove sirom sveta...

da mrzimo neki klub zbog dva ili tri idiota, niko ne bi navijao ni za koga i fudbal ne bi postojao, jer toga o cemu ti govoris ima svuda... samo se negde vise, a negde manje sazna o tome...
 
shalle87:
Liverpool je najbolji klub i ima vise trofeja i od Mancestera i od Arsenala.Strasno me nervira Man Utd i to ne menja ni sto je tu Vidic koga strasno gotivim,sta vise sad ih jos vise mrzim zato sto je Vidic ispao strasno glup sto je otisao u Mancester u kome ce verovatno da greje klupu,a ne u Liverpool u kome bi sigurno bio u prvoj postavi.Sto se tice Arsenala oni su fenseri najgori,kurche se nesto na onom njihovom petoparcu a kad odu na gostovanja pucaju...Najvise volim Liverpool i to se nece promeniti ni ako budu bili u Championshipu!!!! You'll never walk alone :)

Svaka cast Liverpulu! Obozavam tu njihovu pesmu stvarno je najaca, ali ovde je rec o velicini kluba a ona se ne oglega samo u himni nego i u rekordima kao i skoli fudbala! Ukoliko Z.Murinjo ne postavi nove limite u Engleskoj (a siguran sam da nece jer je R.Abravovic covek koji ne pripada fudbalu jer mu je novac na prvom mestu.A to ce ih i sahraniti), fudbal ce se zvati MAN UTD!!! Sve ostalo je kolege moje drage stvar ukusa!!!
 
KOWYNUXX:
Vidi se koliko volite beni Manchester, kad vam je ime teme napisamo pogresno....Ko je jos cuo za " RED DAVILS"???

Meni je na listi 5 najomrazenijih klubova...tako da nisam u vasem klubu...

8)

Pa dobro ako ne volis Man Utd. Ne volim ni ja nepismene kao ti pa ne govorim nista!
Ovo je druskane SRPSKI forum pa vidi kako se na maternjem jeziku pisu strane reci!!! :twisted:
 
vicente:
.pissbottleman-e, kad budemo pisali o najsarmantnijim, najplemenitijim i najboljim ljudima, onda cemo razgovarati o tome sto ti pricas... ovde se govori o najvecem fudbalskom klubu na svetu, o klubu koji ima najbolje navijace, ciji je stadion uvek pun i ciji tim na svakoj utakmici napravi dobru zabavu za fanove sirom sveta...

da mrzimo neki klub zbog dva ili tri idiota, niko ne bi navijao ni za koga i fudbal ne bi postojao, jer toga o cemu ti govoris ima svuda... samo se negde vise, a negde manje sazna o tome...


Bilo je u mancesteru mnogo vise od dva,tri idiota...a ko je vazniji od igraca kada se govori o nekom klubu?
Kakvi crni najbolji navijaci.Standardni engleski navijaci i to je to.Kakvu si ti zabavu video da oni prave.Pa ne mogu da se porede sa navijacima Seltika,Liverpoola,Ajax.....
A po cemu je mancester najveci fudbalski klub na svetu?
Koje on to trofeje ima u evropi?Kada je poslednji put prosao osminu finala lige sampiona?
Bio najbogatiji,sad su u dugovima,ne mogu da se sastave.
A stalne afere oko sudija,transfera....?
 
Alex.L:
Arsenal je mnogo bolji od oba tima, samo ove sezone ne mogu da se sastave zbog povreda( a i i Vijera je otišao, pa nikako da se naviknu).A kad se vrate u formu,svi ste gotovi, pa i ''moćni Čelzi''.Alex.L
Pitanje za Alex-a : Kad je Arsenal uradio nesto u Evropi ? Sta,sta...? Cutimo ? Pitanje za sve : Da li se mozda kojim slucajem secate 1999 godine ? Sta,sta...? Opet cutimo ? Pokrijte se svi a ti Alex posebno . I nemoj neko da mi dira Ser Alexa Fergusona. MANCHESTER UNITED JE NAJJACI !!!
 
Aaaahaaa....znaci 1999 ste osvojili LS i zato ste najjaci klub svih vremena? .... Bravo...stvarno,svaka cast...nije mi jasno zasto su svi navijaci mancestera tako talentovani....

Da li si ti gledao kako se mancester provlacio te sezone i koliko je golova dao u poslednjim minutima?
 
.pissbottleman:
Bilo je u mancesteru mnogo vise od dva,tri idiota...a ko je vazniji od igraca kada se govori o nekom klubu?
Kakvi crni najbolji navijaci.Standardni engleski navijaci i to je to.Kakvu si ti zabavu video da oni prave.Pa ne mogu da se porede sa navijacima Seltika,Liverpoola,Ajax.....
A po cemu je mancester najveci fudbalski klub na svetu?
Koje on to trofeje ima u evropi?Kada je poslednji put prosao osminu finala lige sampiona?
Bio najbogatiji,sad su u dugovima,ne mogu da se sastave.
A stalne afere oko sudija,transfera....?


jesu igraci najvazniji - igraci... to sam i rekao.. i ponovicu, idiota ima svuda... zasto da zbog njih par zamrzis neki klub...

pa, malo je trenera i igraca koji su rekli da im je uvek najteze da igraju na traffordu i anfieldu, ne u engleskoj, nego uopste, upravo zbog atmosfere...

za zabavu sam mislio na igru u prethodnoj deceniji... kad si gledao (da ne racunam poslednje dve-tri godine) dosadnu utakmicu uniteda? nikad...

odakle ti ideja da su u dugovima?

koje stalne afere?
 

Back
Top