Manchester United

A sta hoces da kazes, da Mancester nema trofeje, titule, uspehe???

Pa da bilo kome u Evropi i svetu postavis pitanje neka kaze tri najveca fudbalska kluba, 100% ce reci Mancester, Real i sad treci zavisi...
 
.pissbottleman:
Imali su vise trofeja,generacije igraca kakve mancester nikada nije imao,bolji su u medjusobnim susretima,tradicija....

A to za mancester je delimicno i tacno...pa pogledaj da li je njima fudbal na prvom mestu,isto kao i real,najvaznije im je da prodaju sto vise dresova,zgrnu pare za reklamu,turneje po kini,americi... a timovi,fudbal?gde su?

Ne mrzim mancester,samo ne mogu da ocutim na to da je najveci klub na svetu jer puno kineza voli bekama i mancester,i mancester mu dodje kao koka kola...to je poslednje kada se fudbal gleda...

bekam ne igra u manchesteru....

a ti kenjas za medalju....

naravno da im je fudbal na prvom mestu... ako usput moze da se zaradi, zasto da ne....

ponovicu... lepsi fudbal od manchesterovog iz devedesetih ja nisam gledao....

drugo, real kupuje igrace da bi na njima zaradio... odnosno ljudi dolaze da gledaju bekama, zidana i ostale... barcelona isto tako sa ronaldinhom.... o chelsea-ju da ne govorim...
manchesteru to ne treba... na old trafford ljudi dolaze da gledaju "svoju" decu... i dolazice uvek i uvek ce biti prepun stadion sto se za mnoge ne moze reci... jer ljudi vole fudbal i prepoznaju one koji ga isto tako vole....

po tome je manchester velik.... i to je sasvim dovoljno....
 
bekam ne igra u mancesteru,a?
A koliko je sezona igrao?Koliko vam je para samo on doneo?

A lukavo si izbegao da pomenes igrace,trofeje,medjusobni odnos mancestera i milana?


Mancester ima publiku,imao je i ekipu,sada je vise nema,ovi igraci su daleko od onih "beba" ...
I sta hoces da kazes da jedino mancesterovi navijaci vole svoj klub?
I Treviso ima prosek od 102 % popunjenosti stadiona kao domacin?I sta sad,jesu i oni najveci klub na svetu?Ne igraju tako lepo al' su mnogo pozrtvovani..neki i to cene...
Jeste velik ali ni blizu da bude najveci...
 
Vidim da je ova tema eksplodirala kad je u Man Utd stigao Vidic?! I u klubu ga niko ne zna kao Vidica nego kao jednog od one cuvene odbrane SCG koja je u kvalifikacijama primila samo 1 gol !!! Ne bih voleo da ga slava u buducnosti iskvari kao ostale nase velike fudbalere!
 
.pbm
odgovorio sam u pretposlednjem postu...
ali ko ovde prica uopste o milanu?

ne... nije trevizo najveci, ali je u vrhu... zajedno sa regginom i cadizom...

kazes neki cene pozrtvovanost... pa, svi bi trebalo to da cene...
uvek cu radije navijati za neki slabiji tim koji se bori kao da mu je poslednja, nego za neke milane, reale, juventuse i ostale...

i ne... necu da kazem da samo manchesterovi navijaci vole svoj klub, ali ga vole vise nego sto neki navijaci u italiji vole svoje...
ili... vise vole fudbal...


ovaj tim manchestera mozda nije kao prethodne generacije, ali je i dalje vece uzivanje gledati njihove utakmice, nego bilo koju drugu u italijanskoj ligi...

i za mene je to sasvim dovoljno... makar nikad vise ne osvojili i jedan trofej...
 
Mancester za raziku od Milana ima mnogo bolju skolu fudbala, samo pogedaj igrace koji su izasli iz te skole..dosta njih je prvotimaca u samom Mancestaru a sta je sa Milanom..osim Mladinija..trenutno ne mogu da se setim ni jednog drugog
 
@ vicente - bojan je spominjao milan...a iako kazete da je najveci klub na svetu to onda znaci da kazete i da je veci od milana...

Ja za Milan navijam vec 15 godina i to nema veze sa tim sto je uvek u vrhu(iako nije bio uvek... bilo je i losih sezona), a koliko je glupo navijati za neki klub samo dok osvaja trofeje ,tako je glupo i iz inata ne navijati za neki klub samo zato sto je uspesan....ali dobro,bar si priznao da je mancester jedan od slabijih timova...

i to je tvoj subjektivni stav da je vece uzivcanje gledati mancester , nego neke druge,al' ja nemam nista protiv toga....
 
.pissbottleman:
@ vicente - bojan je spominjao milan...a iako kazete da je najveci klub na svetu to onda znaci da kazete i da je veci od milana...

Ja za Milan navijam vec 15 godina i to nema veze sa tim sto je uvek u vrhu(iako nije bio uvek... bilo je i losih sezona), a koliko je glupo navijati za neki klub samo dok osvaja trofeje ,tako je glupo i iz inata ne navijati za neki klub samo zato sto je uspesan....ali dobro,bar si priznao da je mancester jedan od slabijih timova...

i to je tvoj subjektivni stav da je vece uzivcanje gledati mancester , nego neke druge,al' ja nemam nista protiv toga....

to sa najvecim klubom na svetu smo, cini mi se, razjasnili jos na drugoj strani....

drugo, ne navijam ja ni protiv koga jer je uspesan... navijam samo protiv prepotentnih... jednostavno, volim kad slabiji (imenom) timovi pobede neke, na papiru, velicine....

naravno da nemas nista protiv toga, kad sam u pravu....
 
ti i ja...ali drugi to i dalje spominju...

A po cemu su real,juve,milan prepotentni a mancester nije?

rekao sam da je to tvoj subjektivni stav i da zato necu da se raspravljam oko toga,niti imam zelju da te ubedjujem da nije tako,jer je to tvoja stvar....all daleko od toga da mislim da si u pravu...
 
.pissbottleman:
A po cemu su real,juve,milan prepotentni a mancester nije?

slucajno sam pomenuo ta tri kluba, jer su mi prvi pali na pamet, ali nisam mnogo pogresio... bilo kako bilo, to nije bila poenta...

ali, ako cemo o prepotenciji... bilo je price i na tu temu... u svakom klubu ima svakakvih ljudi, ali prepotentnijih od realovih nema...
jedino im jos nedostaje mourinho da upotpune sve strukture...

ni druga dva ne zaostaju mnogo, ali italijani su, a njima je to u krvi, pa im mozemo oprostiti...

inace, mnogo ste duhoviti... ha, ha... umirem od smeha...
 

Back
Top