Manchester United

@Vicente...nema sanse da nadoknade za godinu,ogromne kamate je uzimao... sta mislis sto su bili stalni protesti...

Opet kazem,da je u mancesteru bilo mnogo vise prljavih igraca i ljudi,i sam klub mi je ljigav.

A nit imaju najbolji stadion niti imaju najbolju publiku


A pogotovu,niti su uzeli najvise trofeja u evropi(daleeeeko od toga) niti u Engleskoj....


I sad,ti meni reci po cemu su oni najveci klub na svetu?

Pa vise ni bekama nemaju,sto bi bane rek'o...
 
Kakve crne ovacije?
Ne mislis da je aplauz bio nistelroju?
A dobar je bio debi.za deset minuta je uspeo da nista ne zayebe.doduse nije ni pipnuo loptu,al' je bio tu negde....
Al' taj kez kad je ulazio.kako je bio srecan.osmeh nije mogao da mu stane u ekran...na kraju se malo skenjao ,al' dobro...ima vremena...
 
realno, bez navijackih emocija, naravno da manchester nije najveci klub na svetu... i to ne sporim...

ono sto meni smeta je tvoje razmisljanje, pissbottlemane, da niko ne bi trebalo da navija za united...
ne razumem zasto ih toliko mrzis, zaista...
izmedju tvojih redova mogu lako da procitam da mislis da sam i ja idiot, kao i ta nekolicina igraca ovog kluba o kojima govoris...
a to bi bilo kao da kazes da su svi koji slusaju, npr. stonese - narkomani, ili da niko ne bi trebalo da ih slusa jer su oni takvi i takvi...

neki klub moze da ti priraste k srcu zbog njihove predstave na terenu i ni pocemu drugom... kad sam ja poceo da gledam premier ligu, manchester je igrao najlepsi fudbal koji sam ja ikad gledao... koliko su oni titula osvojili, ili kakvi su oni ljudi van terena, nije me interesovalo... jednostavno sam uzivao u fudbalu...
i sigurno necu prestati da navijam za njih samo zbog toga jer su, ne znam, u dugovima ili ne igraju tako leprsavo kao u devedesetim godinama...

drugo, cak bi i ti bio srecan kad bi istrcao na old trafford, pa sve i da meni aplaudiraju i skandiraju... :-)
 
Ja ih jednostavno ne volim.Mislim da su jako prljav klub a i igraci,ne volim ih.ne volim onog fergusona i onog skota od runija.... i to da sudije uvek sviraju za njih...i prljavi su mi jako...'ebiga...ne volim...

Al' nem nista protiv da ti navijas za njih,niti sam igde spomenuo da mislim da si ti ili bilo ko od navijaca mancestera idiot...ne mislim tako.... dobar drug mi navija za mancester,cesto zezamo jedan drugog oko tog fudbala....jednostavno mi je zapalo za oko to sto tvrdite da je mancester najveci klub na svetu...to mi je smesno,da ne kazem bezobrazno....

Kad smo vec kod toga dobro ste i primili samo cetiri gola od onog mrtvog blekburna s obzirom na to da je vidic odigrao celu....
 
.pissbottleman:
Ja ih jednostavno ne volim.Mislim da su jako prljav klub a i igraci,ne volim ih.ne volim onog fergusona i onog skota od runija.... i to da sudije uvek sviraju za njih...i prljavi su mi jako...'ebiga...ne volim...

Al' nem nista protiv da ti navijas za njih,niti sam igde spomenuo da mislim da si ti ili bilo ko od navijaca mancestera idiot...ne mislim tako.... dobar drug mi navija za mancester,cesto zezamo jedan drugog oko tog fudbala....jednostavno mi je zapalo za oko to sto tvrdite da je mancester najveci klub na svetu...to mi je smesno,da ne kazem bezobrazno....

Kad smo vec kod toga dobro ste i primili samo cetiri gola od onog mrtvog blekburna s obzirom na to da je vidic odigrao celu....


niko te i ne tera da ih volis... runija ni ja ne volim...
a sto se tice "najveci klub na svetu", ja govorim i da je moja sestra najlepsa na svetu iako nije.... :) yebes ga....

inace, prvi i treci gol (napravio penal) je zasr'o brown, a drugi ferdinand... a vidic je vrlo dobro odigrao... ne moras i njega da mrzis samo zato sto igra u manchesteru...
 
.pissbottleman:
Kad smo vec kod toga dobro ste i primili samo cetiri gola od onog mrtvog blekburna s obzirom na to da je vidic odigrao celu....
:confused:
Ova sala je bila neukusna jer Vidic je nas a uz to je mozda i nas najbolji reprezentativac a i bez toga trudi se i igra veoma dobro. Uostalom kakav god bio Mancester to je velik klub i kupili su dobrog igraca (Vidica).
 

Back
Top