canon a620

pa shta ce driver uopshte ? Prikljucish ga na USB i windows bi trebalo da ga prepozna i preko autorun-a prekopirash slike na pc i to je to...... Ja imam PowerShot A400 i tako radim...
 
*P*A*B*L*O*:
pa shta ce driver uopshte ? Prikljucish ga na USB i windows bi trebalo da ga prepozna i preko autorun-a prekopirash slike na pc i to je to...... Ja imam PowerShot A400 i tako radim...

Dugo vec radim sa pomenutim A400, gotovo od kada je izasao, i gore navedeno koristim jer je najjednostavnije i najbrze...
 
Ja imam Canon A520. Drajver ti ne treba ako hoces samo da slike gledas i da ih prebacis u kompjuter, to ti je lepo i tacno vec objasnio neko od mojih prethodnika. Drajver ti medjutim nije los zato sto u njemu ima zanimljivih programa za obradu slika i sl. (Photostitch i dr.). Budi konkretniji i reci zasto ti bas treba drajver, za koju namenu?
 
GZ:
Dugo vec radim sa pomenutim A400, gotovo od kada je izasao, i gore navedeno koristim jer je najjednostavnije i najbrze...

I ja A400 koristim odavno..... Medju prvima u selu sam kupio digitalni fotoaparat koji je imao 3.2 MPX... :D Tad kad sam ga kupio platio sam ga 192 € a sad njegovi naslednici A420 A430 A440 koshtaju oko 120-150 €..... Znam da sam kupio sa njim i Memorijsku karticu od 128 MB koja je koshtala 22 €... Mada sam je pre 2 nedelje zamenio sa 1 GB High Speed 80 X koju sam platio 15 € ..... Inache sa njim sam islikao oko 8000 slika.....
 
KAd pricas o cenama.
JA sam moj A75 svojevrmeno platio 270€ i to je bilo ekstra povoljno u to doba, ali kvalitet je kvalitet, i dan danas radi savrseno posle toliko godina i vredi svaki evro.
A slika sam naslikao mislim preko 10hiljada. Samo 3 DVD sam narezao a ko zna koliko jos ceka na HD-u za rezanje.

Jedino sam nabacio karticu od 512MB :lol: (mislio sam da uzme mod 1GB ali rekoh, koji ce mi)

Ali da su cene pale, pale su ekstra.
 
Ја и дан данас имам картицу од 16 mb. Та меморија ми је сасвим довољна јер фотографишем углавном код куће, па када се напуни лако пребацим у комп или ЦД.
@tab503 шта ће ти толико слика? верујем да ти служе само да ти скупљају прашину. Ја имам својих 300 и само сам их погледао 2 пута.
 

Back
Top