Formati kljuceva
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Formati kljuceva

Početnik
    Učlanjen
    21.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Formati kljuceva

Molio bih sve one koji nesto znaju u kakvom formatu se skidaju kljucevi jer non stop kada skinem kljuceve dobijem pun monitor nekakvih znakova.Pokusao sam ih prilagoditi za rucni unos za strong ali nisam uspijo. Dali neko moze da pojasni te oblike fajlova, proces izmjene itd. Danima pokusavam na raznim sajtovima doci do odgovora ali nista, veliki broj korisnih sajtova je na stranom jeziku. Ako se ova tema dobro obradi mislim da ce pomoci mnogim jer se cesto postavlja ali je niko ne obrađuje. ZAHVALJUJEM.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: Formati kljuceva

Ne znam baš tačno za strong, ali u principu su ključevi u .bin fajli zajedno sa emulatorom, a za njegov unos mora da postoji i odgovarajući loader. Naravno i RS 232 kabl. Nadam se da će ti neko odgovoriti podrobnije ko ima strong risiver.

Početnik
    Učlanjen
    21.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio graovacb
    Ne znam baš tačno za strong, ali u principu su ključevi u .bin fajli zajedno sa emulatorom, a za njegov unos mora da postoji i odgovarajući loader. Naravno i RS 232 kabl. Nadam se da će ti neko odgovoriti podrobnije ko ima strong risiver.
    Hvala na odgovoru. Kljuceve sam skidao sa frokusa pod raznim datumima i uvijek su bar za mene prekomplikovani sa hrpom nekih simbola. Vjerovatno ih treba preraditi u bin fajlove ali ja neznam kako.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Trebalo bi da sve već bude .bin fajla i nema potrebe za otvaranjem bilo kojim programom (pretpostavljam da to uradiš sa Notepad-om). Sve što trebaš je fajla i loader.

Početnik
    Učlanjen
    21.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Probavao sam do jutra ali neznam.Kako da izbjegnem notepad. A ukljucim fajl i loader to je za mene totalna nepoznanica ako moze malo prostije objasnjenje. Nadam se da nisam dosadan ali zaista nisam strucan za ove stvari ali imam jaku volju i nadam se dobre ljude zeljne da pomognu jednom neznancu.Uciti druge je plemenito djelo. Zahvaljujem.

Moderator DanijelVR (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

kad skines kljuceve verovatno su ti zipovani
    uzmi samo razipuj i taj fajl pokusaj da ubacis mozda si ti pokusavao da ga otvoris sa notepadom pa ti je osatala takva ikonica, znaci nemoj ga otvarati vec samo raspakuj i taj fajl pokusaj da ubacis
    pozZ

Početnik
    Učlanjen
    19.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: Formati kljuceva

Citat Original postavio Braun
    Molio bih sve one koji nesto znaju u kakvom formatu se skidaju kljucevi jer non stop kada skinem kljuceve dobijem pun monitor nekakvih znakova.Pokusao sam ih prilagoditi za rucni unos za strong ali nisam uspijo. Dali neko moze da pojasni te oblike fajlova, proces izmjene itd. Danima pokusavam na raznim sajtovima doci do odgovora ali nista, veliki broj korisnih sajtova je na stranom jeziku. Ako se ova tema dobro obradi mislim da ce pomoci mnogim jer se cesto postavlja ali je niko ne obrađuje. ZAHVALJUJEM.
    Imas par uputstava ovde za Strong-a a i u dovnload sektoru imaš sve što ti je potrebno da bi odradio pach-ovanje i uvek ima samo jedan fajl.bin onaj današnji aktuelan da ne bi bilo zabune. A za sve modele uglavnom postoji namenski softver u kojem možeš editovati recimo .bin fajlove.

Početnik
    Učlanjen
    21.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Veliko hvala @marija12 pomogao mi je tvoj savjet. Mislim da sam svario materiju i trenutno gledam sve sto je moguce trenutno otkljucati.

Slične teme

1. Formati slika
    Autor RiSK u forumu Softver
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.07.2004., 15:29
  2. multimedia formati
    Autor u forumu Softver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 17.02.2004., 10:18
  3. ASE, OBJ i ostali 3d formati
    Autor u forumu Programiranje
    Odgovora: 1