O.K. ljudi vise njih je pitalo za kapoeru u Pancevu,pa evo sanse da se to desi.

Krenuo sam u Beograd na treninge kluba Senzala(ponedeljak i četvrtak od 21:15 do 22:45, subota od 20 do 21h u OŠ Ivan Goran Kovačić ispod Više poslovne škole kod Vuka),ako bi krenulo jos Pancevaca mozda bi mogli da se organizijemo i da idemo kolima,brze i bezbolnije za sve bi bilo.

cena treninga u Senzali je 1700 dinara,trazi se da imate belu majicu i belu trenerku,majica je vaznija za pocetak. Na buvljaku sam nasao o.k. belu trenerku bele boje,uzeo malo veci broj zbog komocije,skratio nogavice i to je to za 200 dinara,majica je cudno al iste cene.

beovoz za studente(ja za sada idem beovozom) je 400 dinara mesecna,za ostale je 800 dinara za mesec... ako bi bio neko sa kolima videli bi koliko kosta benzin i ravnomerno dali novac za ceo mesec pa ko dodje na trening dodje...

ako bi nas bilo 4-5 i prosli mesec dva u BG mogli bi lako da krenemo da treniramo u Pancevu,imam malo iskustva sa drzanjem treninga pa bih mogao malo da pomognem u pocetku mada mi nije ideja da postanem trener ove vestine(bio nekad,dovoljno) iskreno vise bih voleo malo da idem radi sebe da vezbam.

Nije jeftino,al je izvodljivo,kad bi se krenulo u Pancevu makar ne bi bilo placanja prevoza i trosenja vremena na put.al kao sto rekoh sam ne planiram da krenem da drzim pa tako nemojte cekati da kapoera dodje po vas,vec ajd da krenemo zajedno po nju.

Mozete mi se javiti i direktno na email ratnik13@panet.co.yu