Kvalitetna sminka
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Kvalitetna sminka

Primećen član slatka_mala83 (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Kvalitetna sminka

Mozda je vec diskutirano o ovoj temi, ali mene interesuje koje sminke su dobre i kvalitetne ?

Do sada sam koristila proizvode od Nivea, L'Oreal ... ali se ispostavilo da mi ti proizvodi ne prijaju. I mam osetljiv tip koze, tako da tesko pronalazim sminku koja mi odgovara. To isto vazi i za kosu. Bila bih zahvalna ako neko zna nesto da mi preporuci ops:

Aktivan član piskaralo (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2007.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: Kvalitetna sminka

Kao sto sama kazes nesto sto si pre koristila vise ti neodgovara, najverovatnije a mozda i ne, nesto sto meni odgovara mozda tebi ne bi odgovaralo, znaci najbolje bi bilo da posetis nekog kozmeticara i on ili ona ce ti odrediti tip koze i dace ti savet koje kreme kremice i sve ostalo sto odgovara tvom tipu koze treba da koristis.

Iskusan Zefirra (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

...tecni puder Maybeline...onaj na bazi vode...iznenadila sam se koliko je ekstra.

Iskusan gost 79626 (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne znam da li si mislila iskljucivo na sminku ili i na kozmetiku, posto spominjes i kosu. :? U poslednje vreme i ja trazim nesto novo od kozmetike. Koristila sam Garnierove kreme za suvu kozu , npr. Extra fresh, a sada Lorealove i nisu lose. Medjutim, hocu da nabavim kozmetiku za lice Dr Hauschka ili Decleor, pa me zanima gde mogu da se kupe u Beogradu ili u Nisu. Da ne lutam. :razz: Da li neko moze da podeli sa mnom tu informaciju? Bila bih vam zahvalna! Ako imate i neko iskustvo i utiske, i to je dobrodoslo!!! 8-)

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Clinique .... Max ..... Christian Dior .... jesu skupe ali su dobre ... ali ako imaš osetljivo lice ne znači ni da će ti te šminke odgovarati.

Meni npr. super odgovara Max factor i Loreal ......

Znači, ako je tvoje lice problematično (da ti čak ni Niveini puderi koji su jako blagi ne odgovaraju) - onda ti preporuka ne pomaže.

Primećen član Andjelka777 (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio CakiCoka
    Ne znam da li si mislila iskljucivo na sminku ili i na kozmetiku, posto spominjes i kosu. :? U poslednje vreme i ja trazim nesto novo od kozmetike. Koristila sam Garnierove kreme za suvu kozu , npr. Extra fresh, a sada Lorealove i nisu lose. Medjutim, hocu da nabavim kozmetiku za lice Dr Hauschka ili Decleor, pa me zanima gde mogu da se kupe u Beogradu ili u Nisu. Da ne lutam. :razz: Da li neko moze da podeli sa mnom tu informaciju? Bila bih vam zahvalna! Ako imate i neko iskustvo i utiske, i to je dobrodoslo!!! 8-)

Dr Hauschka imas u prodavnicama zdrave hrane, u Hilandarskoj i na Zelenjaku, recimo. A Decleor imas u Divinim radnjama, na kraju Kneza, recimo. Eto.
    You`re welcome

Učlanjen
    14.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Zefirra
    ...tecni puder Maybeline...onaj na bazi vode...iznenadila sam se koliko je ekstra.

Ja puder uopste ne koristim , zato sto mi brzi izsusi kozu A posto imam jos uvek pomalo problema sa aknama od pudera se iritiraju jos vise, bar kod mene

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio Zefirra

nesto mi tu nije jasno...Taj puder je iz 3 dela.Videla sam u liliju da je cena 599...pa mi nije jasno..Jel sva tri...ili jedan/

Učlanjen
    14.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio CakiCoka
    Ne znam da li si mislila iskljucivo na sminku ili i na kozmetiku, posto spominjes i kosu. :?

Da mislila sam na kozmetiku.

Moja kosa je dosta suva i do sada nisam pronasla nista sto mi u potpunosti odgovara ( za suvu, prirodnu... kosu )

Iskusan gost 79626 (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Dr Hauschka imas u prodavnicama zdrave hrane, u Hilandarskoj i na Zelenjaku, recimo. A Decleor imas u Divinim radnjama, na kraju Kneza, recimo. Eto.
    You`re welcome
    Andjelka, puno ti hvala! ja naslanesto na sajtu prirodna kozmetika, ali bolje da odem i kupim nego da narucim. Sigurnije mi je. Hvala! Pozdrav!

Aktivan član carolina 212 (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio mazaBG
    nesto mi tu nije jasno...Taj puder je iz 3 dela.Videla sam u liliju da je cena 599...pa mi nije jasno..Jel sva tri...ili jedan/
    Maybeline nise skupa sminka, ta tri su u sklopu jednog i cena je za sve

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.02.2007.
    Reputaciona moć
    42

Jao....divno...Idem danas da kupim..jel je ok taj puder...?

Iskusan Zefirra (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    0

Kakva crna tri dela... jedan jedini puder...
    ....znas kako , meni su rekli u Koto dermi , imala sam i ja akni za izvoz nekada , ako mislis dugo da se zadrzis u gradu gde ce prasina da ti zatruje lice , bolje je da ti stavis sloj cistog higijenskog pudera , naravno preko losiona i hidrantne kreme (u Koto-i imaju gel),pa da on blokira tu prashinu...gel i losioni ti stite pore od pudera , a puder lice od prasine...naravno ako imas prosirene pore postoji mogucnost da ti se puder tu uvuce , ali opet sta ce napraviti gore zlo?

Slične teme

1. Nova sminka
    Autor Kuntz u forumu Web dizajn
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.03.2007., 22:25
  2. sminka
    Autor ribica_90 u forumu Žene
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 02.12.2005., 01:30
  3. sminka
    Autor M.B u forumu Razno
    Odgovora: 4