Sta Vi mislite

iva_81

Početnik
Poruka
45
Verujem da na ovom forumu ima najvise pametnog i normalnog sveta , pa sam htela da Vas nesto pitam.
Uskoro cu da pravim svadbeno vencanje pa sam htela da napravim pozivnice sa nekim tekstom.
Pitam Vas za neki teks , kako mislite da bi to najbolje izgledalo iz vaseg ugla.
 
Најбоље би изгледало да буде правописно тачно, значи уватите за гушу онога ко вам буде радио позивнице, ако нешто измени на своју руку..

Имена иду увек пре презимена!

Избегните нагомилавање заменица ''позивамо Вас, да Вашим (треба - својим) присуством увеличате наше весеље...''

Обратите пажњу да ли су датуми исправно написани...

И наравно - ћирилицом је лепше! :wink:
 
iva_81:
Verujem da na ovom forumu ima najvise pametnog i normalnog sveta , pa sam htela da Vas nesto pitam.
Uskoro cu da pravim svadbeno vencanje pa sam htela da napravim pozivnice sa nekim tekstom.
Pitam Vas za neki teks , kako mislite da bi to najbolje izgledalo iz vaseg ugla.

Kada bi mene pozvala na "svadbeno venchanje", glat ne bih doshao
 
Ja bih stavila samo osnovne podatke - ko, gde, kad (trebalo bi i zašto, ali bolje da se u to ne upuštate :) )
Srećno!

Videla sam jednu pozivnicu na kojoj su fotografije - crno-bele - mladenaca, kao u filmovima kad uhapse ljude pa slikaju profil i spreda :lol: to je bila dobra fora.
 
dragi drugari ja se udajem i vishe necu biti raspolozhiva za druzenje nego cu morati da kuvam i perem tako da biste me bolje zapamtili priredjujem vam veliko krkanje nemojte jesti nedelju dana pre toga da biste bolje svarili

dragi drugari i ja se zhenim i smaracu se u narednom periodu ova me navukla a i radili smo ono bez kondoma pa mora se tetka se buni i roditelji tako da kao srecan sam super je to ali klinki nikad suvishe da me zabave pa eto valjda je svadba u subotu
 
iva_81:
Verujem da na ovom forumu ima najvise pametnog i normalnog sveta , pa sam htela da Vas nesto pitam.
Uskoro cu da pravim svadbeno vencanje pa sam htela da napravim pozivnice sa nekim tekstom.
Pitam Vas za neki teks , kako mislite da bi to najbolje izgledalo iz vaseg ugla.

1. verujes, verujes, a ne raspolazes činjenicama :lol:


2. Svadba?! :D Ako će da bude veRikih beRih toRti da dođemo :D

3. aaa.....copywriter ti treba...
ja bih to ovako, TEKS


"ovo je jedan TEKS, za venčanje. Ovo je jedan TEKS, za zezanje.
dodžite"


a? :)
 
Shta ste svi napali "svadbeno venchanje"? Teshko da bih ikad tako rekao, ali ima smisla. Venchanje je sam chin sklapanja braka, potpis i prsten, a svadba je krkanluk, fleke ispod pazuha, zadihane tetke sa ladnim trajnama i cvetnim dezenima.
 

Back
Top