Analni sex i latentni homosexualizam?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
...palo je neko kafenisanje , a medju nama i apsolventica psiho......
...i dotakosmo se mi sexualnih pa i pozadinskih tema...dakle jedna zanimljiva teorija :mrgreen:

Izrazita zelja za analnim sexom potice od muskih prikrivenih biseksualnih sklonosti. A zasto toga ima sve vishe?
Dakle sve vishe muskaraca oseca veliku nesigurnost zbog zenske emancipacije , cime oni gube svoju tradicionalnu ''hraniteljsku'' i ''zastitnicku'' ulogu u zajednickom zivotu. Usled toga se u nekima od njih javljaju teske frustracije i manjak samopouzdanj (koje se ispoljavaju u homosexualnim sklonostima?)...Medjutim oni svoje sklonosti ne prihvataju nego ih potiskuju doboko u sebe...iz cega nastaje dosta frustracija...
...na kraju se te frustracije ispoljavaju kroz ogromnu zelju za analnim sexom.
 
Po meni to jeste frustracija ali ne ona koja prikriva latentnu homosexualnost nego zaplashenost nekih mushkaraca "zenskom nadmoci"u drushtvu pa im je anal supstitucija-dozivljavaju ga kao dominaciju nad zenom i njeno ponizavanje.
A i yebig.a ukusi su razlichiti,neki to jednostavno vole...
 
analni sex je nastao nedostatkom zena u velikim Carstvima,,od 17 veka pa nadalje..prvi spoznati homosexualizam zacet je u vijsci Karla Manjija..pocetkom 18 veka,,na podrucju Rima..i nema nikakve veze sa skrivenim potencijalnim zeljama muskarca...i jos mnogo toga,,ali znajuci da sve ostalo sto bih napisao,,bilo bi pogresno shvaceno..zato ne verujem da je tako kao sto ti mislis..pozdrav..
 
Enfroz2891.:
Po meni to jeste frustracija ali ne ona koja prikriva latentnu homosexualnost nego zaplashenost nekih mushkaraca "zenskom nadmoci"u drushtvu pa im je anal supstitucija-dozivljavaju ga kao dominaciju nad zenom i njeno ponizavanje.
A i yebig.a ukusi su razlichiti,neki to jednostavno vole...

Tako nesto , nego smatra se da zbog te isfrustriranosti oni pozele muskarca , nesto kao zastitu...pocnu da osecaju afinitet prema muskom rodu...
...pa zato i ta potreba za bas analnim sexom...mislim potcinjavanje zena od strane nesigurnih muskaraca , najcesce se vrsi silovanjem , batinama ili sado-mazo sklonostima...:( nazalost...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top