Dobro došli u forum "Pozorište"!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Балетском представом "La Capinera" у Позоришту на Теразијама, Ашхен Атаљанц је обележила 20 година рада. На теми БАЛЕТ, већ је доста тога речено (у слици и речи) о овој ексклузивној и несвакидашњој представи...

Милан Громилић, Микеле Мерола, Ашхен Атаљанц, Фабио Гроси и Катарина Чанковић
 
Gledala sam pre neki dan Vilu Sachino, i nije losa predstava, vredi je pogledati...Vuk Kostic je super odigrao, Natasa Ninkovic takodje...Voja Brajovic, onako, mogao je bolje, nekako mi je uvek isti, ko da ne igra sa osecanjem...
Htela sam da vas pitam sta mislite o mladom glumcu Mikiju Damjanovicu? Gledala sam ga u par predstava i mislim da je bas ok...nadam se da cemo ga gledati u nekim znacajnijim ulogama...
 
Strela:
Ко си сад па ти? Чији си клон? :roll:
Sta ovo treba da znaci? Jel ovo dobrodoslica na forum? Iznosim svoje misljenje o predstavi, zar to nije svrha foruma. Razmena misljenja. Ako si gledala predstavu,navedi mi neku smesnu situaciju. Imaju na terazijama sjajne predstave,ali ovo nije jedna od njih. Ne znam da li si gledala "jevrema" (igrao je celih 4 ili 5 puta), cini mi se da ce i "svadba" da zavrsi slicno.
Klon? Strasno! Cemu takav nastup?
 
Дуго сам овде па сам се нагледала разноразних ствари, између осталог и "нових" форумаша, који се улогују само да би нешто или неког опљунули и онда заувек нетрагом нестану у свемиру... Можда грешим, можда си ти стварно нов форумаш, али то ћу видети тек кад будеш имао минимум стотинак постова препознатљивог стила.
 
Pratim ovaj forum vec duze vreme. Ne mozes necije misljenje ceniti po broju postova, pratim ja jos neke forume iz nekih drugih oblasti i ne volim da nabijam broj postova. Ako imam nesto da kazem onda ostavim poruku. Uostalom pogledaces predstavu pa ces se sloziti sa mnom. Nije moj komentar na predstavu usmeren ni na koga pojedinacno, samo mi nije jasno da pozoriste kakvo je "Pozoriste na Terazijama" dopusta sebi ovakvu predstavu (i da se jos vodi kao komedija).
 
Veliki sam ljubitelj pozorista i gledala sam i ovu predstavu u Poz. na Terazijama, koje je moje omiljeno pozoriste. Predstava je drugacija od drugih, malo je tekst losiji ali reditelj i glumci su uradili dobru stvar, pogotovo Mina Lazarevic i decko koji igra grka i koji se skida do pola u predstavi..:) (10+)Ne znam kako se zove ali gledala sam ga i u drugim predstavama tog pozorista i mislim da je fenomenalan glumac, igra u Herojima, i u Zivotu Jevremovom i Korus Lajnu, a videla sam da igra i u drugim predstavama. Ima nevidjene transformacije i jako dobro peva za razliku od ostalih glumaca...Videla sam da je igrao i u nekim serijama na tv, Ljubav, navika, panika, tamo sam ga poslednji put videla. Zna li neko kako se zove? Cini mi se da sam procitala Slobodan ...??? Inace cela ta postava mladih glumaca je dobra, ali ovaj momak me je odusevio.
 
Slobodan stefanovic je gej.
Predstavu nisam gledao i ne nameravam. Prichao sam s glumcima koji igraju u njoj i ljudima nije jasno kako je jedno takvo sranje dospelo na reperotar da im pokvari ovu zaista uspeshnu sezonu.
A pa da: tekst je pisao Pavic, i zato predstava nit je smeshna, nit je zanimljiva, niti ima radnju, samo besmisleno izredjane replike. Dozivece sudbinu Jevrema, i tako i treba.
 
Lica:

Mihajlo Savic- Vladan Gajovic
Marija Savic-Ljiljana Blagojevic
Marko Savic- dete Marko Vujosevic
Rudolf Štal-Tanasije Uzunovic
Voja Jarcevic Jarac-Ljubomir Bandovic
Vlada Manojlovic-Radovan Miljanic
Majstor Vica-Lepomir Ivkovic
Slobodan Rakic-Branislav Tomasevic
Stojan Celovic-Nikola Rakocevic
Miladin Volarevic-Nenad Maricic
Tiosav zandar – Predrag Miletic
Ljuba pekar-Stanko Bogojevic
Ruza Vladina-Lidija Pletl
Herman-Andreja Maricic

Predpostavljam da je u prvoj raspodeli uloga igrao lik koji sad tumaci Rakocevic jer mi se cini da sam i njegovo ime vidjala,ali verovatno je zbog obaveza prestao da i gra i tu i u Sabirnom...Ovo je sadasnja raspodela koju sam skinula sa sajta Narodnog....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top