fear factor..........

zEcIcAaA

Obećava
Poruka
84
ako je neko gledao ovaj show(ili sta je vec) onda zna o cemu pricam.........da li bi se ikad iko od vas ovde usudio da se prijavi i da li biste zbog necega odustali????
zamislite kolko je to para,dal bi ste uradili nesto sto ne zelite za te pare..........???????????


za one koji neznaju o cemu pricam:to je emisija gde se parovi prijavljuju i onaj koji izdrzi do kraja dobija odredjenu sumu novca(nisam sigurna al mislim da je bilo 50 thousand dollars)!!!!! parovi dobijaju neke challenges i vreme im je ograniceno!!!!
npr imaju 3 da urade sledece : trebaju da stave glavu u kutiju s'paucima i zakljucaju ih,i onda oni ustima uzimaju kljuceve(koji su u kutiji) i dodaju jedan drugom da bi se otkljucali.......

ili devojka je u kutiji sa paucima(OGROMNIM,i to cela treba da udjeu kupaci kostim) i bubasvabama dok muskarac treba u necemu da nadje kljuc i da je izvuce.......

ima svakakvih drugih sranja,ima i odvratnih sranja............

da li biste uradili tako nesto za odredjenu sumu novca???
 
Aaaaaaaaaaaaaaa! Ne bih se usudio ni da pipnem jednog malog pauka, a kamoli...



pa cak ni za tolke pare??????
pravo da ti kazzzem ja ne bi pa da mi daju pola miliona,NIKKKKAAAAAAAD!!!!!!
neki put su cak jeli paukove,skorpijee ili cockroachs,znas ti kako je to odvratno,its nastttyyyyy n disgusting!!!!!!!!!!

e a kad se daje nemam pojma jer je odavno nisam gledala pa sad neznam,sory!!!

e jbg,promasila sam,sorry.................
 
ja ne znam jel to to,ili neka slicna emisija ali zadatak je bio da osisaju osobu na celavo i da kosu pomesaju sa puterom i da ovaj mora to da pojede.
stvarno nisam gadljiva,ali od toga mi se povracalo....
i to sve za nekih 100-200 dolara valjda :roll:
 
Banshee:
ja ne znam jel to to,ili neka slicna emisija ali zadatak je bio da osisaju osobu na celavo i da kosu pomesaju sa puterom i da ovaj mora to da pojede.
stvarno nisam gadljiva,ali od toga mi se povracalo....
i to sve za nekih 100-200 dolara valjda :roll:


i najverovatnije je i pojeo.............ma to je sve ludo.....................
amerikanci bi i govna jeli za 100 dolara............
u zivotu ne bih tako nesto uradila pa da mi daju neznam koje pare sveta...................
 
jao, sinocj sam gledala...
bila je emisija, sa kracjim snimcima svih zadataka u celoj toj sezoni..
neki zadaci su bili bash odvratni...
iiworry.gif


inache, termin prikazivanja na (hrvatskom) RTL-u
je petkom u 20h...i sredom negde posle ponocji ne znam tachno kad
 

Back
Top