Da mi je milion Eura?

Polovinu u dobrotvorne svrhe, verovatno deci bez jednog ili oba roditelja (secam se kako mi je bilo tesko 1998. kad mi je cale umro, kad sam ziveo od 4000 din. mesecno) a ostalo bih trosio lagano... do kraja zivota.. ne bih se razbacivao, vec ulagao u nesto sto ima buducnost, mozda bih otvorio kazino da uzimam lovu baksuzima :lol: Pametnije ne mogu sada da smislim... inace zanimljiva tema...
 
uložila bih u nekakve akcije, nešto što donosi pare :-D
od toga bih komotno mogla da živim do kraja života.
takođe, veliki deo para koji dobijem od tih akcija bih dala u dobrotvorne svrhe...

sigurno ne bih potrošila na kuću ili stan ili kola ili whatever
 
Pa ulozila pametno u svakom slucaju ... prvo bih kupila sebi i braci po stan ili bi to bila kuca, uplatila sebi put oko sveta, ulozila u formu tj.kupila sebi jedan poslovni prostor, jos jedan mali lokal da mogu sestri i bratu od strica takodje da pomognem da fino rade i zaradjuju za zivot, takodje bih i tetki kupila stan da nemora da se pati celog zivota kao podstanar, a nekim stricevima bih vratila dugove koje imaju ,,, ako bi mi sta ostalo od svega toga dala bih jos u dobrotvorne svrhe u zvecanskoj ili u bilo koji dom za nezbrinutu decu ...
 
Hm... e, da mi je i upola manja suma... Otisla bih na visemesecno putovanje koje bi obuhvatalo sve zemlje koje sam oduvek zelela da vidim... Mozda bih kupila stan koji bih posle izdavala... i digitalnu kameru, dosta Kinder cokolada... A kad vec pominjete mislim da bih pola dala u dobrotvorne svrhe... ionako je milion i suvise za mene... Bar sad mislim da bih dala... ko zna sta bi nacinili od mene tih milion eura...
 

Back
Top