Ono sto izaziva ljubav u zenskim ocima

Ja sam primetio da skoro svaka gleda u moje patike..i prvo sam pomislio da tripujem ili da su patike mozda neki zenski model,ali to se nastavilo i kada sma kupio nove!
Onda sam zakljuchio da ima logike ono shto Sinke pricha...jer ja novchanik nosim ne u dzepu od pantalona nego jakne,pa ih mozda to zbuni....i onda dok skeniraju gde je kesh pogled im se ukochi na dole zbog delirijuma jer ne mogu da ga nadju.
 
Muskarci sa zaista mnogo para ne idu na skupa mesta gde idu bleferi da savataju neko dete praznim pricama i jos praznijim novcanikom-pozajme kola od rodjaka iz austrije pa onda sta bude...
Muskarci koji zaista imaju mnogo para su uglavnom na poslu, a posle toga se odmaraju negde gde se zaista moze odmoriti.
Tako da je u bg-kaficima u toku glupa igra izmedju klinaca koji glume da imaju pare da bi dosli do *icke i devojke koje glume da traze lovatora kako bi nasle *ecka.
 
piskaralo:
A recimo izlaze da djuskaju, vide se sa drugaricama, napiju se-toga izgleda nema u tvojoj prici(glavi)???


A zasto onda momci izlaze u grad????


U diskoteku radi plesa su isli samo frikovi koji vole ples i tu vrstu muzike koja se pusta. A ovu muziku koja je smece tesko da neko voli, nego je debilkani slusaju samo zato sto je u trendu.
A sve sto i izadje da valja je obrada stare stvari, samo sto seljaci koji dok je ta stara stvar bila hit i slusala se u to doba su bili na nekoj planini uz ovce i plesali uz ritam masinu koja se zvala "stapom o kamen".

Tako da ih 99% ide u diskoteku da bi nesto ulovili.
 
piskaralo:
A recimo izlaze da djuskaju, vide se sa drugaricama, napiju se-toga izgleda nema u tvojoj prici(glavi)???
Ne verujem ja u to....vishe prostora za djuskanje u slobodi stana nego zagushljivom zatvoreno tesnom prostoru,drugarice je isto bolje olajavati u intimnosti stana svog,a tek cirka.....ne morsh da se plashish kako cesh da se vratish kuci betonirana.Sve to su samo izgovori!
A zasto onda momci izlaze u grad????[/
Pa shta ti mislish?
Odgovor se sam po sebi namece....da nadju nekog za sex,naravno.
 
Enfroz2891.:
Ne verujem ja u to....vishe prostora za djuskanje u slobodi stana nego zagushljivom zatvoreno tesnom prostoru,drugarice je isto bolje olajavati u intimnosti stana svog,a tek cirka.....ne morsh da se plashish kako cesh da se vratish kuci betonirana.Sve to su samo izgovori!

Pa shta ti mislish?
Odgovor se sam po sebi namece....da nadju nekog za sex,naravno.


Bas tako.
 
sinnke:
U diskoteku radi plesa su isli samo frikovi koji vole ples i tu vrstu muzike koja se pusta. A ovu muziku koja je smece tesko da neko voli, nego je debilkani slusaju samo zato sto je u trendu.
A sve sto i izadje da valja je obrada stare stvari, samo sto seljaci koji dok je ta stara stvar bila hit i slusala se u to doba su bili na nekoj planini uz ovce i plesali uz ritam masinu koja se zvala "stapom o kamen".

Tako da ih 99% ide u diskoteku da bi nesto ulovili.

Ne slusaju svi istu muziku kao ti! 8)
 
Enfroz2891.:
Ne verujem ja u to....vishe prostora za djuskanje u slobodi stana nego zagushljivom zatvoreno tesnom prostoru,drugarice je isto bolje olajavati u intimnosti stana svog,a tek cirka.....ne morsh da se plashish kako cesh da se vratish kuci betonirana.Sve to su samo izgovori!

Pa shta ti mislish?
Odgovor se sam po sebi namece....da nadju nekog za sex,naravno.

Djuskanje u stanu pa da komsije zovu policiju? Zasto mislis da devojke "olajavaju"? Zasto bih se plasila kako cu kuci kad se napijem - taxi sluzba radi non-stop!
A mozda i (neke) devojke izlaze da nadju nekog za sex za jednu noc??? Jesi li se zapitaio to???
 
piskaralo:
Djuskanje u stanu pa da komsije zovu policiju? Zasto mislis da devojke "olajavaju"? Zasto bih se plasila kako cu kuci kad se napijem - taxi sluzba radi non-stop!
A mozda i (neke) devojke izlaze da nadju nekog za sex za jednu noc??? Jesi li se zapitaio to???

Znaci najodvratnije sto postoji je da vidis ribu u neko kasno doba kako se same vozi taksijem... deluje *urvinjski... meni barem...

Ali ima tu i pozitivnih stvari onda za taksiste... kad nemogu da plate, placaju
negde na keju ili parkingu u drugoj valuti :lol:
 
PsyhoKiller:
Znaci najodvratnije sto postoji je da vidis ribu u neko kasno doba kako se same vozi taksijem... deluje *urvinjski... meni barem...

Da eto vidish za srpsku novu decko i ja smo od Vuka do moje kuce na Nbg u blizini Genexa isli peske....Da ne ispadnem ***** :roll: , a i naravno bilo je nesto i u nedostatku kesha....
....a posle kad smo dosli do moje kuce vec je krenuo jutarnji , pa je on mogao da se vrati busom...
 

Back
Top